Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...inkabb motorozd el azt a penzt !!!
Akkor most mondanàm. tudnék venni 65ezer FT-ért ilyen dobot, csak nem tudom megéri-e. Amiket talàltam, szinte mind kawàn voltak..
Arrébb tettem az egyik dobozt, nem baj?
Idézem a kérdésed:

"Sziasztok! Van valakinek tapasztalata, hogy milyen hangja van Cobra c4-es sportkipunak? "
Ebben nincs megjelölve, hogy dupla és GSR600-ra.
Nem 80-as tempó országúton, akár szerpentinezés közben, persze nem agyig húzva is tudom 5 alá vinni.
Úristen, hogy csináltok 5 alatti fogyasztásokat? :O Átlag 80-as tempó? Stabil 4500 alatti fordulat? Vagy nálam van valami gáz? Nekem egyszer volt 5,2 mikor 2 éve megvettem zéró motoros tapasztalattal, nyilván akkor még nem is rángattam a szarvát. Átlagban 5,5 alatt nem igen járok el vele, még ha nyugisan közlekedek sem. Kicsit odatekerek, simán felmegy 6-6,5-ig is... Sőt, mondok jobbat: múltkorában 2 személlyel, autópályán 140-155-ös tempó, 180 km-re tankoltam 13l felett nem sokkal.
Kisalfold, nekem Bodis van fent, ha az érdekel, csinálok valami videó félét
Köszi, bàr ezt én is megtalàltam, csak ez nem dupla, meg nem gsr600
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata, hogy milyen hangja van Cobra c4-es sportkipunak?
Sajnos a külső "héjből" nincs már meg semmi.
Helló!
Esetleg jobb oldali tankburkolat + index (első) akad? :)
Semmit meg ne mozdiccsá amig nm beszéltünk
Köszi
Garázsürítés!
Az összes megmaradt GSR alkatrészem eladó, akár egyben is az egész!
Érdeklődni privátban.
Fene egye, akkor feleslegesen pánikoltam 2 hete Zakopáne felé :)
Kinyírtátok a technikát
Na hát nekem is ez rémlett.
Szóval beleköltözött a gebasz.
Lerohadás után még kétszer beindítottam, ment 600 + 200 métert még
true story bro
Ugye?
Toltam is a motort, b@@sza meg, pont mint tavaly ilyenkor
Az enyém így mutatta az említett Zakopanebol hazafele !!!!!!!!!!!!!!!!! 2 liter alatt voltam az biztos rendesen .
Csak előkerestettétek velem! ( A gyári állapotú kezelési könyvem.)

Ha nem villog, akkor valami probléma van. (ugyanitt komplett AC, szintjelzővel eladó.... )
4.5 körül eszik nekem ha nyugisan megyek országúton, viszont pályán sikerült 5.5-5.8 ra is feltornászni.
Csak a kútfej ikon villog, de egy csík megmarad. Most jártam így szlovákba, tankoláskor kb 1liter volt benne gyári adat szerint.
Így van
Villog az, csak ki kő várni
Miiiiiiiii??????? 310, azt hogy csináljátok
Az 5.4-es fogyasztás úgy, h porzik a tank belseje a kúton
Szerintem ha rendeltetésszerű a használat, akkor nincs hat alatti fogyasztás, deee nyilván nem egyforma a csuklonk
Amikor meglett a motorom anno 8 éve, egész biztos vagyok benne, hogy nekem is villogott. Hogy az egész csík vagy csak a benzinkút ikon, azt nem tudom de villogott. Ennek tudatában motoroztam a későbbiekben is. Aztán egyszer csak úgy gondolta, hogy ezt a funkciót többet nem használja. Erre akkor jöttem rá, amikor lerohadtam az út szélén vele először, és nem értettem, hogy akkor most mi van, hiszen előbb villognia kellett volna. Hát azóta sem villog, de az eset óta legalább tudom, hogy ha lement egy csíkra, akkor 50km-en belül kéne keresni valami kutat.