Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen, használtnál rosszabbak a feltételek. Viszont azzal jól járnál, ha öregapád venné a nevére, mert neki könnyebben adnak hitelt, hiszen fix. folyamatos nyugdíja van és még a biztosítás is olcsóbb lenne .
Szóval nyáron én leszek a 4. a családban, akinek meg lesz a nagy "A".
A bratyónak van, de neki már van egy hitel a nevén, őt békén hagyom...
Öregapámnak is van, de 67 éves, őt sem zaklatom...
Valószínű majd rábeszélem a fatert.

Azzal ijesztgettek eddig, hogy használt motor esetén rosszabbak a feltételek, és sokkal nagyobb THM lesz. Ennek utána akarok járni jövő hétvégén.
Valamelyik családtag nevére még megoldható nem? Vagy nekik sincs "A"?
Igen, én is úgy tudom, hogy vezetői engedély a lényeg. Aztán meg valamelyik hitelhez kell hivatalos mnkahely (pl. Merkantil), valamelyikhez meg nem.

De nem gáz, előbb a tanulás...
Én úgy tudom a vezetői engedély feltétel a hitelhez. Feltéve, hogy a te neveden lesz
Akkor pedig rohadt hosszú áttétele van...

Big Bandit? Hát sajna tanuló vagyok, így nem tudom, hogyan tudok hitelt intézni. Jövő héten megyünk a tesó mocijáért, és megérdeklődöm a dolgokat. Azt akarom kideríteni, hogy használt motor hitelezése esetén miben mások a feltételek. Egyébként jogsim csak nyáron lesz.
Jól számoltad. 3500-120/km/h 4000-140/km/h 4500/160/km/h stb.
Mikor lesz meg a Big Banditod ?
sztem jól számoltad mert nekünk a 1.2 es fábia megy 100-al 3000-es fordulaton
Na, valamit elszámoltam...
100 km/h 2900-as fordulat...
Ez lehetetlen...
Köszike! Már számolom is!
ezek érdekelnek ?
O.k. Már ez is meglepő. a Bandit 15/45-ös, tehát a szekunder áttétele 3,0. Valszeg akkor a GSX-nek rohadt rövid a váltója, és csak a lánckerekeknél gyors.
A többi adatot meg tudod mondani léccives?
Helo Safee! első lánckerék:18,hátsó:41,a lánc:116
Valaki el tudná árulni nekem a GSX áttételeit? A Primer áttétel is kéne, meg a lánckerékméretek is!

A Bandittal akarom összehasonlítani.
Köszi.
Szia fotós ! Ahhoz hogy,meg tudjuk beszélni a Grazot telefonon kellene időpontot egyeztetni. Az e-mail cimem kungelistvan@citromail.hu erre küld el a számodat ha még aktuális az út. Üdv.
Sziasztok! Vevő lennék egy törött elsőfékkarra.Olyanra gondolok aminek a vége törött le
a könnyítésnél.Ha lehet óccsón!
Oh, én kérek elnézést...

Majd ráveszem a bratyót, hogy ő is írjon be előbb vagy utóbb valami szépet. Elméletileg jövő héten megyünk a mociért a Balatonhoz.
Király vagy Tuci !Előkeresek pár képet, nem sokáig leszel egyedűl!
akkor nézd meg ma is,mert már nem üres !
Elég punnyadt, nincs még rajta semmi...
Tegnap néztem meg.
Gyerünk a http://www.profnet.hu-ra megnyilt a GSX-1400 oldal !
Nincs nagy tolongás !
Holnap este 20-órától,itt leszek a fórumon,majd dumálunk,most csicsi baba holnap durva korán kelek, sziasztok !