Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jó hely, már néztez talán! Talán ezt be is raktam a "gyűjteménybe". http://www.gsx1400.hu/index.ph...
Most úgy is gondban leszek, mert nem látok már a Louis-ban Castrol 10W-60-as RS4T olajat amit eddig használtam , és tegnap borítottam bele az úccsó 5 litert. Más után kell néznem.

A segítségedet kérném , hogy akár ide , vagy a email címenre , ha leírnád azokat a szerencsétlen eseteket 2003-as Banditokkal kapcsolatban, hogy melyik fokozatok kerekei mentek tönkre, és hogyan orvosolták. Mert itt az egyikben az 5. a másikban a 4. ! Szóval lehet hogy nem érdemes egy párért megbontani, mert ha koplett váltónak rossz a kéregedzése, akkor 10-20000 múlva megint bontani kell. Szóval ha megvolnának a rövid történetek és meg tudnád osztani akkor eredményesebben tudnánk következtetni...
Előre is köszi.
Üdv.
István
Road attack referencia: A bandit.hu-n szerintem több int 80% használja teljes megelégedettséggel, 10e körül megy el. Mikor vizes úton lábtartón fordulva került ki vele az egyik hever a Lepencei szerpentinen, akkor azt mondtam, nekem is jó lesz. Csak ez a Macadam nem akar lekopni
Ha már az okos vételeknél tartunk:
Motorszerelő barátom gumizik is. Új gumijai vannak folyamatosan, de 2-4 évesek 45-55 ezer ft között párban(alkudni lehet), felrakással együtt.
06309040054, Bálint László
Olaj van olcsón: autoteka2000.hu
Vedd meg az én fekete kormányomat. Tuti alacsonyabb, mint a gyári Gsx, akkor nem fog fájni a nyakad
Köszi! Tényleg tetszetős, de akkor inkább marad a gyári kormány.
Ha jól látom Continental gumid van...
Melyik fajta?
Mennyire tapad esőben / hidegben?
Hány km-t bír?

Igazándiból nemtom, hogy a Road attack eléggé tapad-e, másrészt félek, hogy a sport attackot gyorsan megenné...
Most ez van,kormány helyett!
Üdv Tangerine!A kormány inkább csak jobban tetszik mint a gyári,de szerintem a gyári kényelmesebb.a gyári csövek bovdenek elég hosszúak .Tükör Louis-os 29,95 eur/db. ilyen kormányom is volt de ez sem volt kényelmes.
Tuci, milyen kormány van a gépeden? Úgy látom nem gyári, bevált? Elég hosszúak voltak a csövek/bowdenek, vagy az is csere?
A tükröt is lecserélted? Én nem tudom rendesen belőni, hogy rendesen hátralássak. A Banditán job volt a tükör, igaz ott kijjebb volt, és előrébb.
Nincsen valakinek véletlenül elfekvőben egy 2002-2004-es évjáratú GSX1400-hoz tartalékban tankja?
pár napra kellene kölcsönbe kipróbálásra a motoromhoz. Ami lett volna, az már sajnos nincsen meg :-(
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem szóljon. Köszönöm
köszi a képeket, szuper :-)

nekem még mindig semmi hír a kipuról...
Köszi szépen!
Ja és a legfontosabbat és a legegyszerűbbet majdnem kihagytam .http://www.gsx1400.hu/ itt a letöltés címszó alatt több variációt is találsz!
Szia! elméletileg adtak a mocihoz Kezelési útmutató című könyvecskét az tartalmazza ezeket,ha ez nincs akkor Louisban lehet kapni Reparaturanleitung GSX-1400 című könyv 24,95 euroért. üdv Tuci
Sziasztok!

Szerintetek találok valahol valami leírást arról, hogy x kilométerenként miket kell szervizelni a gsx-en?
Ha igen akkor meg tudjátok mondani hogy hol?
...érdemes nézegetni a német oldalt amit felraktam, legalább látni a magyar kereskedők "árrését"!
De tényleg itt is "Apróhirdetésekben" van jónéhány remek ajánlat.
....és érdemes nézegetni a másik Gsx1400 odalt is , mert részemről igyekszem felrakni, minden kedvező lehetőséget, ami olcsobbá teszi a luxusszámba ,menő motor fenntartását. A bajom csak az hogy mások nem igen élnek ezekkel a lehetőségekkel , mármint hogy informálnának minket az általul ismert jó ajánlatokról... De csak lehet hogy az enyémeknél senki nem tud jobbat?!
Iszonyú drága ez az ország, kedvem nincs elmenni itt egyetlen boltba se. Meg kéne változtatni a kereskedők hozzáállását abban a tekintetben , hogy csak azért mert szeretünk motorozni ,nem kivánunk minden szemetet extra-über drágán megvenni....
Én már az 1500 Ft-os olajszűrőn kivül nem sok mindent veszek meg itthon...
benne van a felrakás is, de még nincsen fenn a motoron
(téli akció volt amúgy 53-56000 körül van az ára) :-(
Ebben az árban a felrakás is benne volt?
Az is átkozott drága! Én összel hotam(hozattam) magamnak németből ~145€ volt a hátsó a pár pedig~255€ . 4€-ért kihozták házhoz németne, de itt is kihozzák 20€ért. A csomagba 3 db gumi is belefér, így valakivel még osztozni is lehet.
Többeközött ezért is töltögetem fel az oldalunkra ezek a lehetőségeket, meg a magyarokat is hogy ne adjunk ki ekkora összegeket az itthoni kereskedőknek! Itt lentebb találtok a Gumiabroncs referenciáknál egy két elfogadahtóbb áru helyet! használjuk erre is a netet!
Nézze meg mindenki, most pl : egy Z6 sett 254€~62000HUF. Itthon 46000+~35000=~80000HUF egy garnitúra. A különbséget és a tanulságot vonja le mindenki.
Sokszor elcsodálkozom hogy mások milyen "nagyvonalúak"....

http://www.gsx1400.hu/index.ph...
http://www.mynetmoto.c
om/motor...
Na felkerült tegnap a Bódis. Se nem horpasztottam be, se nem roggyantottam meg , és egyedül csináltam.
Nem volt vészes a felrakás, a sztenderrel viszont megszenvedtem kétszer is a kib@szott erős rugók miatt.

Képek:
bocsi, elírtam
Metzeler Z6 Roadtec gumit vettem 46-ért
Jól átvertek...
Elég, ha a sportmotor aprójába belelapozol, több helyen is 30egykettőért kapod az új hátsót...
huhh, merre lehet venni párban road attacot?
én egy hátsót vettem 46 000-ért :-(

A gyári gumival (nem tudom milyen márka)
most tartok 10500-nál, hamarosan csereérett.
javarészt 2 személlyel