Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ! Az elérhetőségem a honlapon részemről is .... Ha tudok segítek.
Üdv: Pörge
Szia!
K István ajánlott egy féktárcsa kérdésben, tudnál adni egy elérhetőséget, enyém az adatlapon!
Köszönöm előre is!
Üdv
Eladó a képen látható GSX 1400 gyári új bukócső a bolti ár alatt,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Ok. Remélem jössz!
Köszi, akkor nem teszem próbára inkább a motorom elektromos rendszerét.
viszont van egy pár eladó H O D izzóm, ami királyul világít.
helyzetjelzőkkel, ha valakit érdekel
Még nem tudom, de igyexem.
Szia!
Én inkább emelt fényű izzóban gondolkoznék.
A 100/90-es izzó nem csak jóval nagyobb hővel hanem nagyobb áramfogyasztással is jár.
Ez a generátoron kívül az összes csatlakozási pontot és alkatrészt amin keresztülhalad pluszban terheli.(fesszabályzó,gyujtáskapcsoló,világításkapcsoló,izzó csatlakozó
Ez általánosságban vonatkozik minden járműre, van amelyik elviseli, de legtöbbnél a tapasztalatok alapján hosszú távon jelentkezik valami hiba.
Legtöbbször beégés.
Én a fesszabályzót félteném főleg ha már van plusz terhelés a gyári fogyasztókon kívül.
Szia Gábor!Vegyél olyant ami gyári watt számú csak + fénnyel rendelkezik, van több fajta ..probáld ki +90%kal fényessebbet ,ez a legdrágább de a leg jobb is ....
Én is így gondoltam. Jössz a talira?
Én nem kockáztatnám meg.
Szia! 100 a tavfény, 90 a tompított, watt-ban. Én is gondolkodtam ilyen teljesítményű izzón, csak nem tudom bírja-e a foncsor, meg a búra ami műanyag.
sziasztok, kérdésem lenne:
H4 100/90w -os izzót használhatok a motoron?
Mert a gyárinak ezek a számai nem ezek. Mit jelent a peres szám?
Ok.
Zirc-Csesznek-Bakonyszentlászló szakasz az olajzós rész, de majd előtte megnézzük és csak másodszorra mehetsz gyorsan.
Egyszer Zirc-elágazó az útvonal utána vissza kell jönni Zircre ha tovább akarunk menni pápa felé.
Az nem az olajozós rész (82-es út)?
Ok. Szerintem a többieknek is tetszeni fog.
Holnap áttészem. Ha tetszik az útvonal körbe viszlek benneteket ismerem a tájat havi 2-3 alkalommal lejárom télen-nyáron
Ez nagyon jól hangzik! Ezt másold már át légyszi a GSX oldalra. Azt hiszem nem fogunk unatkozni.
Köszi!

Ha minden igaz csak egyedül megyek, de lehet jön a fiam is.

Jó kis túrát lehet csinálni itt.

bemenni Veszprémbe, -ott a várban csoportkép-, onnan Zirc-Csesznek-Bakonyszentlászló elágazás, vissza Zirc, Bakonybél, Pápa, Devecser, -Vörösiszap utáni állapot megtekintése-, Ajka,-iszaptárolók lábánál- ,Sümeg -Vár alatt fénykép-, Tapolca, Gyulakeszi- Itt enni kell egy motoros kajáldában-, Kékkút -Kékkuti víz ivás- , Zánka, balatonpart, onnan vissza szállás.
megállásokkal meg mindennel együtt 6-8 órás út 250 km maximun.
Szép tájak és lányok!
Felírtalak a GSX oldalra is.
Szia Szappy! Egyedül jössz?
Sziasztok!
Na végre valaki kitalálta a bakonyt és a balatonfelvidéket is. én már évekkel ezelőtt javasoltam. Kanyargós szép terület. Megyek!
Ja 79,95-euro
Eszt kenyesre ennyi penzert
nem .... Saktonak szántam ......
De ha szurja szemed ez igazi motor ? .... akkor bocs !