Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csapadekmentes a reggel !!! itt
Nna, itt most nyugi van. Ha ez marad akkor zeljedíthető a 12 szolnok. Utassal megyek, tehát gyorsabb leszek
Itt háromtol rz a sűrű apró áztató eső esik
Joo Estet Mindenkinek !!!

Jelenleg szemetel az eso Szolnokon .

Reggel is jelzek.
Rendben, az jó lesz, köszi
Ha esik akkor én sem indulok
Most szuper ido van , csapadek mentes es sut a nap Szolnokon !
OK !!!

Delben ott vagyok a Turbo korforgalomnal levo Mol kuton !!!

A szolnoki idojarasrol este es reggel irok !
Szia Abdul!
Ha gongolod eljöhetnél egy darabig velem.
Köszi h reagáltál
Sziasztok
Holnap ha nem esik akkor legyen Alföld.
Szonok lesz a cél. Én Érdről tìz órakor indulok a 4-es út felé a városon keresztül. Tehát Üllői út.
Aki csatlakozna az jelezze hol és kb mikor. A négyesről nem kéne letérni szerintem.
06 20 886 4799
Szevasztok, holnap kötelező munkanap (erről megfeledkeztem) így nekem a család miatt max egy találkozási pont férhet bele vasárnap es ott egy gyors pacsi/duma. :( Írjatok ki merre mentek es meglátom mit tudok megoldani.
Az idojaras legyen velunk !!!

A mai idojaras megfelelo lenne vasarnapra
Ha úgy alakul a hétvégém ahogy terveztem, és netán az Alföld fele veszitek az irányt, jó idő esetén én is be csatlakozom. Jó lenne valami telefonszám, amit hívhatok vagy írhatok rá, hogy merre jártok...
Aha, ugyan az, kéne egy tel szám hogy összebeszéljünk
Ok, vettem
Priváltba dobsz egy számot?
31-esről, vagy a 4-esről, az M0 a biztos pont
Ötösön jössz fel?
Monnyad merről jösz, úgy intézzük mindenkinek jó legyen
Sziasztok !
Részemről minden ok, esőmentes nap esetén 100% a részvételem. Gondolom, ha lesz pontos infó gyülekezési pontról, és menet tervről, arról olvasunk majd itt. Én amúgy Jászberény...:-)
Megfelelo ido esten legyen csak motorozas , szombat estig jobban latjuk mi varhato.

A szolnoki vonal Reptar latogatast szervez Vasarnapra :http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=forum&topic_id=784&session_id=1OAjEVWqCfKsUrEP0nGWsuXoHTGwtz1c&limit=100&offset=0&g=motorbike_forum_Szolnok_k_rny_ki_motorosok
Kókai vagyok. Ha úgy alakul, lehet csatlakozik még egy kolléga
Honnan jössz? Úgy alakitjuk
3. Dzsee, de csak jó idő esetén tudok csatlakozni. Helyszínről, időpontról van valami infó? Márt csak az indulás végett, mert volt szó Budaörsről, azért az nekem kb másfél óra.
...oktober . 16. Vasarnap GSR Evadzaro !!!

1. Hentes0910

2. Tybee
eléggé nagy a csend.
aki, akik korábban jelezték, h jönnének, írjanak már egy á vagy bét.
kössssszii
Vasárnapra, az az 16-ra készen lesz..))
arraarraarra !!!