Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi vidéki srác (európa kiadó)
Hali Steve,
istenhozott a fedélzeten
Ezek szerint te is 1 egészséges vidéki gyerek vagy?
Üdv Laca!
Optimizmus!
Egyszer minden rossznak vége szakad!!!
Szeva Rece!
Úgy látom akkor a retro versenyt megnyertem!
Egy pontot azért Te is kapsz, mivel én abban az időben egy fia motoros találkozón nem voltam.
Eléggé szűk keresztmetszet volt ahol motoroztam, anno: Somogy, Baranya, Tolna, Veszprém, meg Zala megye. Szóval nem voltam egy világjáró motoros.
Mostanra viszont már egészen Szlovákiáig eljutottam!
Üdv
Steve
Szeva Steve!

Mit mondjak én, több mint 10000 nap moci nélkül...

De már nem sok van hátra...
Szevasztok GSR-esek!
Sikerült véget vetnem a szabadságomnak!
4 teljes nap motor nélkül! Nem kívánom senkinek!
azon gondolkodom,hogy merre van ilyen mértékben eltünve a Steve?
Ha GSRezik akkor nem gond,de ha nem akkor az probléma,hogy igy elfelejti a KLÁN tagokat!
mi lesz a mentsvár????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????
KYKEE
Jön valaki guns koncertre jövő héten szerdán?
Hát Steve,
úgy látom lesz mit bepótolnod
Steve szabdságon van De hamarosan visszatér közénk Azt írta 4 nap, ami lassan letelik
Hát én a suzukin már túl vagyok. De sosem lehet tudni.
Lox én nem vagyok kereskedő, csak vicceltem a jutalékkal.
A Stevet kinyírtátok a topicból?
Az igen, 3 kidörrentő!(ha nem csal a szemem...) Bár nekem az eredeti jobban tetszik, főleg mattfeketében..... (egész véletlenül olyan lesz...)

Rece apó!
Nem csodálkoznék, ha találkoznánk, és utána villámgyorsan szaladnál GSR-t venni!
Már csak a GSR-KLÁN miatt is! A rábeszélőképességem megvan!(ha más nem, a 135 kg.-ot bevetjük... )
most csináltam
pár matrica,yamaha mt3 ról első kerék, teló, kipuff ,
Mivel én is kereskedő vagyok, vagy mi a szösz így boltolhatnánk
Ha veszel egy 20 millás kamiont tőlem, akkor áll az alku a izé... no... szóval tudod az a másik japán márka amit írtál no akkor olyat veszek... addig marad a drága hitellel kapható GSR
Laca, hát én olyan vagyok, mint Te a hirtelen habitus nagyon jó dolgokat adott az életben és remélem a GSR is ilyen lesz, mit remélem tudom
Engem az álmaim motiválnak és azt hiszem ezért a mociért érdemes melózni, küszködni, mert sokszorosan meghálálja!

Az összetartás nagyon tetszik itt! Tényleg egy nagyon jó hangulatú csapat kezd össze állni... remélem nem sokára én is közétek tartozhatom!
Nehogy eszedbe jusson buzukit venni
Yamaha a motor, a többi csak replica
A Yamahánál sokkal jobb hitellehetőségek vannak (jutalékot kapok)
Lacus, ezt így mondják " mert megérdemlem"
Én csak nemes egyszerűséggel Rece vagyok, világos kisfiam
Köszi, köszi, köszi azt hiszem meggyőztél! Már tervezem a holnapi napom és biztos lesz benne egy Szuzi kereskedés, de az is lehet többet is meglátogatok, Miskolc-Nyíregyháza-Debrecen vonalon és kalkuláltatok valami hitelt... mikor lesz már holnap?
Így utólag elolvasva: kicsit sem vagyok önző...
Még annyit akartam: mondjuk engem minősít, más lehet hogy nem lenne ilyen meggondolatlan....ugyanis nem tudom, hogy a jövő héten esedékes tankolást a 18 tonnásba miből fedezem....(130ezer ), a többiről nem is beszélek.... DE motor lesz, + tegnap vettem egy kabátot is 46ezerért....tudom én vagyok a hülye, de akkor is, JÁR NEKEM!!!
Phú kykee, ezt nagyon szépen írtad...

Ha ez nem hat, akkor semmi!

LOL3x, ezt az adrenalin bombát mindenki megérdemli, én már mentem vele, kis túlzással akár meg is halhatok, teljes lett az életem....miket beszélek, hétvégén jön a vas!Remélem még száz évet mehetek vele!!!
Szia Rece!

Nem ismerem a srácokat(ha nem nekem írtál, bocsi... ).
Úri és Kóka is kb. annyira van Budapesttől(30-35 km) mint Áporka, de közöttünk van kb. 60 kilcsi.
Áporka a Duna mellett van, az 51-es úton, ha erre jársz, beugorhatnál!(minden GSR-Klántag!)
Még hat nap hétvégéig...

Apropó! Recének hívjalak, vagy öreg csávónak?
Csao!nincs mit!a GSRsek összefognak,ezért GSR KLÁN!ne gondolkodj,hanem cselekedj! a sok gondolkodás miatt csak összezavarodsz,és mire észbe kapsz vége a nyárnak,és lemaradtál sok mindenről!!!!!!!!!!!!!!!! PL:HD találkozó és egyben GSR KLÁN találkozó,stb!
Hidd el,nem vagyok jobb helyzetben nálad!a gsr elvette az agyamat!nyakig vagyok a szarban,de ez a motor segit,hogy ne kattanjak be!nekem sincs meg amiket kifogás képpen leirtál!de én megyek,gépelek az utakon,sokat csapatunk csapatban,öblitünk,gargalizálunk,csikeregtetünk,fruttizzuk a gázt és bizsergünk! mondd meg öszintén,erröl akarsz lemaradni? Mi lesz a találkozón?
Futás a kereskedőhöz!
KYKEE
Hali!nem rossz az elgondolásod! A GSR maradhat és alá a KLÁN nonfigurativ szövegformában! már csak a környezetébe kellene valami árnyékolást tenni!szerintetek?
Üdv KYKEE
Laca, a Veres Tomi barátomat nem ismered véletlenül Úriból?
Tl 1000-e van.
A CBR-emet pedig Kókára adtam el, azóta már az akkori gazdi is megvált tőle.
Illetve ugyanott ismerem a Varga Leventét neki egy 650-es Honda Bros-a van?