Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél hát Cinti Road Attack-ot, vagy Sport Attack-ot! Attól függően mennyire vagy kanyarvadász...
Párban megkapod 50.000-ért. Pont megéri.
Ha pályára is kijársz, akkor meg valami komolyabbat... - az nem fogja megérni
Szevasztok 1,4-esek.Elnézést,hogy bepofátlankodok az oldalra nekem Bandit van a nagy-vizes de kicsit 1,4-esnek is érzem magam,mert álmatlan éjszakáim voltak,hogy melyiket vegyem meg.Nekem is Bódis van rajt és mindenképpen ajánlom,hogy benn legyen az E betü mert előbb-utóbb a hatóság el kezd szarakodni.A Bódis persze drágább de ez azért is van mert igen sokat fejleszt az öreg.Én voltam a mühelyében fenét mühely bazi nagy csarnok van ott még 30-40 millás hajlitógép is.Csuda dolgokat csinálnak nem csak kipuffokat.Azért zavarlak benneteket mert a mocim zabálja a hátsógumit és lassan gumicsere előtt állok és a GSX sem kimondott nyomatékszegény és nincs ezirányu tapasztalatom,hogy milyen gumát vegyek ami nem 4-5000km bir ki tehát jó az ár/futásteljesitmény arány.Én Pilot Road 2-re gondolok,de ribanc drága.A Tanácsokat kösz előre is.Az erő legyen veletek!/Nyomatékot nem irok,mert az van bőven/Ja még valami a Lidl-ben van sok gagyi,de ki lehet néha fogni pld.4600 Ft-os akkútöltöjűk az pipec.
+hanem
Ebből látszik, hogy a GSX nem elektronyos, mechanikus. Abból is kigyő a füst, oszt' mégis mén.
Arra már rájöttem, hogy az elektromos rendszerek / berendezések füsttel működnek, mert ha kijön a füst belőle, akkor nem fog működni...
Tán a tiedből langyos oxigén tör elő?
A gsx1400 -as lapra felkerültek a találkozó programjai!
Nézzétek meg! Mindenkit várunk!
Már füstől a géped? Akkor szabadúlj meg tőle minél előbb!
Pont arra gondoltam, hogy kéne valami közdarab a Rumcájsz-puska és a Bódis közé, és jól beállítva befüstölhetnék a mögöttem jövő autó jobb első ablakán az utastérbe.
A Louis-ban már 2-3 alkalommal "rámszoltak " hogy az talán mégse kéne megvenni mert rém gagyi, az egyik egy 40€-os OUTDOOR nadrég volt akcióban. Miután magam is meggyőződtem silányságáról , rájöttem , hogy nem azért mondta hogy egy drágábbat sózzon rám!
Átverni azt lehet a silány cuccokkal ,aki nem ért hozzá. Az meg nem menjen el váásrolni, mert átbasszák!
Láttam ma konzerv Bandit fogaskereket LIDL-ben!
Mindenki azt vesz, és ott ahol neki jól esik...
Jelezném, hogy ugyancsak élelmiszer boltban (PLUSZ) vettem 3990-ért nyomatékkulcsot, ami pont megéri otthoni használatra (még soha nem használtam... ) Ott is szoktak lenni motoros hacukák (amik most a LIDL-ben), de azokat megsasolva rém gagyinak tűntek..
Még egy jótanács a dob szereléshez:
Mielőtt megpróbálnád felrakni az új dobot, feltétlenül távolítsd el a régit!
Azután az új dobot próbáld a helyére tenni annélkül, hogy a motor sztenderét a lábadra tennéd
Gyakorlottabbak csinálhatják úgy is, hogy a dobot egy helyben tartva a motor mozgatják úgy ügyesen, hogy aztán a dob a helyére kerüljön...
Én a helyedben majd kivenném a kocsiból a dobot, mert hülyeség lenne a motort berakni az autóba a dob felszerelése miatt... Persze ha elég ügyes vagy, biztosan megoldható az autóban is a dob csere...
A szexuárdi fullgas-nál még mindig ott az a kék-fehér GSX, amit nem akartak nekem eladni. Ahhoz próbáltuk a Bódist, hogy hogy mutat majd az enyémen.
Nem kéne sznobulni kérem!
Mitől rosszabb pl. egy motoros walkie-talkie, ha a LIDL-ben veszed 8 ezeré', mintha egy szagboltban 38-é?
Vagy tárcsazár, vagy maszk stb.
A tanktáska is király, tavaly vettem ugyanilyet.
Csak nehogy holnaptól a motorosboltok a LIDL-es cuccot árulják 300%-os haszonkulccsal. (volt már rá példa)

Ja, megvana Bódis kiröffencsem, de még csak a kocsiban.
Én megvárom a következő LIDL akciót, hátha lesz majd akciós mélyhűtött 1.4
Vénusz motorolaj?
Motorolajos hal konzerv...
Most lesz ott is akció! 20dkg párizsi mellé kapsz 4 liter használt motorolajat! Igaz csak kannásat!
A LIDL magát élelmiszerkereskedelmi hálózatként hirdeti!
Ha ennek ellenére úgy gondolod, hogy normális motoros cuccot fogsz kapni, akkor én holnaptól a FULL-GAS-nál veszem a párizsit!
Csaxólok, hogy holnap reggeltől indul a LIDL akció
Na látod! Ezért kell leszedni róla!
És akkor folyamatosan kellene motorozni, hogy el ne dőljön.
Ne is mondd, hétfő este rátoltam a lábomra a kinyitott oldalsztendert, azóta is sántítok rá.
Kicsit ja. De örülök, mert "talált pénz" csak egy telefonomba került. Ha nem szólnak a többiek, eszembe sem jut, hogy lehet alkudni.
Én a helyedben levenném mind a két sztendert! Úgy sokkal menőbb!
ja, tényleg, 82 az ára amúgy
akkor nyerőbb vagy :-)