Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy a lambdaszonda csatija hova megy a tank alatt van az ellendarab valahol? Egyszerűen nem találom.
Segítséget nagyon megköszönném. ;)
üdv: Dani
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék a csoport összes tagjának boldog új évet kívánni.
Másodsorban szeretnék érdeklődni, hogy GSR600-ra GPR Ghost (E jeles) árat hol találok, illetve hol lehet megrendelni Magyarországról?
Több oldalt átnéztem már, de érdemleges infót sehol sem találtam. Külföldi cégek, webshopok nem érdekelnek a rossz tapasztalatok miatt.
Segítségeteket előre is köszönöm
Igen , igen , Szuper csapat ! Bejártuk Európa motoros útjait együtt .
Szép kanyart!
Zárt körű szervezés volt?
2020 utolsó Túra Szolnok - Csesznek - Esztergom - Szolnok 560 Km .
Hahóóó !!!

Tegnap elkezdődött a téli álomba rakás.Teletankoltam , OMV 100-as , az átlagfogyasztás 310 Km -re 4,54 l/ 100 Km. Lemosva , kikerázva ... 70 ezer km-re még éppen nem fordult az óra , de majd jövőre .Az új szezont olaj +levegőszűrő + gyertya + hátsó gumi cserével kell kezdenem...
Ha kicsit is barkacsolos vagy fogsz ket 30x3 as laposvasat kifurod, akar tobb helyen es raprobalod, ha az egyik bevalik ulesmagassag teren, lehet keresni a megfelelo meretu kutyacsontot.
Persze, hogy segít, köszönöm!
(mondjuk azt nem tudom az ilyen 40mm méret megadásnál, hogy ez az ülés magasságot engedi ennyivel lejjebb vagy valami mást)
ez a típusa : KBA 90958 TYP: 55-A
ebay-en rákérdeztem egy eladóra 40 mm ültet amit árul és 180 mm-er a furatközép távolsága. ha ez segít valamit.
Köszönöm, átbogarászom melyik is lenne jó!
Hát passz....
A műszaki kialakítás miatt nyilván hosszabb a mostaninál.

http://www.lustracing.co.uk/su...
https://www.ebay.ie/sch/i.html...
https://www.bikefarmmv.com/Suz...
Sziasztok!
Megint kérdésem van.
Lejjebb kell pozicionálni a gépet. Milyen méretű kutya csont szükséges?
Tud valaki ajanlani olyan H4-es LED izzot ami passzol a GSR600-ba?
Kepek alapjan a ventillatorral meg hutobordaval szerelt kivitelek szerintem nem szerelhetok ossze a gumi burkolattal.
Akinek van LED-es tapasztalata esetleg irjon hogy mennyire vakit, mennyire toleraljak a szembejovok es a szervek.
Koszi!
Érted te hogy mit szeretnék mondani60.000 van a gépben tekergették már.
Beállìtottam szépen egyformára.Alapjáratot már nem dobál .
Kíváncsi leszek.
A gyári érték az az, ahol van....hacsak már el nem állítgatta valaki.

Ahol most van, onnan kell ellenőrizni/állítani a szinkront.
Ha nagyon nem megy, akkor kell elzárni a csavarokat és onnan kezdve állítani. Zárt csavaroknál ellenőrizni a vákuumot és a nagyobb vákuumnál lévő csavart szépen nyitni.
Először az 1-2, majd a 3-4 hengernél..... és ugye a 4 egyforma a cél.
Esetleg tudja valaki ,hogy az injektoron található levegő csavarnak mi a gyári értéke?Olvastam.másfél fordulatot ,de 2 és felet is említettek mások ahol a szinkronizálást megkezdik.
Van egytalán jelentősége, mely értékre szinkronizálok?
Szia
Táskával kapcsolatban az a tipikus igen is és nem is érzés.
Rövid túrára alkalmas ,de magasabb sebességnél megrázza azért ár érték arányban nekem megfelelt.
Szia nekem is ezt javasolták jó lenne tudni hol csinálnak hasonló mikroforrasztást
Sziasztok! Nekem is volt ez a hiba a motoromon nem dadogásnak mondanám inkább üzemanyag ellátás problémának. Nekem a másodlagos folytószelep állítómotorján volt egy kontakthiba amit mikro forrasztással oldottak meg Budapesten de hogy hol azt nemtom mer a szerelőm intézte. Utánna hibátlan lett és meg most is az 5 év után.
Szia! Nagyon furcsa hiba, nem találkoztam még ezzel a jelenséggel, remélem megjavul. Majd írd meg ha megvan, hogy mi lett a megoldás! Megírnád, hogy ez a táska szett hogy vált be neked, mi a tapasztalatod vele? Mekkora sebességig stabil? A lakkozást, festést, nem bántja, könnyű le-föl szerelni? Hasonlón gondolkozom én is...
Üdv.
Sziasztok! Gyári dob helyére passzoló sportdobot keresek. Használt is OK, vagy egy tipp, merre lehet rendelni. (gpr ghost jellegű pl.)
Köszi!
Nem haragszom de jobban nem tudom leírni.
Szia minden cseréltem gyárira
"Motorfék után visszaengedve ránt" meghajtó láncot cseréltetek csak? első kis lánckereket mindenképpen cseréld, az "emelgetheti" a láncot mikor már kopott, motorféken.