Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresek SM szettet a mocimra.
Ötletek?
Sziasztok!
Eladó!
Tudom nem ide vágó mert ktm de drz400E papírosat beszámítanék!
Papírok nélküli 2005-ös exc 525 blokkjában kb 85üó van teljes generál óta!Érd.: 30/6358366
Hali Mindenki!
Keresek Saját részre DRZ 400 E típust papirosat szép állapotút minél kevesebb km el!
Hirdetésben szereplőket láttam én is!
Ajánlatokat privátban kérnék: mobilcentrum2001@gmail.com
Vagy a tel.számom:+36-20-5-636-213
http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Suzuki_drz_e_36635542.htm?ma=1
[url=http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Suzuki_drz_e_36635542.htm?ma=1]

Ha vkit érdekelne
Eladó:
Új 440 hengerszett dobozában: henger, dugó, gyűrűk, tömítések.
155 000Ft
Érd: Tamás 06304846773 Simontornya
drz 400:
athena talptömítés 4000
namura talptömítés 4000
első sárvédő 1500
dr650 dob összekötőcsővel 4000huf
Köszönöm a választ. 703790091 számra kérnék egy csörgetést, visszahívlak. Én is Vas megyében vagyok.
drz400@citromail.hu
Ide kernek egy arajanlatot. Fenykep se hatrany. Koszonom.
Igen s verzio iranyjelzo tompizott fenyszoro tavolsagi duda kilometeregyseg gyari minden rajta gyari csomagtartoval szinte uj allapotu
még az lehet engem is érdekelne!
S verzió ?
Nekem van egy 2007-es 7240 km rel gyari allapotu szinte karc mentes ketto gyári kulcsával magyar leirassal szervizkonyvel
Sziasztok! Magyar okmányokkal rendelkező, nem szétbarmolt, nem széthajtott, hanem karbantartott és költségmentes DRZ 400 S-t keresek megvételre. Ha még forgalmaznák, újat vennék. Nem a legolcsóbbat keresem, hanem a lehető legjobbat. Hiú ábránd?
Drz S!
Síma drz?...van E S SM verzió...
E:annak idején: verseny enudoro 50LE (ez a legerősebb modell)
S: utcai enduro 40LE gyárilag enduro szettel,de alakítható,sm-re E is alakítható sm-re
SM gyári supemoto(mai napig gyártják) fordított villa,rövidebb tengely táv 40LE
Hello!
Ha valaki tudja,homályositson már föl,h.mi a különbség a drz és a drz sm között?!Igazából a súlyelosztásra gondolok!Próbáltam egy sima drz-t gyári kerekekkel de utcai gumival és egy drz sm-et!Az előbbi nagyon orrnehéz,instabil még az sm verzió sokkal kezelhetőbb!Ha a sima drz-re teszek egy sm szettet az segitene a helyzeten vagy azzal is ilyen"buta"lenne?
Eladók az alábbiak!
Heidenau M/C 68T 120/90-17 70%-os 3 ezer
Michelin Anakee 120/90-17 70%-os 4 ezer
Michelin Anakee 90/90-21 95%-os 4 ezer!
Az árak fixek! Postázni tudok!
Sziasztok!
Patakmedrezésnél eltört a hátsó fékmunkahenger védőm.
Ha valaki tud fémből ami tartós, írja meg.
Esetleg valakit aki ilyet gyárt!
Köszönöm segítségeteket.
SZIASZTOK.... ajánlatokat kérek h drz 400 e tipuson milyik dobnak van szép hangja ne hupogós vagy visszadurrogós..inkább mély határozott dobogásra gondoltam...
minden szerdán járok náluk
Hali!
Van egy Suzuki Gsxr 400-ról való felnim gumival együtt és elszeretném cserélni küllős felnire.Ha valakit érdekel akkor jelezze.Nekem nem tetszik azért kínálom cserére.Jelenleg Suzuki Drz 400 S-en van.
Üdv: Gábor
jövő hét vége nem biztos hogy összejön, utána ráérek
hétfőig kiderül