Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.ebay.de/itm/294317...

Ez eleg elheto aron van, ingyen postaval jon Lengyelorszagbol, tehat vammentes es fasza, hatul is merevitett szajre.
En is 22 korulit mertem.
Egyebkent ha 20 es 28 kozotti a szoras, akkor arany kozeputkent ajanlom a 25-os csovet. Zarojelben megjegyzem, az atmero csak EGY jellemzo, a falvastagsag a masik. Lehet, hogy a huszas csobol hajlitott cucc virslinek tunik, de ha 2.5mm-es csobol van, akkor a 28 mm vastag, de masfeles csonel komolyabb.
Ahogy néztem a neten a külföldi gyártóknál mondjuk ezeket találtam:
Renntech-nél 25ös átmérőjű csővel van
Heed-nél is 25ös átmérőjű csővel van
Sw-Motech-nél 22es átmérőt írtak.

Facebook csoportban is feltettem a kérdést ott páran írták hogy az egyiknek 20as csővel van, a másiknak 22es, a harmadiknak meg 28as csőből volt.
Tudom hogy van aki gyártja de csak van más lehetőség is jelen esetben, ami hogy is mondjam kicsit barátibb áron lenne. Ezért is érdeklődök a cső átmérőjéről hogy melyik lenne a jó méret.
Holnap hoznak egyet porlasztó basztatásra, azon van SW motech bukócső. Majd megmérem neked, hogy az mekkora.
Sziasztok.
Akinek van bukócsöve, meg tudná nekem mondani hogy mekkora átmérőjű csővel van az kivitelezve? 😅
Segítségeteket előre is köszönöm. 🙂
Emlékeim szerint lehet, 1989-től.
Sziasztok, érdeklődöm hogy van egy gs 500 om 2001 évjáratú, ezen lehet állitani a Schuber tű magasságát, pozícióját?A választ előre is köszönöm.
Sziasztok!

Ha itt van aki mostanában Abonyban megvette a sárga régi GS-em, keressen már meg :)
Köszönöm a hozzá szólást KVX300! Megmertem a feszabalyzot, 7es érték körül mutatot a műszer mind a három irányba (+-). Kábeleket osszedugtam, indítom,. Alapjarat 1200,fesz, 2.7, 1500 fordulaton 14,4!?!?,5000 fordulaton 13,6 folyamatosan. No most akkor mi a harci helyzet, kontak hiba, vagy a fesszabalyzo nem jó vagy még is jó? Majd figyelni fogom, ha nem lesz jó, szerviz.
A fordulatszám változásra össze-vissza ugráló feszültségérték szinte biztos, hogy feszszabályzó probléma. Nekem is volt ilyen. Csere, és megoldódott a probléma. Jó feszszabályzó mellett is úgy érdemes beállítani az alapjáratot, hogy nem menjen a feszültség 13,0V alá, így nem merül az akku (a sok) alapjárat mellett. Ez szintén a sok városi bumlizás alatt szerzett tapasztalat. Az akku élettartama lutri. Volt 2 év alatt elhalálozó akkum és volt, ami 5 évet is kibírt. Az akku állapotára jó indikátor, ha motorozás után 24 órával rámérsz a kapcsokra. 12,4 V alatt már nem túl acélos a batéria, hamarosan cserés lesz. Praktikusabb előbb cserélni, mint lerohadni valamelyik túrán. A motor visszadadogását inkább karburációs problémának vélném, bár alacsony rendszerfeszültség mellett a gyújtásvezérlő is működhet rendellenesen.
Sziasztok! Infót szeretnék kérni tőletek. Szóval multimeterel mertem az aksitj jaro motornál a feszültség 12,6, kB 1300 fordulatnal, majd ahogy növeltem a fordulatot kB 1900 fordulatnal 13,4 de felugrot itt 13,8 ra is majd vissza eset 13.5re közben rangatot is egyet a motor majd vissza eset 1500 fordulatra itt mutatot 12,9, elkeztem növelni a fordulatot 4000-5000 között kicsit hosszasan is 12,7 mutat a mérő ezkozom a legjobb eredményt 1900as fordulaton mutatja, 3000es fordulaton 13 koroli a feszültség feljebb meg nem sok,a sarukat megtisztitotam de semmi változás. Az 1900-2000 fordulatot meg nem bírja sokáig vissza dadog, pedig nem hideg motornál próbáltam. Az aksi kB 4 éves havonta töltöm. Bocsánat hosszura sikeredett.
A regi, bontott benzincsappal ugyanaz lesz mint a sajat regi benzincsappal.
Szia, Baján a Sugómotornál volt amikor én kerestem, az enyémen másik fajta van, de volt nekik több évjárathoz való is. Igaz ez pár éve volt. Ahol még meg tudod nézni: Jelcsa, ö sok típushoz hirdet bontott alkatrészeket, köztük GS-hez is, 70/317-9083
48 ezer a gyari???????
Amikor en csereltem, olyan 2016-17 kornyeken, akkor 17 ezerert vettem az OEM-rol a gyarit.
Tourmax FPC-309-cel azonosnal nezem a csapot.
Vagy itt a magyar változat: az évjáratot majd te beállítod a tiedhez.
https://oem-parts.hu/hu/parts/...
Évjárattal könnyebben lehet találni, de itt pl. lehet kapni. Igaz nem olcsó, de mi az?...
https://www.motorcyclesparepar...
Szia! Hívj fel 1-2 bontót szerintem, nem egy forgalmas fórum ez már...
Üdv!
GS 500 benzincsap membránt vagy komplett benzincsapot keresek!
Köszönöm!
Szia!
Ezt a konkrét típust használom, idén cseréltem le 5 év után, inkább mint elővigyázatosság, ugyanerre.
Csak ajánlani tudom!
Ugye hogy ugye.
Helló,
Lenne egy kérdésem,
GS be valaki használt már "zselés" avagy gondozásmentes akksit?
Mennyivel bírhatja tovább mint egy normál savas?
ilyesmire gondolok:
https://www.zselesakkumulator....
Előre is köszi
Köszönöm,
Dehát mindenki a saját hibájából tanul, úgyhogy megmarad egy garnitúra benzincső, melynek vastag a fala. :-)
És a tankon lévő csonkokra képtelenség feltenni. :-(
Sajnos kinőhető a típus. Pedig jó kis gép.