Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint az öninditőban
bendix nem húz be
Sziasztok!

Érdeklődnék, van e valakinek tapasztalata a következőben:
Tegnap mentünk egy nyugis kört a városban,kb 15 km. Este motor letesz,ponyva rá(csillag garázs van jelenleg),jó kis vihar,villám eső minden...A ponyva vízhatlan,motor száraz. De ma az indulás helyett öninditózásnál csak egy kattanás..más semmi. Lámpa,visszajelző ok. Akksi töltve.. biztosítékok láthatólag jók.. Indításnál csak egy kattanás. Mi lehet a gond? Tud valaki valamit?
Köszönöm
Sziasztok.
Ha valakit érdekel, Vecsésen 28-30 közt motoros rock fesztivál lesz :-)
Köszönöm, pár nap és itthon vagyok , jelentkezem !
Köszönöm hogy figyelmeztettél!
Igen!
Szerintem ez a lényeg ilyenkor műszaki oldalról. Látja, hogy az övébe is ez a cikkszámos van (31400-03F40), aztán következő, hogy akarja vagy nem.
Erre gondoltál?
Tolhatnál egy képet amin a cikkszám is látszik! Csak hogy ne kelljen sokat gondolkodni rajta...Vagy "lekopott"? ;-D
Nincs hibája.
A motort törték azért lett elbontva.
2002- vagy 03 évjáratú.
ára 9ezer Ft
Érdekelne árajánlattal, ha nincs hibája .
Szia!

El tudnad kuldeni,hogyan oldottad meg a gps tartót? bretimaci@gmail.com a cimem
Köszönöm
Van egy 35000 Km es generátorom.Ha érdekel.
http://oldskoolsuzuki.info/arc...
ezen az oldalon a lap alján :Alternator overcharging problems, oil-cooled engines
érdemes áttanulmányozni, mert egy visszatérő problémára hívja fel a figyelmet ami csatlakozók rossz kontaktja miatti túltöltést. Ezt elvileg egy mindennapos relével orvosolható.
K.István, köszönöm szépen !
Ezeken a légolajos erőforrásokon, a generátorba van építve a feszszab. Majdnem egyszerűbb cserélni komplett az egészet, mert 8-15 ezerért már lehet kapni, és a 600-as 750-1200 esen szinte mind egyforma...

http://www.partzilla.com/parts...
Sziasztok !
Kis segítségre lenne szükségem !
A Bocin elment a töltésem, ez szerintem a generátor elektrónikára utal. Mielőtt szétrobbantanám tanácsot szeretnék, vagy tapasztalatokat. Esetleg akinek volt hasonló megírhatná, hogy mibe fáj ez majd, vagy lehet-e javítani vagy cserés .Mennyire hozzáférhető, és egyáltalán is hogyan kezdjek neki.
Köszönettel vennék minden tanácsot !
Ahogy elnézem, így valóban nem fogják átengedni. Próbálj szerezni hozzá idomokat, plusz fényezés!
Sorry, először nem jött át a kép :D
Hogy???
Így néz ki
A Zsolt idén adta el, "babonás" meg tavaly vette az övét. Ez más lesz. Gondolom egy sérülés utáni "átépítés" lehet.
Csak nem egy kék, gsx-r lámpával Gazsi Zsolt kollégától? A régi tulaj nem tud segíteni?
Aloha!
tavaly szezon végén vásároltam egy 2001. -ben gyártott Suzuki GSX 750 F -et , amit most kellene műszakiztatnom
az a probléma, hogy át van kicsit építve, viszont nincs hozzá átépítési engedély
lekerült a teljes fejidom, oldalidom, cserélve lett az első lámpa , az index, a km óra -> ezek mind E jelzésűek
ezeken kívül a kormány sem eredeti és át lett festve a motor
ahová vittem volna, azt mondták, hogy ilyen állapotban nem vizsgáztatják le, csak ha visszaalakítom gyárira
motorvásárlásnál nem volt lehetőségem az idomokat valamint a cserélt alkatrészeket megvenni

tud valaki olyan helyet ahol ennek ellenére le tudom műszakiztatni?
Sziasztok, 88-98 ig gsx 600\750 F bontás alatt,600as blokkról a hengerfej le került de egyben is eladó,vázak,kábelköteg,lámpák,idomok,kerekek stb.
pest megye