Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új szettemet idáig csak ezekkel ápoltam.
Motul chain clean és chain past. Nagyon bevált.
Nekem 24E van benne, de már lassan csere érett, valószínű az előző gazda nem ápolta rendesen.
. .
Ma volt szerencsém ráülni egy GSR-re, nagyon meggyőző és tetszik. Élőben valóban jó széles a tank, meg az egész nagyobb mint képről gondoltam. Nagyon esélyes, hogy hamarosan új tulajdonos lesz köztetek
Áprilisban cseréltem lánc szettet. Én gyári láncszettet vettem a győri suzukiban, 45 ezer ft volt. 42ezer km-t ment el az első gyári szett.
Kulcskód benne van a szervízkönyvben is
Matrica!
Most néztem a Suzuki oldalán kb 46K a szett, ez valóban nem vészes.
Nem veszelyes osszeg , en Ausztriaba vettem a Louisban lanc-elso-hatso lanckerek+ nittelo szerszam de az arra nem emlekszem , max 40 miska lehetett.( DID keszlet volt )
SOSE !
Beszéltem a tulajdonossal. Azt mondta ennyi szépséghiba van a vázon. Lánc, fogaskerék még egy szezont biztosan megy(mekkora költség a csere?), olaj, levegőszűrő 2800km-el ezelőtt cserélve, gumik újak, 4000km-t futottak, garanciásak. Fékek rendben
Rákérdezek majd, hogy megvan-e. Mikor esedékes kb ezeknél az úgymond zsebbe nyúlósabb szerviz?
Ha karban volt tartva, akkor a 44 ezer az semmi. Enyémben 46 van most és aki először látja, azt hiszi hogy új. :)
A kipufogó, ugyan ez, nagyon jól szól ez a leo vince, meg a karbon borítés miatt marha jó kézmelegítő is hidegebb időkben, simán meg lehet fogni, de hosszú távon érdemes belerakni a killert, mert tud tőle zúgni az ember füle, vagy motoros füldugó.
A kulcsok mellett legyen meg a kis lemezke is, amin a kulcs kódja található.
Nem rossz gépezet, érdemes megnézni!
A Km is jonak tunik

Kevesebb van mint az enyembe
Tetszik
Akkor jó, azt hiszem a sportossággal nem lesz baj majd ha már megismerkedtünk persze
Egyébként lehet megnézek egyet nemsokára
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsr_600_gsr_600-10742573
Erről vélemények? Az ülés fura kicsit így kép alapján, de szerintem elég sokminden jár a motorhoz és ennek fényében az ára nem rossz. Km sok vagy kevésnek számít?
Olyan van hogy ha a fordulatszamhoz kepest magas sebesseg fokozatban vagy akkor gyorsitaskor van egy erezheto luk pici rantassal .Kezdetben nalam is tobbszor elofordult.Fiatalos stilusban NINCS ilyen !!! Megfeleloen forgatni kell es veletlenul se fordul elo.A GSR 30km/ h-val tud menni 6.ban de ez nem franko tobbszempontbol sem.pl kenes .Sportosan kell hasznalni .
Oké
Valós-e a probléma?
Eleve ilyen nincs, tehát akkor ugye valós sem lehet.

Injektor miatt rángat..... ahol ilyeneket olvasol, ott nem olvasgass többet.
Azt sok helyen olvastam viszont, hogy gázelvételnél, illetve hirtelen gáznál rángat a motor az injektor miatt. Ez mennyire valós probléma?
En tobb, tehat neked meg kenyelmesebb lehet !!!
Úgy tudom van Nyíregyen is
Remélem sikerül egyet kipróbálnom, mert ti is nagyon dicséritek plusz tényleg nagyon sok jót olvastam róla. Nyíregyházi vagyok ha esetleg van valaki a környékről, szívesen megnézném élőbe
170 vagyok, szóval nem nevezném magasságnak