Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brutál... Szerintem már fölösleges ilyen erős motorokat gyártani. Utána úgy is telepakolják elektronikával, hogy lehessen kezelni ezt a sok pacit.
épp tegnap olvastam...

http://totalbike.hu/hirek/2016/10/05/kerettel_egyutt_rugja_be_az_ajtot_a_suzuki_uj_superbike-ja/
Nem tudom szoktátok e nézegetni a videókat de én leragadtam egy kicsit az új gsxr 1000 filmjénél.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Bár nem a speed motorok tetszenek a leginkább de ez bejön.
Mondjuk kérdés hogy hétköznapi ember ki tudja e motorozni azt a teljesítményt amit ma egy 1000-es gép tud. Közúton biztos nem.
A legnagyobb kérdés hogy a belezsúfolt elektronikai segédletek nélkül egyáltalán az útra lehetne vinni azt 190-200 lóerőt?
Nálam csak a beöntőnyílásnál van egy nagyon pici folt de egyébként belül sehol (11 éves a gép).
Amióta bejött ez a sz.r idő letakarva várja a feltámadást. Most már látom hogy érdemes volt péntekre szabit kivenni és motorozni.
Remélem hétvégén tényleg lesz olyan idő hogy lehet gurulni egyet.
nem valoszinű.
Akkor jó :D Csak mert a robesznak műanyag tankja volt, így ott kb. pont leszartam. Vasárnap 14 fokot mond, lehet, hogy teszek egy kisebb kört.
Az enyém 9 éves, és belül nyoma nincs rozsdának, pedig szerintem volt közben pár tél is.
Télen borítékolható, hogy rozsdás lesz a tank? Mit lehet tenni ellene? Mert azért 1-1 rövidebb körre 10 fok fölött úgy is kigurulok
Régen halottam embert ilyen szenvedéllyel beszélni a motorozásról. Hogy valaki ilyen idősen is megüljön egy ilyen kaliberű gépet az mindenképpen nagy teljesítmény.
Matyesz bá, mikor veszi a Panigalet.

http://youtu.be/d1tXDya9dcs
azigen,tisztelet... 90év durva...
jolteszi..
ebay v pl az sv N tükrei is jók...jól lehet látni benne...
vagy honda tükrök...
Szombatom Izsákon részt vettünk a motoros felvonuláson! Ha jól emlékszem a nevére, Matyi bácsi 90 évesen volt a rangidős egy Ducati 1199-cel!
Nem! Csak az ifjabb már próbálkozik más formákkal is!
eltört???
Üdv!
Nem szereltem le, de ha jól sejtem M10x1,25 a tükör menete? Ebben a méretben keresgéljek? köszi
Valami cuki susnyasba ha beszed a gepest lapon az izgi tud lenni hamar.
Legközelebbre is hagyni kell valamit. A Mecsekbe szoktam járni legtöbbször, de az már egy kicsit uncsi kezd lenni...
Ezt jól elbaxtad! A 71-es és a 77-es között vannak a gyönyörű részek!
4,56L/100km
Ok. Köszi. Remélem találok valahol.
2600Ft körül van. Lényeg, hogy amikor visszateszed és meghúztad, egy 3-400km elteltével húzd után, mert nekem is csöpögött az olaj, aztán kiderült, hogy kilazultak a csavarok.
Bármelyik Suzuki márkakereskedés. Pár nap alatt beszerzik, garantáltan gyári (méretpontos) és nem is szokott olyan drága lenni.
Köszönöm a segítséget. Akkor leveszem a deknit aztán majd látjuk. Tömítést honnét rendeljek? Tudtok valami helyet ahonnét csak dekni tömítést tudnák rendelni?
Nekem kihozta a menetet. Dekni le -> Új menet fúrása ->Dekni vissza ->Motorozik.

Ha nem tudod leereszteni az olajat, akkor valóban kiömlik az egész amikor lecsavarozod, de tegyél alá egy nagyobb edényt. Ami fontos: Ne csináld meg, csak ha megjött a tömítés, mert addig nincs motorozás. :D