Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! 2004-es,de nem eladó,csak gondoltam megmutatom annak aki esetleg nem tudná,hogy milyenre gondolsz.
Szia!Mikor született és mennyi?
Tessék!
Sziasztok!Esetleg ha valaki tudna egy feketét a két gyári csővel,azt nagyon megköszönném!
Nagyon köszönöm a segítséget.
Akkor már "csak" össze kell szednem őket
Én az 50-es melegoldalit javallom, gyertyából NGK Cr9EK kell bele, ugyanaz, mint a 600-as Banditba.
Köszönöm az infókat.
Olaj terén 10W40 vagy 10W50 inkább javallott?
És ha esetleg van róla infó akkor gyertyából mi a hozzávaló?
Köszönöm előre is.
Szia! A motorba valami félszintetikus 10w40 vagy 10w50-es olaj kell. Mindenki másra esküszik, ha van valami kedvenced, rakd bele azt. Olajszűrőből Hiflo HF138 kell bele, légszűrő pedi Hiflo HFA 3604.
Én itt kibic vagyok, megtalálsz a banditos topicban, vagy egyéb elérhetőség az adatlapomon
Sziasztok !
Tudom, hogy nem 100%-osan járok jó helyen de nem találtam 750-es topikot.
Decemberben lettem tulajdonosa egy 2002 -es /2003 / GSX 750 Inazumanak.
És ugye lassan közeledik a jóidő - fő az optimizmus -elkezdett foglalkoztatni az olajcsere és egyéb szertartások gondolata.
Sajna leírást vagy szervíz könyvet nem találtam a motorhoz. Így abban szeretném kérni a segítségeteket illetve a tanácsotokat, hogy milyen olajat javasoltok a motorhoz, milyen olaj és légszűrő kell hozzá ? Esetleg bevállt beszerzési forrás?
Vagy ha valaki ismer esetleg tipusspecifikus fórumot akkor ossza meg velem a linket.
Köszönöm előre is !
Mi van kinyírtam ezt a topikotis?:) Bár vissza olvasva nem annyira:)
Ha már a cseréről esik szó,ez is megmarad történhet bármi
Üdv Egynégyesek!
Szerintem a GSX az a motor, ami nagyon az ember szívéhez tud nőni! Nekem K6-os van és mondhatom eszembe sem jut, hogy lecseréljem!
No megnéztem a motort. Ha a bank átírja rám a hitelt, megveszem.
Sziasztok! Köszi mindenkinek az infókat. Holnap megnézem ezt a 2007-est.
szia! ezen az oldalon megtalálod a választ,erre a kérdésre ! http://www.suzukicycles.org/Al...
Szia gadoros.
Nekem 2006 májusi gépem van. Tudomásom szerint ennek a tipusnak a gyártását leállították 2006 év végén azzal a végszóval, hogy készítenek egy limitált szériát. Ezekből párat még annó lehetett is kapni a szegedi suzuki kereskedésben. Nekem akkor dolgozott ott 1 ismerősöm, ő minden ilyen és ehez hasonló infóval ellátott. Különös ismertető jelei, hogy vmi érdekes színnel voltak festve a felnik, meg talán pár apróság is más színű volt már nem emléxem. De a felni más színe az tuti! Ezért mondjuk nem értem, hogy hogy lehet k7 , meg k8-as tipusú 1.4-eseket kapni ?! Szerintem meg a magyarázat kurva eccerű! Lehet, hogy az én moccom se k6-os, csak akkor helyezték forgalomba! Lehet hogy 2005-ös. Ennyi. Úgy hogy szerintem ha azon az állítólagos k8-ason gonldolkozol, nyugottan megveheted, mert makulátlan, csak már legalább 3-4 éve ott porosodik vmelyik raktárban csórikám, és arra vár, hogy jókezekbe kerüljön.
Utóirat:-) Tuttommal 2006 évvégén leállították a gyártását, de ha vki mutat nekem 2007, vagy 2008-as évjáratút adattáblával, akkor elhiszem, hogy létezik 2006 utáni gyártású.
Amúgy kurvajó kis motor, imádom. Ha neked sikerülne megvenni azt, akkor sok szerencsét hozzá, nem fogod megbánni!
Ha valakinek a tavaszi felkészülésnél segítség, akkor MOTUL 5100 10W40 számlával hivatalos forrásból: 2400Ft/liter
Széles utat!
Szia! Természetesen.
Nagyon szivesen, remélem minden összejön! Azért majd dobj egy mailt hogy mi törpént!
Szia Csibu955!egkaptam a mailt. Köszönöm! Üdv, Tamás
Szia! Kis gondom volt az email szolgáltatómmal. Az érvényes email címem: gadorostamas@mailbox.hu Üdv, Tamás
dobj egy emailt, estére meglesz a szám, és ott válaszolok! szia
Szia! Ha megadnád, megköszönném. Hátha összejön valami.
Szia, haver nem akarja megvenni, nem azért mert rossz a motor, hanem mert őneki ez nagy, kb. 20 éve nem motorozott, ez várható is volt. A motoron 1.1 milla hitel van, én ennyit tudok, ennyit kell átvállalni vagy kifizetni. Ha kell a telefonszám akkor elkérem havertól holnap! üdv
Szia! A srác a 2007-est mennyiért akarja eladni?