Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen! 15-orakor felraktam, 16-kor megvolt a gazdája, másnap jött érte érdről.
Jól láttam hogy meg volt hirdetve a motor?
Ha a K76 az endúró mintás, akkor én 2 garnitúrát is lekoptattam. Nekem semmi gondom nem volt vele, lábtartóig dönthető - talán a végén jobban csúszik, mint a többi. Akkor még jóval olcsóbb volt.
Szia. Én úgy tudom,. Ispán használt, de a VSTROm klub honlapján gyorsabban kapsz választ.
http://vstromclub.hu/phpbb3_/i...
Üdv Mindenkinek!
DL 650-en volt már valakinek, vagy ismer olyat, akinek HEIDENAU K76-os gumijai voltak? Eléggé sürgős lenne :D Köszönet :D
Sziasztok !

zsír új, felhajló , állítható kartávolságú, profi cnc-mart kuplung és fékkar 10 rugó / db , postázom is...

DL 650 2004-2010
DL 1000 2004- 2014
Szia megvan még a matrica?
Csak érdeklődöm egyenlőre...
Köszi,Gabi
Köszi!
Hívlak holnap.
Van hozzá cumóm...
70/6321-829
Sanszos! De akkor sem fogok bánni semmit mert szeretem nagyon, csk a hosszabb túrákra már lehet jobb lenne egy nagyobb! v
Ok! Szerintem következő idényt, mind a ketten vigyorogva motorozzuk végig, én a dl, te drz nyergében:-)
Ha megkapom az enyémért amit én gondolok, kipótolom és kereslek!
Ha megkapom érte a milliót akkor fájó szívvel,de eladom.
Ha esetleg aktuális lesz az eladás értesíts pls! szijgyarto.denes@freemail.hu Hasonlóképpen vagyok a drz eladásával ....
Pedig ott van a fényképeim között.
Azt hiszem,ez nem fog menni.Az email-em :koros18@invitel.hu
Ha van még erőd,erre küldj pár fotót....:-)
Talán most.
Helló.

Sv 1000-hez keresek bal oldali lábtartót,a váltórudazattal együtt.
Aki tud írjon.Köszi
Az adatlapodon sem tudom sem a fényképeket,sem a fotóalbumot megnyitni....
Az adatlapomon van , ide nem tudtam feltölteni.
Csináltam!
Kerestem a gépen, de nincs róla képem, így majd kell csinálnom egyet, de most nem tudom kihozni a garázsból, mert az páromnak vettem egy yamaha fzx 250-et tanulómocinak, és kivan belőle szedve az első lengéscsillapítók, mert felújításon esnek át. ergó nem tudom mozgatni, és útban van a dl-nek. De ha tudom lefotozom felrakom.
Képet tennél fel a motorodról?
Muszáj idegesítened?:-)A tiéd már annyira kedvező ár,hogy el sem hiszem,tényleg olyan állapotban van,amilyennek mondod!:-)
Ja és akkor a hátsó emelőt, és a riasztót még nem is emlitettem, ill.a ledes E menetfényt, bár az egyik most pont xar.