Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva, hallottam már egy pár napja, hogy a banknál van a gép... remélem meg tudod venni annyiért...ha lenne annyi pénzem és nem imádnám annyira a Triumphom, lehet elgondolkoztam volna :D minden jót, várom a fejleményeket
Nem irigyellek Gadoros! Remélem sikerrel jársz! Én ma a szép időre való tekintettel mentem 111 km-t! Kurva jó volt! Tiszta vas, lánc is, lefújva láncsprayvel, stb király volt!
Ti mentetek?

Holgi
Sziasztok!
Még nincs.
Akitől megakartam venni hitelátvállalással attol lefoglalták valami banki tartozás miatt. Most a banktól venném meg. Küldenem kellett a végrehajtóknak egy szándéknyilatkozatot, egyeztetnek a bankkal hogy odaadják-e annyiért amennyi hitel még volt arjta, aztán kiderül.
Meg lett az a motorkerékpár?
Ok. Persze, benne vagyok. Amint meglesz szólok.
Ok, ha megvan, tegyél fel képet róla! Azután egy gurulás?!
Veletek "többiek" mi van? Senki nem olvassa-nézi ezt az oldalt? Mikor lesz az első közös gurulás? Mi Gadorossal megyünk ( szerintem ), fel kell majd avatni az új gépet!

Holgi
Amúgy a színe tetszik neki.
Hát az én asszonykám nem ül fel motorra. De reménykedem hogy erre a gépre igen Ma lesz egy telefon, utánnakiderül hogy mikor lesz meg.
Gadoros!

Nem a színen múlik! Csak tettszen az asszonykának, mert tudod, ők szín alapján döntenek!
Mikor lesz meg?

Holgi
Tulajdonképpen nekem a kék-fehér tetszik a legjobban de sebaj.
Igen ilyen. Van meg rajta bukócső, hátsó doboz, plexi.
Sziasztok!
Lehet, hogy már mindenki motorozik?
Én legalábbis gurultam egy tisztességes kört(270 km)

Imre.
Ez is szép!
Szia Gadoros!

Ilyen piros-feketéd lesz, egy oldali kidörrenővel?
Na végre itt vagytok!
A piros-fekete a leggszebb,meg a kék-fehér,meg a fekete,meg mindegyik
Ilyen lesz.
Ok. Köszi!
Gratulálok! vigyázz rá és magadra is.
Szia Holgersson!Szerintem is régebben (az összes kommentet visszaolvasva)többen írtak ide. Talán két héten belül nekem is lesz egy GSX-em. Úgyhogy Csibu955 köszönöm a segítséget!
Sziasztok!

Nem nagyon ír ide senki!?
Miért van ez? Már máshol tudunk dumálni egymással, ezt a fórumot nem használja senki?
Mikor lesz évadnyitó közös gurulás?
Már mennék nagyon .....

Várom válaszotokat!

Holgi
Megrendeltem a bukócsövet! Givi.
Ma pedig lemostam a kicsikét, csillog-villog!

Holgi
Köszi. Megnézem!

Holgi
Szia! bukócső a Biker-World-nél:Fehling=24490ft, Givi=40900ft
Louis-ban:Hepco & Becker=153,95 eur.
Sziasztok!

Én még új vagyok itt. Üdvözlök mindenkit tisztelt egynégyesek!
Bukócső ügyben kérném a segítségeteket.

Holgi
Hát igen:ami szép az szép.Ilyesmi lenne az elképzelés és köszi!