Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tűrhető, csak viszlát ízületek :D
Nincs egy ismerősöd, akinek van otthon multimétere?
Ha csak 1-2 helyre kell vele elmenni, akkor előtte feltöltöd, és kész. Annyit kibír. Én inkább tavaszra venném meg az újat.....
Délután akár 13-14 fok is lehet, az már tűrhető egy rövid motorozáshoz.
Mi holnap körbetekerjük bringával a Tisza tavat. Valszeg a mi tökünk is lefagy majd.
Probaltam,2 elcseszett futes utan lemondtam róla.
esSO; Mindenképpen kell egy akku, mert még eredet v.-ra is mennie kell és elég nehezen oldanám meg az utánfutózást. Legelső motorom és még beszerzés alatt vanna az ilyen dolgok mint a fesz. mérő.
Mostanában olyan hülyén éreztem magam, aztán rájöttem, hogy a motorozás hiánya miatt van... Holnap megyek egy kört még, ha a tököm lefagy akkor is.
Ez nem is rossz ötlet...Bár az lehet hogy nagyon meleget csinálna.
Tescós ülésfűtést szétszeded és belevarrod egy pulóveredbe. És már kész is, dugó is van rajta! Ja, nem mellesleg nem 32 ropi.
Egyértelműen aksi. Kérdés1: érdemes-e erre a maradék szezonra venni újat, ami majd áll a télen....
Kérdés2: én azért a járó motorra rádugnék egy feszmérőt, biztos ami fix.
ezt már egy kolegám megcsinálta... 3telet birt kb...
itt voltam 17kerben egy vadászboltban...nem találom a linket... 45e helyett 32e most...
Fűthető ruha házilag...
http://onroad.hu/2008/01/05/futheto-motoros-ruha-10-ezer-forintert/
Akksi
Linket kérünk!
vadászboltban most akciós...a füthetö polármellény...
vmi olyasmi lesz az...gatya az aksi...
Nézz be a Banditos topikba, pont erről van szó.
Nemrég volt itt szó fűthető kabátról,illetve gerincprotektor alá rakható fűtőszálról.Van valakinek tapasztalata ezzal kapcsolatban,illetve hol,mennyiért lehetne beszerezni?
Sziasztok!
Nem szerettem volna ilyen hamar, ilyen témával ideírni de szükségesnek érzem.
Tegnap meghozták Gs 500-m(1994). A próbakör alkalmával nem volt semmi gondja indult hidegen pöcc röff, tegnap az előzző tulaj gurult ide vele.
Délután még beindítottam, ment, semmi gond. Ma délután viszont semmi. Gyújtás ok, szivató behúz, benzincsap lefelé áll, és az önindító benyomásakor kattogás, kicsi forgás majd semmi. Lehet hogy behalt az aksi? Az előző tulaj töltögette mindig az aksit, ez ő is elmondta.
Megosztanátok a éleményeteket ezzel kapcsolatban?
Nekem meg a .... is lefagyott amíg elértem a boltba, meg vissza Pont belegondoltam, hogy motoron végem lenne.
Én egész héten motorral jártam-járok melóba a kiba... útfelújítások miatt kocsival soha nem érnék be. Hát melegem nem volt + el is áztam 1-2x, de leszarom, mert legalább tudok haladni.

Nyáron nem jártam ennyit motorral.
Aha...és akkor jön a sóderágy, meg a sírás.:-)
ja,de ha felmész pályára,akkor offolható az utcai elektronyika...