Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez remek
Benne vagyok .
Rendben , összehozzuk
Kaptál te is leckét rendesen. Lett ám kőkemény jelenképem nekem is, ebben benn van lemotorozásom hozzád (kormányossal) persze megbeszéljük. Nálam egy hónap a teljes felépülés és már pattanok is nyeregbe
Neked most vannak fontosabb dolgaid....
Tulajdonképpen nem az ismeretlenbe kerültem..... hanem a várva várt jóba!
RSV-vel pályáztam régebben. Nagyon meggyőzött a futómű, fék, kezelhetőség! Összehasonlíthatatlanul jobb, profibb, biztonságosabb a Tuono.
A teljesítmény meg embertelen! Ezzel a rendszerrel, programmal olyan 120+ Nm és 150+ LE körül lehet. Nem túlzás, hogy seggrakéta....és ez szinte alapjáratról brutálisan tol!
Nem jár még az eszem se a motorozáson az újjaim és a felfekvés miatt , 2. félév után talán .....
Jól tetted ...

Hogy vált be az Aprilia ?
Köszi, én már májusi túrára gyúrok. Erősödjünk és jobbulást mindenkinek.
Ebéd előtti Lepence kör pipa...
Egy hét még, kb de légzőgépre vissza kell járnom, röntgen,.... Ha minden stimm akkor egy hónap és újra acélos a páncélos.
Mikor engednek haza ?
...már hárman vagyunk , az már valami ..... az nem semmi / Laár után... / ....
A legnagyobb.... Lassan én is újra egy egész vagyok. Összeröffenünk kis rehabcsirkék és beszélgetünk megtapasztalásokkal kapcsolatban.
Szia !

Az a lényeg hogy itt vagy köztünk....
Bár már nincs meg a
Gsr nekem sem. De olvasom a topicot. Az már csak hab a tortán hogy szintén sokáig nem volt biztos hogy ujra motorozni fogok. És szintén nem motor miatt.
Az élet a nagy forgató könyv író.
5 ló + Henty
Nagyon menős !!!
Ráillesztettem a felnicsíkot, meg kitaláltam a kamerát is
Én csak a 600-asról tudok nyilatkozni hogy NAGYON jóóóóóóóóóóó !
Jó utat !!!
Jó helyre írtam...csak katyvasz volt a fejemben ettől a sok variánstól...GSR750