Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mizujs Steve elfújt a szél?
Különben is, hogy lehetne egy ilyen reklámot elfelejteni?!
Na itt az 500
Öreg az, aki mondja
Csaó!

Nyomjál be még kettőt, aztán meglesz az 500!
Vagy akár többet is, pl. a Fabulonról is elfelejtkeztem már.
Nem szégyen ha öreg vagy, csak kellemetlen...
Retró ügyben az ucsó dobásom ez.
Fiatalok jól nézzétek meg, ezek nem szilikon keblek!!!
Kösz azoknak, akik tanácsaikkal segítettek. Kicsit előreléptem ruha és bukósisak ügyben, vannak elképzeléseim, de nem akarom a hülyeségeimmel teleírni a topic-ot. Acerider: segítenél magán mailban? Ott leírnám mit néztem ki. A címem polgarpeter(kukac)freemail.hu
Még valami:
szombaton este 10 körül két személlyel láttam egy GSR-t a kis körúton Pesten, nem közületek volt valaki?! Érdekelne, azt hiszem egy ezüst lehetett.
Köszi kykee!

Sajnos csak ma tudtam netközelbe kerülni és válaszolni a bíztatásodra! Nagyon jól érzed mire lenne szükségem csak picit próbálok megfontolt is lenni, és hidd el nem elsősorban a pénz miatt, mert egy másik szerelmemről a rallyról mondok le a motorozásért, így költségben talán még jobban is járok , de még a jogsi, ruha és a kérdés, hogy megérdemlem e ezt az adrenalin bombát

A válasz persze már megszületett bennem és egyre erősebb vonzást érzek, ha egy Szuzi kereskedést látok még a színen vívódok kicsit... de ez részletkérdés asszem....

üdv
Ne teljen el egy nap hozzászólás nélkül.....

Íme egy felturbózott GSR!
Szia GT!

Nem tudsz Mogyoródig menni, a 2/B úttól(a fóti Corától) kell a matrica.Szerintem motorral meg lehet reszkírozni azt az egy lehajtót....
Hát Steve végem van, nincs esélyem. "68 ban én ha ültem is motoron biztos nem volt fényképezőgépünk
A mustangos kép király, fetrengtem a röhögéstől Brian May a Queen gitárosa szerintem sírógörcsöt kapna ha meglátná a PVC dzsekidet ezzel a hajjal
Hozzuk már össze a dolgainkat, te melyik motoros találkozókon voltál azokban az időkben?
Én voltam "84-ben Estztergomban, Panoonián Debrecenben, Pannonián Agárdon, Hűvösvölgyben a többi most nem jut eszembe.
Tavaly Dániában találkoztam egy német taggal, aki ott volt mind a két pancsi találkozón. Teljesen kész volt a tag mikor meglátta a debreceni jelvényt.
Na majd írsz ha gépközelben leszel, üdv: Rece
hello!

Gratulálok az új GSR tulajdonosoknak és üdvözletem mindenkinek!

Örülök a GSR klán alapításának, nagyon jó ötletnek tartom.Részemről sajnos az első időpont nem megfelelő családi program miatt. Alsóőrsre időzítem magamat. Jó lenne erről valami közelebbit is megtudnom de gondolom majd erre is sor kerül.
Ma sikerült az időjárás ellenére kilométert gyűjteni. A soltvadkerti motoros találkozóra ugrottam át. Egyetlen GSR-t láttam, egy pirosat, szlovák rendszámmal. Illetve volt még egy kék is a kiskőrösi Suzuki kersekedés kiállításán. A kereskedő szerint ez a legsikeresebb modell ebben az évben.

Jó időt és sok motorozást kívánok mindenkinek!
Sziasztok.
Az M3-asra honnantól kell matrica, kitudok menni rajta mogyoródig? Vagy kerülnöm kell?
Szia badlack!
Gratulálok én is, el is hiszem azt a leírhatatlanságot.....
Én is kipróbáltam a tesztnapon, nagyon jó volt, azóta számolok vissza......
De majd május végén.....
Ha kell valami video(3 db van) vagy kép, a Skypeon elérhettek ugyanilyen néven, vagy hujberl@freemail.hu, vagy a suzuki-gsr.com(én is itt találtam)
Apropó, valaki figyelemmel kíséri az origo motor tesztjét? A tartós teszt motor a GSR.( ha jól emlékszem, régebben valaki már idézett belőle itt...)
Szevasztok GSR-sek!


Egy kicsit ügyködtem, ez lett belőle. Valamilyen pólóra gondoltam, vagy akármi más, majd eldöntitek.
Esetleg lehetne csinálni egy szép Klán feliratot alá, de az már meghaladja az én szerény képességeimet.....
Üdv Steve!hétföig én sem leszek net közelben!jó 7végét és baleset mentes kilómétrgyüjtést GSR tulajok! KYKEE
Hogy is mondtad Steve?klubok vannak,de klán csak egy van:GSR KLÁN!
Ez már mozdithatatlan és elfogadott!jövö héten a levédéssel,meg a logoval kellene foglalkozni!
Ha már egyszer KLÁN legyen kövér!
A GSR KLÁN tagjaitól ötleteket kérünk a logóra! Mert aki KLÁNtag,tiszteletben tartjuk a véleményét és ezért KLÁN mert egy az utunk,az elképzelésünk!Nem de bár?Segits ki Steve ha rosszúl gondolom!
KYKEE
Hali BADLAC!
Kongratulation a GSRedhez! megnyilt ezáltal a kapu egy új világ,új dimenzio felé!új élmények,emberek,barátok,bulik fogják gazdagitani az élménybázisodat!
Figyelj oda a bejáratásra,1000ig 3szor huzd meg 12000ig és ne tartsd sokáig ugyanazon a fordulaton!sokat váltogass,gyorsulj ki de max 7000es tartományig!ezt meghálálja!ez egy javaslat,de tégy belátásod szerint!jo bekoptatást és balmenközt!
Üdv Kykee!
Üdv Mindenkinek!
Legnagyobb sajnálatomra most néhány napig nem leszek net közelben.
Valahogy bírjátok ki!
Mindenkinek balesetmentes motorozást!!! És nem elfelejteni: május 28. Hungaroring!
Amúgy pedig hízlaljátok a topikot...
Steve
Ismerem ezt, Steve! Biztos mondtad a párodnak, vagy megszoksz, vagy megszöksz!

Bocs az előző hsz.-ért, már rossz idő van, esik az eső......Mondjuk akkor kell motorozni, amikor jól esik....
Szép jó reggelt!

Steve! Nem röhögök, sírok.... .....a röhögéstől.....

Nagyon jó idő van Rátok, GSR-sek, használjátok ki, Nektek bejött az Élet:)))

Én meg megyek költöztetni délután

Ne kíméljetek minket a képekkel, nagyon jók!

Jó gurulást, széles utat Mindenkinek!
Persze GSR Klán lesz a nevünk!
Mindig az első gondolat a legjobb és ez az volt!
Ugye kykee???
Laca!
Az asszony az elején nagyon nehezen bírta, és akkor a szakadék szélén álltunk!
Mára azonban már nagy lépést tettünk előre...
Bocs" Rece, de most megadom a kegyelem döfést!
1968 Danuvia DMV 125 és én ülök rajta!!!!
Tudod űberelni???
Üdv badlac!
Gratulálok a gépedhez!
Első csoportosulás jövő vasárnap a Hungaroringen (SU-CSA-Mo-TA).
A második meg Alsóörsön a HD találkozón!
Jössz???
Steve