Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtam, hogy szekszárdi vagy már írtad.Én Marcaliban lakom és még két cimbimnek is ilyen motorja van itt helyben.Ha ráérnek ők is jönnének majd.
Az oldal még teljesen szűz, de hamar otthonossá lehetne tenni.A gazdája Péter csak segítőkre vár.Van rajt egy német nyelvű javítási könyv, letölthető PDF-ben!
Szia fotós! Az a fórum már működik ? Az egyeztetést nem úgy értettem,hogy nekem nem jó,hanem pontosítsuk.a találkozási pont attól is függ,hogy te hol laksz,én Szekszárdon.
Bocsi, nem várom el hogy igazodj hozzám, csak arra céloztam hogy nagyjából útba esek neked.A továbbiakban jelen leszek a fórumon, ha tudsz időpontot szólj!

Valószínű, hogy nem tudtok róla(még nem írta senki) de van a motorunknak egy magyar oldala, ami fejlesztésre vár.A készítőjével tavaly találkoztam foktőn, persze neki is ilyen gépe van.Küldjetek neki képeket!A fórummal is átköltözhetnénk!

gsx1400.profnet.hu
Szia fotós! Az útvonalat még át kellene beszélnünk, ,a csatlakozási pont miatt !
Minek köszönhető ez az iszonyatos csend a fórum eme részén???
Szia Tuci! A grazi Louis túrára benevezek! Csatlakozási pont Marcali. Át akarom faragni kicsit a lovamat. Néztem az oldalukon pár jó cuccot.
Slick láncra?
No emberek....mikor fogjuk már a hóláncot slickre cserélni.....????
Halihó....Szerintetek a Castrol GP jó a gépbe.....:)nem hiszem, hogy rossz...mert ez nem egy Sportmotor...
O.K. Átadom. Vagy valamikor inkább idezavarom, had írjon... Addig is itt egy szívderítő kép:

Heló Safee! Az olajhűtő ventillátor gyári a GSX-en ,és csak akkor kapcsol be ha már nagyon meleg a gép.A tesódnak balesetmentes motorozást az uj GSX-el.
Heló Safee ! Az olajhűtő ventillátor gyárilag rajta van a GSX-en,és csak akkor kapcsol be ha már nagyon meleg a gép.Az pedig,hogy írtál nem baj , nekem is rengeteg banditos haverom van tök jó srácok.A tesódnak sok-sok balesetmentes kilométert kivánok az uj GSX-el.
Sziasztok!

Bocs a pofátlanságért, mert hát én valszeg elég OFF vagyok ide... Nekem jelenleg nincs komoly motorom, ráadásul nem GSX-re, hanem egy 1.2-es Banditra szeretnék gyűjtögetni...
De a bátyám most cserélte le a Banditját, 2 hét múlva hozza el az új motorját, egy kék-fehéz GSX-et.

Szóval visszaolvasgatva volt szó az olajhűtő ventillátoráról. Ilyen tényleg létezik? Ez gyárilag van a GSX-en? Vagy utólag vett dolog?
Ne viccejjé má!!! ....én még csak nézegettem....Viszont Quadoztam...meg mentem 30 méter egy GSX-R 600-al....Szívesebben mennék az enyémmel...Nem csúszkált egy kicsit a kereke véletlenül...????
Sziasztok! ma végre motoroztam egy jót .Igaz kicsit hideg volt,de nagyon kellett már.
Szia Tuci!
Említetted ezt a magyar Louis-t.
Nem tudnál mondani egy telefonszámot, vagy valami elérhetőséget?
Vagy esetleg más valaki...?
Most vettem észre, hogy elirtam az olaj árát a helyes ára:14,95 euro a 2-liter.Én is azért használok ilyet mert kb 1800 ft-ra jön ki 1-liter.de szerintem is jó a 10w-50-es is.
Szerintem már a 10w-50 is jó...jobb mint a 40:).....
ez 10w-60-as.szerintem jo.
Nem raksz bele inkább 10w-50-est?
RS.......ez sem rossz.....
küldök képet,hogy én pontosan milyet használok.24,95euro a 2 liter.
Most R4-et akarok beletenni...remélem jó lesz bele... a szerelőnk azt mondta, hogy okés...