Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

István ezt tőlem kérded?
Nem derült ki nekem, hogy az aksi jó?
Sziaztok Bocisok !
Újfent segítséget kérek. Pár hete elment a töltésem, semmi műszer nem mozdult, és addig jutottam amíg az akksi tartott. Tippek alapján generátort cseréltem mert sikerült jó áron szerezni. Egy rövid körre volt jó majd napok után menni akartam megint és beindítás után megint csak azt láttam, hogy nem mozdulnal a műszerek (ford sz. mérő stb) és lassan halványodik a lámpa fénye is .
Van ott más huncutság is ami elszállhat. Egyenlőre infókra lenne szükségem az elinduláshoz. És talán egy magyar nyelvű szervíz manuálra is . Vagy ez csak álom? Köszönöm előre is ! Szép estét ! Forest
Esetleg nézz rá a benzinszűrőre, lehet, hogy tiszta trutyi, cserés!
Ha végig PRI állásban van, akkor lehet, hogy az a baj.
Sziasztok! Nekem olyan gondom van, hogy ugyan pöcre indul a vas, de azonnal meg is áll. Rögtön utánna nem indul, csap pri állásban, kicsit várok, aztán újból pöcre indul, de le is fullad. Olyan mintha elfogyna a nafta. Mi okozhatja, tud nekem valaki segíteni?
Ma volt Vecsésen motoros vonulás, 100 alatti motorlétszám
1 motorostársat láttam még bocival........
Hasznos napot Mindenkinek
Sziasztok! Nincs valakinek egy bal első lábtartója egészséges gumival? Az enyémről már lassan lekopott a gumi a bakancsomtól..... :)
Wow! Köszi ! Ez még nekem sem volt meg... :)
Nekem mar csukott szemmel, hatrakotott kezzel is :D
Szuper ! Nekem nem ment az idomok le, fel rakása 1 órán belül :)
Engem Jedi lezerkardkent akart kette vagni a tavolsagi es az ures visszajelzoje :D
Nem sajnaltam a bontast, visszacsereltem.
Viszont az index visszajelzoket hagytam ledesen, mert aldasosnak tartom, hogy meg veletlenul sem tudom rajta felejteni. :) Este pedig jobban latszanak, mint az indexek :D
Azt viszont kihagytam az elozo irasbol, igy osszesen 6 led kell. De van annyim elfekvoben.
Nekem a visszajelzőkbe is LED van... szokható azért. Én már teljesen megbarátkoztam vele. :)
Nem tudom pontosan milyen, de ledes és 4 db kell bele. Tudok is adni, van bőven tartalék. Azért kell bele 4, mert a visszajelzőkhöz túl erős a fénye. Oda a hagyományos bőven elég bele. Ha arra jársz be is rakhatjuk. 1 óra alatt bőven megvan.
Tegnap jártam arra :( Milyen és mennyi led megy bele? Lehet egyszerűbb rendelnem.
Budapest, Hungária krt., Kerepesi környéke
De így pont jól jön, mert engem érdekelne a led :) Merre vagy helyileg?
Az is lehet, hogy sokat lett nagy gázfröccsökkel indítgatva és attól hullott szét.
Javítható? Vagy cserélni kell?
Sokszor jobb egy bontottat feltenni, mint feljavítgatni...
Lehet Pizza futár volt az előző foglalkozása, mert nem igen találkoztam még ezeknél önisitó hibával, vagy párszor már megkerülte a Földet.
Köszi mindenkinek a segítséget....hozzáértő kezeknek hála, komplett széthullott az öninditómotor belseje....mint egy robbantás...
Huuu, ezt kicsit beneztem :)
Valamiert a 16. oldal forum beszelgetes nyilt meg. En meg azt hittem jott egy uj markatars. Az azon az oldalon levo legfolso beirasra reagaltam.
Bocsanat a spamolasert. De ugy tunik nem lehet utolag torolni a bejegyzest. :)
Szia! Udv a Klubban! :)
Eloszor is grat a gephez! :)
- 3 allasa van a benzin csapnak. Fuggolegesen van rendesen nyitott allapotban. Az elso kerek fele tekerve van RES, azaz tartalek allasban. Hatso kerek fele tekerve pedig van a PRI allas. Ezt akkor erdemes beallitani, ha sokaig, honapokig allt a gep. Ez az allas beengedi a karbiba a benyat, igy konnyebben indul. Ebben az allasban nem szabad sokaig hagyni. Csak amig beroffen a paripa. A masik ket allas elvileg mindegy, mert vakumos a csap.
- Viz hofokmero azert nincs rajta, mert nincs benne viz. :) Levego, olaj huteses a blokk.
- A muszerfal izzo cserehez sajna le kell bontani az idomokat. Maskent nem fersz hozza. Nekem van nagy gyakorlatom, es van is par ledes izzom. Ha erdekel, kb masfel ora alatt be tudjuk szerelni. Mar nem egyszer csinaltam :)
- Nekem van pdf service manual, de csak angol nyelven. Ha kell elkuldom.
Szia ! Nézzd meg az akksi sarut! Már szivatott meg engem is....../meg kell pucolni a rámenő csatikat/
Azt tudja valaki, hogy a GSX 750 Inazuma blokkja mennyiben más mint a bocié? Vezérlése más, vagy mitől 86 LE a 93 helyett?
Az is lehet már rég ki van nyitva, csak papíron kisebb a teljesítménye...Nézd meg a porlasztó oldalán a printelt feliratot, számot, meg pl a gyújtásmodul cikkszámát. A legjobb az ha készítesz róla fotót.
Az egyik fotón egy gyárilag szűkített szívócsonk van...
A másik fotón az E6 pl az én egyik 1100 gixerem "országjele" : Dél-Afrika.