Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz EVIL!


Vádolj elfogultsággal, de szerintem a GS igenis jó vas......
Bex nevű cimborám szavaival élve: egy igazi kis öszvér.
Az enyém jelenleg 18-19 hónapos de 32 már benne van. Ha felmész az oldalamra (http://blue-devil.uw.hu) akkor látthatod hogy merre ment/vittem a bandát az elmúlt 2-3 évben..... és a Gs-el soha nem volt gondom, se egyedül, se utassal......

Akinek nem tetszik valami rajta az meg egyszerűen designálhatja - úgy mint én is tettem:-))))
Erről van egy teljes leírás..... nézd meg:
http://blue-devil.uw.hu/tagjaink/blue/bluegs500.html







Szóval minden érdekel......
Egy olyan részt szeretnék teremteni, ami legyen más márkaszerető, vagy friss tulaj, mindenki találjon olyat amiről edig nem tudod.

Pl.: csomagtartó...... a boltba brutális áron vannak......így Én csináltam egyet a szomszéddal.....és annyibe jött ki cakk-pakk (tartó, 3 doboz), mint a boltba egy sima 1 dobozos tartó..... stb

Most így néz ki a vasam
Hello Devil !

Köszönöm a jótanácsokat megfogadom de egyébként nem teljesen űgy gondoltam a dolgot, egy kicsit egyszerübben , most nem részletezem.
Az a helyszet,hogy (sajnálom is a kicsikét eléggé hozzámnőtt) lecserélem a gs-t egy kicsit nagyobbra (GSF 650 S) és így már nem illek bele a GS500-as csapatba.
De egyébként is úgy terveztem,hogy csinálok egy emblémát - igaz akkor még úgy volt,hogy GS 500 as felirattal lesz - valamint polót .Erre szerttem volna szervezni egy találkozót Pest-megyeiek részére mivel az embléma is erről szólt volna és jutányos áron a résztvevők kaptak volna belőle.Ez egy kis megkülömböztetés lett volna,hogy ez Pest-megye.Ez nem azt jelentené,hogy kívűlállók lettek volna a Pmegyeiek csupán csak megkülömböztetés lett volna.
Ha teljes mértékben sikerül a motorcserém akkor annyi lenne a változás,hogy a SUZUKI az mindenképpen mardna csak nem lenne típusra lebontva.A valóságban ez azt jelentené,hogy teljesen mindegy,hogy milyen a motor tipusa csak Suzki legyen és így lenne valami így szoló felirat,hogy SUZUKI - MOTOR PEST-MEGYE ( vagy valami ehhez hasonló,ezt majd még kitalálom ).Amennyiben jónak látod az ötletemet szívesen fogadok minden tanácsot.
Most röviden ennyi.
Ui:azért irtam ennyit,mert nem szeretek a számból segget csinálni a többi motoros tásam előtt.

Üdv mindenkinek !!
Bigmen
ja amit akarok venni gs-t azon egy remus dob van nagyon jó a hangja! itt utána is tudsz nézni http://www.remus.hu
hello!

én csak most veszek gs-t ugyhogy nincs sok tapasztalatom ugyhogy ráhagyom másra a segitség adást!
Halihó!

Itt van Blue az ördög:-)

Ti is vagytok???? REMEK:-)
Rátok találtam mert a kereső kidobta a Finster és a GS párosítást:-)


A segítségeteket szeretném kérni!
Egy fullos válogatást hozok össze, de hiányzik pár apróság....


MINDEN érdekelne ami személyes tapasztalat, infó......
pl:
hol, mennyiért lehet sportdobokat venni
hol, mennyiért lehet tartozékokat venni
Minden technikai rész.....
STB....


Aki szívesen leírja a dolgokat amiknek tudatában van - azt előre is megköszönöm és a nevével együtt felhelyezem a FAN oldalra.......ami mellesleg 2 napja megújult.....









Bigmen...
Ugye tudod hogy a CLUB alapításnak húzos menete van!
- számlaképesség
- alapító okirat
- rendes taglétszám (hisz 3 fős CLUBok em alapulnak általában)
....szóval pénz, pénz, pénz..........

Én épp ezért nem fogok ilyenbe.......vannak a TEKERGŐK és vannak a FANOK.........
Ellenben ha ilyenben gondolkozok akkor esetleg összetehetnénk ami van:-) és ugynevezet CHAPTER-ek lennének......FEJÉR MEGYEI, PEST MEGYEI, BAZ MEGYEI...stb.....
köszi akor amit én kinéztem abból még faragni kell
900e Ft -ért K4-es 9700 km nagyon megkimélt volt.
jó kis motor !! menyiért adtad el?
De majd lehet hogy veszek egy másikat egyszer hiányzik a kicsike
Igen!!!
OldPiet: eladtad már a gs-t?
ÁÁÁÁ egyáltalán, nagyon zsír a gép(nagyon jól kifogtam, tényleg) és mióta megvettem még csak cca 100km-t tudtam menni vele és egy kicsit majrézok tőle.Igazábol a Gs-t se nöttem ki mert csak 1,5 éve motorozom.
Ja és mindenki ijeszteget, hogy meg vagyok őrülve, hogy ekkora gépre akarok ülni.
De azért ,azért se vagyok kétségbeesve, majd belejövök, hacsak nem cserélem le kissebre.
ahhh, hondások.... na mindegy, majd motochrissel megértitek jól egymást legalább.. csak azért sem írom le, h tetszik a cbf, mivel úgyis elolvassa, és utána ezzel húzna

az, h túlsúlyban vannak a fazeresek, csak annyit jelent, h a piac és a tapasztalatok szerint pöpec a vas
És hogy sikerült így mellényúlnod az "Ace-szel?
Zsákbamacska volt
Szia Lumbergh!
Nagyon zsír a gép, az biztos!
Ha sikerül eladnom a GS-t, valószínű,h CBF 600-as lesz helyette,
annál is inkább, hogy túlsúlyban vannak a fazeresek (itt is)
Ahogy mondod nekem is tul erős, meg sportos
baszki, már döhrohamot kaptam, h nem találom az fz6-ot... kinagyítottam minden négyzetcentit, h hol bújhatott el egy apró váz-darabka, netán csak tükröződik valahol, és erre az előző oldalon megtaláltam...

még szép, h nem akarja apu eladni, nagyon baba motor

most néztem meg,bocsi
Nem igazán akarok egy ilyen bivaly sportmotort, inkább 100 ló alatti gépek jöhetnek szóba.
Amúgy miért akarod eladni, nem most vetted?
Tegnap küldtem neked e-mailt
Az nem, a gép a Fateromé, és nagyon meg van vele elégedve, biztos nem válna meg tőle!
Az is eladó?
Az egy Yamaha FZ6S, de nem aranyvázas, csak úgy esik rá a fény
Úgy látom alapos megfigyelő vagy
és az aranyvázas fekete az mi?
Igen az öcsém ZZR 400-asa, az is eladó
Tudom, hogy spanyol gyártású, csak a Suzuki-szlogenre akartam utalni
A bordó az milyen gép? ZZR?