Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra gondolsz hogy amikor benyomták a helyére esetleg befeszült kívül vagy a pálca ha meg volt mozgatva a közepe nem bírt annyit?
Ha leveszed a deknit 3 db szimeringet találsz...
Ezt olvasd el:
[#5351767] 2017. 05. 12. 10:20
valahol nekem is szivárog minimálisan a motorolaj,még nem vettem le a deknit de valszeg nála is a szimeringet kellene majd cserélni.
Legalább mostmár tudom a méretét mert kerestem de nem találtam..

Ha ott kiveszem a szimeringet nem folyik ki az olaj ugye?
ha esetleg 1x meg volt feszitve a szimering,utána átenged...
A gyárit rendeltem:
09285-06011 cikkszámon. (6*34*10)
Bár a szerelősrác precíz meg lelkiismeretes de lehet legközelebb megpróbálom magam...
Látod, hogy létezhet.... Biztos jó volt a méret?
Köszönöm !

Erről a veszprémi motorról tudtok valamit esetleg?

https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gs_500_e/suzuki_gs_500_e-11526669
Azt vágom hogy a kuplung pálcája mozog benne. Tényleg onnan folyik a szép tiszta motorolaj (már kétszer pucoltam ki)
Inkább az irányú lenne a kérdésem hogy létezhet hogy az új szimering ellenére szivárog az olaj?
A pálcát megmértük nincs kopás.
megelőztél..
az kuplungalkatrész...
egy kis fényes rúd lóg ki belöle...valamiféle tolórúd lehet...
1x mikor levettem a deknit,takaritani a belét, beinditottam a gépet,kuplungot behuztam,na akkor csorgott ki az olaj rendesen,amugy meg száraz volt...
Tengely? Az a kuplungnak a nyomópálcája lesz.
Egyébként biztosan onnan jön az olaj, nem a lánc veri le magáról a spray-t?
Szerintem igen. Egyszer voltam szelepállításon, ennyi a tapasztalat. Szaktudás van, a főnök a veszprémi Suzuki márkakereskedésben volt szerelő évekig.
Ők megbízhatóak? Van vele tapasztalat?
Üdv mindenkinek!
Cserélte mostanában valaki a lánckerék mellett balra lévő szimeringet? (a neten találtam a képet)
Gyári újat raktunk bele és mégis szivárog az olaj.
Tegnap néztük a szerelővel és ami furcsa hogy nagyon könnyen mozog benne a tengely (azon egyébként nincs kopás)
Már rendeltem másikat még szerencse hogy hamar megérkezik.
milyen dot számmal bír??
Markó motorszervíz? A Pápai úton, a régi benzinkút helyén.
Sziasztok

Eladó szakszerűen kezelt, de túltárolt vadonatúj gumi (puha, nincs kirepedezve, nem mállik) az alábbi méretben:

Bridgestone Battlax BT45 110/70 R17 1db 13990 HUF

Telefon/SMS 06303572549 email: lucifer0820@freemail.hu
Üdv !

Van itt köztetek veszprémi? Illetve esetleg Veszprémben tudtok jó szerelőt? Vagy a közelben?

Más:
Nem tud valaki jó állapotú eladó GS500-at?
Hát először úgy volt hogy igen. Eldöntött kérdés volt hogy mi lesz a következő... aztán rátaláltam egy másikra miről addig nem is tudtam és szerelem volt első látásra
Szóval az alaposan átgondolt és logikus döntést felülírta egy hirtelen jött szerelem úgyhogy nem az eszemre hallgatok..
A Tracer 700-ra én is beneveznék ha lenne rá lóvé. Mondjuk szerintem aki GS-t hajt az nem ezekre fog átülni.
Én önérzetesen dobtam a suzukit.
Szar a fék,ványadt a teljesítmény és hülyén néz ki,nameg nincs minimum 180-as gumi.

Az újabb versysek jól néznek ki.
Csak a hangjuk olyan mint egy nagy kéthengeres festőkompresszor.
Önérzetes Suzukis a Kawákat ugye helyből kizárja....
Tracer700,Tracer900,CB500X,NC750X,Crossrunner.Versys 650,Versys 1000......stb.Van annyi hogy dunát lehet reszelni velük.
Gondolom DL650 - mi más értelmes alternatíva volna egy túrázónak?