Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az konkrétan a láncspray, a kislánckerék körül minden tiszta ragacs tőle. Ez ilyen bicikli....
Nekem is szivárog az első lánckeréktől valami. Mi lehet? Sűrű, fekete és úgy ragad mint a lánckenő. Talán az lenne? Ki kéne tisztítani ott azt a helyet?
Ugye, hogy tök jó olaj az az olcsó MOL-os? Én nagyon szeretem, nekem bevált.
nyerö páros. én mol moto street meg championt teszek az svbe 7végén...
Olajból Motul-t, szűrőből pedig van polcon champion (cof033)
milyet raksz bele??
Áááá, egy darabig nem szándékozom egyik deknit sem levenni!
Kivéve az olajszűrő fedelét mert hamarosan következik az olajcsere.
holnap hivom a tulajt..aztán suli után elmegyünk megnézni,ha biztató infókat kapok telefonon.
Üdv !

Nem tudtok jó állapotú, eladó GS500-at esetleg? Barát, ismerős, esetleg saját?

Köszönöm !
Derítsd ki, hogy mi a gyíkja! Igaz hogy sok benne a km, de gyanúsan olcsó: tíz évvel öregebb, rommá tört, és bontóból "felújított" szarok - 40 ezerre visszatekert órával - többért mennek. Ha van benne kompresszió, és nagyjából üzemképes, akkor ez ennyiért akár főnyeremény is lehet.
18éves kissógornőm nagymotorozásra adta a fejét...4év robogózás után...
csinálja az Akorl jogsit... ilyet tervez venni...
https://www.jofogas.hu/veszprem/Suzuki_gs_500_66824591.htm

vélemény?? vki ismeri esetleg?
majd jópár km után nézd meg...kapd le a deknit oszt tekints alá!!
Szombaton sikerült kicserélnem, mint a hímes tojást olyan finoman toltam a helyére a szimeringet.
Ma motorral jöttem melóba és porszáraz a blokk alja
Ehhez azért kellett a türelem, gratulálok a sikeres javításhoz!
Nekem cbr-en megoldotta.
Akad az index. Fújhatok WD-40-et a pöcökhöz, vagy szét kell szedni és úgy megkenni?
ügyes...ötletes...grat!!
Sajnos eldőlt a motorom, a burkolat egyik füle letörött... :-(
Hegesztetni nem akartam, a matrica is megégett volna, esetleg fényeztetni is kellene, így megpróbáltam a ragasztást. Ezek a rizszabálók persze úgy csinálták meg ezt a fület, vagyis a kiképzését, hogy 2 mm a felfekvő felület, ide kár is bármilyen ragasztót kenni. Rézlemezből csináltam egy hajtogatott elemet, ragasztottam 2K-s ragasztóval meg két pici csavarral is megtámasztottam.a "színe" felől nézve abszolúte nem látszik szerencsére.
Megpróbálom...
figyelj,h ne feszüljön meg a belsö átmérője!!!
Megjött az új szimering, hétvégén lehet szerelni...
Annyit mondott egy idősebb szaki hogy a pálcát fordítsam meg hogy ne ugyanazzal a felülettel érintkezzen belül.
Köszönöm a válaszokat !

Erről vélemény:

https://drive.google.com/open?...

?
szia én veszprémi vagyok a csererdőbe a hauck petit tudom ajánlani korektsrác
igen...
Ment privát !