Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://totalbike.hu/technika/nepperuzo/2016/04/28/vannak_ervek_a_suzuki_gsx750f_ellen/
Nagyon köszi!
igazából nagyon tipus hibáról nem tudok,de a karbantartásra és a precízségre érzékenyek.olaj rendszeres cseréje és a minősége, és a szervizelés pl szelep állítás,szinkron stb megkapja és nem hülyén kezelik mint hidegen húzatás,vagy alacsony fordulaton nagy terheléssel járni,ezek hosszú távon megröviditik a motor életét.amire érdemes figyelni hogy szépen induljon alapjárat legyen pontos,láncnak ezeknél már lehet kicsi hangja 40-50000kmnél de nem vészes.váltóval is ha szépen bánnak nem hullik szét.Egyedüli gyenge pontját ami nem volt túl sikeres dobása a gyártónak és az a karburátor.Lehetnek persze rejtett vagy korukból eredő hibák is,ezek a próba út során vagy kijönnek vagy csak később de meg lehet előzni sok mindent egy kis törődéssel.
Tudomásom szerint gsxf ben nem volt abs,igazából nem is hiányolom,elől 8 dugattú hátul 2 áll rendelkezésre,ezt extrázni lehet egy radiális fő hengerrel meg fém fékcsővel meg 5.1 folyadékkal ha nagy terhelésnek van kitéve.igazából aki motorozik szerintem érzi a gépet annyira hogy a féket tudja helyzethez igazodva használni
Szia!
Melyiket szemelted ki? :)
Én is most fogok venni...
Sziasztok. Van egy kiszemelt gsx750f-em, de még nem ismerem teljesen a típust. Mire kell figyeljek vételnél? Típushiba?

Egy külön kérdés: abs volt valaha is ezen a típuson? Ilyen jellegű információt sajnos nem találok a neten.

Előre is köszönöm
Üdv. B
Hali.Más is eladó a motorról?
Egyébként van nekem is service manual, de abban nem találom...
Szia.Van bontasban 2 db ujszeru bocim.Ha erdekel fektarcsa 703179083.
Udv P.
Értem! Köszi a választ!
nekem 50-60erenként írja a könyv,de nekem MÉG a régi tipusom van,
A lényeg lemaradt :D:D:D:D
Vezérműláncra gondoltam
Arról van-e valakinek információja, hogy GSX750F-ben milyen időközönként (idő, vagy km ) szükséges cserélni? Normális igénybevétellel számolva.
Nagyon szépen köszönöm! :)
Tudna nekem valaki linket adni gsx750f szervízkönyvhöz? Vagy akár emailben is jó csatolva, ha van pdf. Lehet angol is
Köszi az infókat Tommy! Remélem nem fogok majd mellé. Nyugodt túrázásra vágyom :)
Szia Zilla! Sok szép moci van a piacon, azt tudni kell ez a dög golyó álló ,ha jó tulaja van. Nagyon,nagyon érzékeny az olaj minőségére és a szigorú 6000 km -es csere periódusra /a végefelé nem üvegre pörgetve/ . Van 1-2 fekete öves motorszerelő haverom és a saját tapasztalatomból beszélek. Sajnos sok Boci van a piacon amikben behal a vezérmű tengely, az előző okok leszarása miatt. Erre figyelj oda! Milyen mechanikus hang jön a blokkból hidegen illetve melegen. :)))) OK nem egy halk járgány ,mint a vizes blokkok ,de aki ismeri egyből hallja! Sok sikert! Üdv: Tommy /egyébként állatira szerethető masina, filléres fenntartással/
Sziasztok Zsiványok! :) Dekni kérdés pipa! /Ricsi bontó RESPEKT!/Már csak egy balos GSXF feliratot keresnék hátha van valakinek elfekvőben. Nekem van egy új..naná h, jobbos! :) Ja, és ha, valakinek gumi kellene bármilyen új. Keressetek! Tommy
Sziasztok Boci tulajok!
GSX750F vasarlasan torom a fejem. 650-700 penz kozott keresgelek, lehetoleg 2003-as evtol. Talaltam hahu-n par tetszos darabot, de gondoltam korbe kerdezek itt is, hatha van valakinek tuti elado vasa. Nagyon fontos lenne, hogy jo muszaki allapotu legyen. Hyosung tulaj vagyok/voltam. Sajnos tulsagosan sokat megtanultam a motorszerelesrol. Szeretnek magamnak par esemenymentes motoros evet :). Itt elertek: sasaone(kukac)gmail.com
kb 20-25e ft lehet a pár a látottak alapján.Újba még bárdis kedvességgel is egy erős 80-85ezer lenne a brembo.Ebajon érdemes nézelődni rendszeresen,sokszor olyan dolgokra bukkan az ember amit nem is gondolna,pl így sikerült kideritenem hogy yamaha xj 600 indexek vannak a dögön
Sziasztok!Keresek magyar papiros vázat 00"-tol!
Ilyen bontókba még használható jó féktárcsákat mennyiért szoktak adni nagyságrendileg?
na ő pont nem jutott eszembe,pedig aztán nála is akad minden finomság :) sok sikert,aztán remélhetőleg tanulság képpen szerzel a géphez egy bukó gombát vagy blokk protektort.Nekem malacom volt eddig a tehénnel eldőlésileg de hamar bereccsen,és ahhoz képest hogy egy 20 dekás vacak,8-10rongyot kérnek a bontóban érte
Sziasztok ! Köszi a tippeket. Úgy néz ki megoldódik a dekni kérdés. Ricsi bontó... :))) Üdv: Tommy
Bátszi motor,báthori motor,sugóékat próbáltad? Fekete van nekem ha nem találsz mást,de amiket mondtam valahol láttam a napokban .Esetleg itt Jelcsát vagy Tóth Gyulát is keresheted hátha van nekik