Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne hozzád pár kérdésem,megadnál e-mail címet?
Érdekelne itt valakit bukógomba DRZ-re?
Eladó Suzuki DRZ 400 S/Sm motorom patika állapotban!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-z_400_s_sm-9678741
azt meg tudnád mondani hogy mi a szerepe?
ALÁTÉT A MÁSIK MEG EGY TÁNYÉR RUGÓ A SZÉTSZEDŐK KIHAGYTÁK... A SZERELŐK VISSZASZERELIK ÉS KÉSZ.....
sziasztok!
Tudnátok segíteni? Suzuki dr 600as kuplungról van szó. A képen pirossal megjelölt lemezeknek mi a szerepe? Ugyanis amiatt szedtem szét mert nem akart kiemelni rendesen. A bowdenen is állítottam de nem szűnt meg a hiba. Szétszedés után láttam, hogy a képen jelölt egyenes lemez hiányzik. A kosáron, ahol a kopó lamella hozzáér ott látszódnak kis nyomódások. A lamellák nincsenek elkopva és más hibát sem fedeztem fel. Előre is köszönöm a válaszokat.
A reális értéke? Hmm. Jó motor, de szerintem túl van értékelve. 8-900.000 Ft-ért árulnak ilyeneket, de ennyi pénzért lehet venni pl. 1000-es SV-t, ami azért komolyabb technika. 1.000.000 körül LC4-et, Ducati 749-et, stb. Ezek mind komolyabb gépek. Azért írom ezeket, mert ezeket nézegetem a használt piacon.
Keresek 91es dr650 r hez mikuni karbit. Ha csak a ház van úgy is jó. Szivató réz csöve törött az enyémen.
A karbi körül nézelődj. Takarítás be állítás. Nézd meg a szelep hézagot. esetleg a levegő szűrő
helyileg merre? valami hibája?
eladó fcr 39. 45e irányár.
Sziasztok,

Sajnos meg kell válnom szeretett motorkerékpáromtól. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyi a reális értéke?
Adatok:
- 2007.03. havi
- S-es
- első tulaj vagyok
- nagyon szép állapotban van vigyáztam rá
- természetesen rendszámos
- 21000km van benne

Köszi
ok
Nekem csak szerszámkészletem van és Ő pedig sárvédőre való tartót keres.
Sziasztok
Segítségeteket szeretném kérni van egy Dr650rs gépem, áttalakitva "crossositva" és hidegen nehezen indul? Mi lehet a baja, mit kéne vele csinálni hogy kicsit könyebben induljon? Sokadik rugásra indul, jár pár másodpercet és leáll, és vagy 4-5 ilyen után már jó. Mi lehet a baj? Nem rég kerűlt hozzám.
Üdv urak érdeklődnék nálatok ! Motorvásárlást tervezek a tavasszal és többek között esélyes a drz is a felhasználási terület : enduro és supermoto volna rendszámosat keresek a keret pedig 500ezer lenne .Sajna ennyit tudok rááldozni a kiszemeltek között van még a yamaha wrf450 (de ebből nem nagyon van ebben a kategóriában) a crf 450 és a ktm exc400,450,520 .ezelőtt egy yz250(2t) volt. találtam pár 50 lovas drzt is és kiváncsi volnék a tulajok segítségére is köszi a válaszokat
egri04 árul szerszámot nem tudom tasakkal együtt vagy anélkül 5170468 hozzászólás
Sziasztok drz-m re vennék hátsó táskát, mert az előző kezd már szétmálni. Tudnátok linkelni hol lehet ilyet szerezni?
Írtam mailt
Üdv Urak!
Motoreladás után megmaradt egy db DRZ-re (úgy tudom DR-re is jó) való első lánckerék,13-as.új,bontatlan csomagolásban, JT.Most néztem,Nagyvason 3500,én 2500+ postáért odaadom.Ha valakit érdekel,hívjon!Ja,maradt még egy pár szöges gumi,lendkerék lehúzó. Tel:70/öttizenkettő40nullaegy
Mennyit érhet egy ilyen haspàncél?
Szia,
Dr 250 Rs-é volt. 1996-os évjárat. Jelenleg Székesfehérvár mellett, de Győr, Bp is megoldható.
pal.andras@freemail.hu
Keresek fékadaptert 320-as tárcsához!
Eléhetőség????
Szia 350-é ?helyileg hol vagy,esetleg tel szám üdv