Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Éljenek a Paksi Mikulások (is)!
Szerintem sajnálod, hogy idén nem mikuláskodtál!
Szevasz Tangerine!
Az igaz, hogy eltűntem, de ennek csak az, az egy oka van, hogy egyszerre két helyen nem tudok lenni.
Ezt az évet a Szkíta Motorosokkal , gurultam végig és mivel befogadtak és tag is lettem ez valószínűleg a jövőben is így lesz. Természetesen a GSX-es csapattal is szívesen gurulok, ha úgy adódik és marad rá időm. Amúgy aki tud azonosulni a csapatunk szellemiségével az bármikor jöhet velünk, szóval téged is szívesen látunk, ha egy kis változatosságra vágysz!
Nézz körül az oldalunkon! A honlapunk elérhetőségét néhány hozzászólással lejjebb megtalálod!
Amúgy meg jól eltűntél. Mi van veled?
Az utolsó talin se voltál.
Ezek meg a paksi mikulások. Az idén nem tudtam menni sajnos, csak tavaly voltam. Sebaj, így is 2x annyian voltak, mint a múltkor.
A motoros ahol tud segít!
Szkíta Motoros Télapó
Van oldal ami viszont pörög is, meg működik is! SZKÍTA Motoros Baráti Társaság
Ez az oldal sem porog pirosban!
Ma hajnalban ellopták a motoromat!

gsx-1400 szür ke, 2002-es finster dobokkal, kis plexivel...
UCM-941.

Ha valaki lát/hall valamit megköszönném/visszavásárolnám, stb.

Üdv, Stavros

+3630 6826460
Szevasz Tangerine!

Emlékszem neked a bandit-on volt olajhőfokmérő. Azt szeretném megkérdezni hogy azt az órát miből mentetted át és hogy volt bekötve, ha tudnál adni néhány hasznos tippet nagyon megköszönném.

Széles utat!
ennek megnézném a gazdáját is :-)
Egy szép motorból miért kell ilyet csinálni?
Az emlékházban nem voltam, csak Tamási Áron sírjánál.
Jobbulást neki!

Él még Tamási Áron húga az emlékházban? 2001-ben voltam ott, de már akkor is nagyon öreg volt.
Pár képre rá is ismertem, amerre mi is jártunk akkor (busszal voltunk).
Szevasz Tangerine!
Persze voltunk szavazni! Vasárnap jöttünk vissza és Berettyóújfaluban szavaztunk.
A baleset után mentő lett hívva, ami bevitte a sérültet a legközelebbi kórházba ahol ellátták. Aztán a meglévő utasbiztosítás terhére mentő jött Magyarországról és elvitték Budapestre a Baleseti Intézetbe. Ott műtötték, mér jól van. Volt velünk egy terepjáró, zárt motorszállító utánfutóval (ezzel adományokat vittünk a moldvai Csángóknak), miután a raktere kiürült elment a sérült motorért és az hozta haza.
Röviden ennyi.
Gratula! De azért szavazni voltatok? Vagy csak ma értetek haza?
Nyílt törés?
Sosem tudtam elképzelni, hogy olyankor mi van, mikor valakinek a csapatban lerobban a motorja, vagy elesik, üzemképtelen lesz a mocija, vagy eltörik valamije, mint pl. most.
Ilyenkor hogyan tovább? Mi lesz a beteggel? Gondolom kórház. Mi lesz a motorjával? Mi lesz a többiekkel?

Én hétvégén gurulok majd az ellenkező irányba, de csak hosszú hétvége.
Üdv Egynégyesek!
Szerencsésen megérkeztem az erdélyi túráról. 2317 km-el záram. Sajnos mindenki nem volt ilyen szerencsés mert volt egy balesetünk, aminek az eredménye, kettős nyílt lábszárcsonttörés lett.
Ami nagyon nem tetszett a túrán:
- iszonyúan szar utak, de nagyon
- inkább búvárkodásra alkalmas idő, nem motorozásra (10 napból 7-en eső)
Ami tetszett:
- nagyon jó csapat (NÉM)
- kiváló vendéglátás mindenhol ahol megszálltunk, vendégszerető helybéliek
- gyönyörű táj
A túráról készült képeim itt.
Üdv Egynégyesek!
Hétvégi Zempléni túra: 708 km.
Aki nem volt bánhatja!
A túra képei ízelítőnek:
Zempléni túra 2009. 05. 23.-24.
Á, nem megyek. Azért a pár km-nyi próbáért nem kelek hajnalban, megyek Pestig, és sülök a napon órákig.
Délután meg amúgy is buliba kell mennem. Na meg szét is van szedve a gép, nem is biztos, hogy kész lesz.

Sok mindent csinálok egyszerre, párhuzamosan.
Gyertyacsere, megnézem a szinkront, 5 V és 12 V az ülés alá kameraakku/telefon/headset/stb. töltéshez.
Megrelézem a lámpát, hogy gyújtáson ne menjen, csak mikor már jár a motor, szenzorok ellenőrzése, ilyesmik...
Ha mész, csörögj rám holnap, 9-től a közelben kell melóznom.
Mit buzerálsz már megint a falconon?
Ok.
Az nekem is messze van :-)
De majd meglátom
Értem. Ha tudsz, akkor gyere. Bár jó messze lesz (főleg nekem), de sebaj.

Ja van rajta pár cucc, mindig buherálom. Most is szét van kicsit szedve.
Sajnos mindig az utolsó pillanatban derül ki számomra, hogy mikor hova jutok el. előre nem tudok tervezni :-(
Egyik barátom Banditos, így kerültem oda múlt héten :-)
Láttam tele van a géped minden földi jóval :-)
Szerintem a BéKa valamivel nehezebb a GSX-nél. Lehet, hogy ha egyszer kipróbálnék egyet, akkor olyat akarnék, és a zasszony agyonvágna.
Pedig holnap lehetne próbálni a Hollósnál, ha jól tudom.