Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémmet már próbálta hornet gazda. Aztán bezárkózott a szobájába és úgy sírt hogy a köszöbnél folyott a könnye.
Viccet fére, a GSR egy Isten teremtette kanyar vadász, ezt már több nem Suzukistól hallottam. Az ülés poz. alacsony ezáltal jobb a súly elosztás. Többen az itteniek közül voltunk már pályán is vele, kiválóan viselkedik ha sportolunk vele. Sok rövid ebb (egy napos) túrán bizonyitott már. Idén volt az első egy hetes, pakolva, távolságon, szerpentinnel szinezve 4.8 volt a fogyasztás!
Kirábban éppen én nem hittem el hogy ennyire keveset is tud enni.
Szóval jó motor a GSR 600.
Szia !

OK !!! Majd kialakul , 2017 -es Tura terv szuuuuper lesz
A GSR az sport-tura kategoria !

Kenyelme a magassagodtol fugg foleg , ules modositassal praktikusabba lehet tenni ( pl: TOMMOT )

Nekem kormany magasitom van , jobb igy lassu menetnel iranyitani.

Turan nem rosszabb egyik tipustol sem .
Szia Tybee, sziasztok
Köszönöm, regeltem mind a kettőt, de lehet h a Cseh túrát becserélem valami nyaralósabbra.
Lesz egy 2-2 nap Svájc-Fro-Olasz-Osztrák is az nagyon mozgat. Svájc az nagy álom, legalább mint Barcelona.
Lehet gyüjteni a kincset. Oldaldoboz, nadrág, sisak, kamera, meg egy csizma elkelne, meglátom mire lesz elég a píz
Igen ár-érték arányban tuti, hogy a GSR jön ki jobban. Hornetből ugyanazon az áron idősebbek vannak. Mindenképpen ki akarom próbálni előtte. Azt olvastam, hogy a Suzuki üléspozíciója sportosabb a Hornethez képest. Ez nem fárasztó túrázás során? Szerintem dinamikában, sebességben hasonlóak lehetnek, legalábbis nekem ez jön le az olvasottak alapján. Hátha van itt olyan akinek esetleg mindkettőhöz volt már szerencséje
Szia !

Probald ki mindet ha tudod de legalabb 1 ulesproba kell hogy kozelebb legyel a valasztashoz .Barmelyik jo valasztas lehet .......a lenyeg hogy kenyelmes legyen es minnel jobb allapotu az arahoz kepest .

Azt nem kell ecsetelnem hogy nekem azert van GSR-em mert ezt talaltam ar-ertekaranyban nekem megfelelonek 2006-ban es nagyon jo bevalt idaig ...

Csak turazom 1 olyan csapatban ahol a 250-es robogotol az 1600-as BMW is megtalalhato es megallja a helyet fogyasztasban , megbizhatosagban egyarant.Csak annyit mondok hogy idaig nem a SUZUKI-kkal volt muszaki problema a turaim soran.

Hasznaltban elso az allapot legyen ha motorozni akarsz mert beleugorhatsz konyen 1 nagyfelujitasba...
Sziasztok. Lázasan keresek motort magamnak, abszolút kezdő vagyok. A 600-as kategóriában gondolkodom. Eddigi kiszemeltek 600-as Hornet, Ducati Monster 620 (teljesen más karakter tudom, viszont különleges), GSR600. Kérésem most inkább az lenne, hogy ti melyiket javasolnátok a két sor4 közül? Gondolkodjak esetleg Banditban is? 170cm vagyok, városi és túrázás lenne a fő felhasználási terület.
A 2,-at is !!!
MARCI !

Misi kiirta az elso szezonkezdo Turat !!! / balra fent : Motoros turak /
Köszi de olyanom van :) Valami sport kipufogót keresek.
Van gyari atalakitott , kellemes hanggal , nem uvolto - Szolnokon .
Sziasztok. GSR600-hoz keresek kipufogó dobot. Hátha valakinél akad eladó darab :)
Hát részemről befejeződött a szezon, kivonattam forgalomból.
Eszem ágába se volt motorozni ma. Meló is volt meg hűvös is
Felénk Szép tiszta az idő :) Ha így marad, holnap megejtjük a múlt héten elmaradt túrát?
Jól tettétek
Itt nem volt túl kellemes az idő. Napos és borult néha széllel váltakozott.
Na jah... Mi azért mentünk egy Jászberény- Hatvan-Gyöngyös itt "kötelező jelleggel" bekukkantás brezova gokartlandra- Jászberény karikát...)))
...ha ilyen lesz mint ma akkor az mar igen jooo lenne!

Egesz nap poloba voltam es nem a lakasban !

Eso semmi ...
Jövő héten rámegyünk, jobb idő is lesz
Ha nem, hát nem....
OK !!!
Ez esetben viszont én sem indulok el.
Ismétlés 23.-a. Ugyan ez csak tolva egy héttel.
Hátha többen ráérnek.
Ok, vettem
Sziasztok,
sajnos közbe jött egy program, Hentes, ne várj rám. Meddig terveztek tekeregni? Elvileg fél2-2 körül szabad leszek, utána tudnék csatlakozni
Szaraz az uttest !!!