Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy gumivásárlás elött vagyok és a Metzeler Lasertec et ajánlották.
120/70-17 és 160/70-17 párban 56000ft.Ez megéri ennyiért?
Jelenleg most 160/60-as a hátsó és ugyan úgy felmegy rá a /70es?
Köszi.
Üdv. Ricsi
Pont ma néztem meg Várpalotán egy szürkét 2002-es 990-ért van kint.Nincs leharcolva.Sztem 900-ért meglehetne venni Nekem még nincs meg a "zs" rá.
Előfordul hogy elkap a gépszij,de megindul rendesen nekem max.230 volt
megoldódott a problémám

GSXF750-et eladta az ismerősöm kereskedőnek 780e-ért (2003 évj), hát ennyit nekem is megért volna szar váltóval is....ilyenek a rokonok. Kinézek Törökbálinra, lehet hogy 1M-ért továbbadja
egy ilyen 750es mit megy? van aki sportosan használja?
Nekem megvan GSX750F haynes service manual digitalizálva.
Ha valakinek kell eladom a mocimmal együtt.
GSX750F K2 1100000 Ft extrákkal.
Ha egy erős felindulásból vennék egy gsx750f vasmadarat akkor van valami extra amit meg kell rajta néznem? Ebben kérném a tanácsotokat Mivel fejembe vettem, hogy a frissitésnek ezt a típust választom.Nagyon szép, nyomatékos, sportos túra.................................tetszik és kész
Hali minden GSXFunnak!
Felrakták a 2008-as GSX-650F promó videóját ha valakit érdekel!
http://youtube.com/watch?v=PrZ...
Széles Utat! Peace
elkezdtem bedigizni. ha kész küldöm akinek kell
Szia!

Én is kaphatnék egy példányt?
De csak ha nem vagyok tolakodó!

Előre is köszi.

keni68
Sajna már elkelt.
Helló B.T.
Érdeklődnék, hogy meg van-e még a dob, ha igen milyen állapotú.T:0620-321-0121
Sziasztok!
Szerdán hoztam el én is a mocimat.
Azóta minden nap húzom és szenzációs. Persze még óvatosan.
Nekem van hozzá gépkönyvem csak elég vastag és még nincs bedigitalizálva. Elkezdem majd és ha addig nem találsz akkor elküldöm.
Én 3 hónapja vettem és szintén 2003 as kiadás. Nagyon meg van kimélve. Nem tudok rá rosszat mondani.
Kanyarokban és egyébként is nagyon stabil motor ha rendesen be vannak a szügséges dolgok állítva rajta és nincs gond a kormánnyal ill. a hátsó rugóstaggal. Én szinte mindíg a legkeményebre állítom az első és a hátsó lengéscsillapítókat is. Szerintem így a legstabilabb. Az haverjaim akik más tipusokkal motoroznak a kuplungomat irigylik a legjobban. Nagyon jó vele váltani. Nálad szerintem csak karbantartási
és beállítási problémák lehetnek. Egyébként a suzukik egyébként is hangosan váltanak és főleg az egyesnél kattannak nagyot de ahogy én észrevettem minél jobban eléri a váltó az üzemi hőfokot annál könnyebb és halkabb.
Szerintem a kavicsos töltéseket ha lehet kerüld el. Azon még egy babettával is nagyot lehet esni nemhogy egy ilyennel, vizes úton pedig ezek a motorok a sima gumi miatt nagy figyelmet igényelnek főleg kanyarban ill. a nyomvájúkban.

Túrára és csak úgy motorozni is kiváló gép. Szerintem.
sziasztok,
érdeklődök h. ki mennyire elégedett a 750F-el
vásárlás előtt állok és 2003-asat 30e KM-el valamivel 1MFT meg tudnám venni a rokontól.
Valószínű h. nem akar átejteni, de a tesztvezetésen a kuplung úgy kellett átrugdosnom a köv sebességekbe, a bovden laza volt szerintem egy kicsit, de kiemelt rendesen. Egyből legondoltam róla hogyha ez a típus ilyen.
Kanyarba egy kissé nehézkesnek tünt. Kavicsolt töltésre valaki rá mer vele kanyarodni, ill vizes úton hogy viselkedik?

Köszi az építő jellegű hozzászólásokat
Sziasztok !

Bocs,hogy idepofátlankodok de a segítségataket szeretném kérni.
A haverom a mult héten vett egy 2003-as 750F-et és kéne neki hozzá egy magyarnyelvű kézikönyv ( használati vagy kezelési útmutató).Ebben kérném a segítségeteket,hogy honnan lehetne megszerezni vagy esetleg akinek megvan digi formában és el tudná küldeni megköszönném.

Köszi előre is a segítségeteket.
hello!
Megvan végre a Kicsike, természetesen azóta letakarítottam már. És király!
Sziasztok.

Hátha érdekel valakit:

4000km futott Dunlop Sportmax D205 első-hátsó
- 120/70/17
- 150/70/17
Ár:30.000Huf
Szia.

Már elkelt!
Szeva. ha megvan még akkor mennyi a plexi?
Bocs az előző rossz kép linkekért, ez a 2 kép a neten valamiért CMYK-ban volt, nem RGB-ben. emiatt nem jeleníti meg a böngésző...
Model Number GSX650FK8
Type Sportbike
Warranty 12 month unlimited mileage limited warranty
Suggested Retail $6999
SEP 440
Engine 656cc, four-stroke, 4-cylinder, DOHC 16 valve, liquid cooled*
Bore & Stroke 65.5 x 48.7 mm*
Compression Ratio 11.5:1*
Fuel System Fuel Injection
Lubrication Wet sump
Ignition Digital/Transistorized
Starter Electric
Transmission 6-speed
Final Drive chain*
Overall Length 2130 mm (83.9 in.)*
Overall Width 760 mm (30.4 in.)*
Overall Height 1225 mm (48.2 in.)*
Seat Height 770 mm (30.3 in.)*
Ground Clearance 130 mm (5.3 in.)*
Wheelbase 1470 mm (57.9 in.)*
Dry Weight 216 kg (475 lbs.)*
Suspension Front Telescopic, oil damped, preload adjustable
Suspension Rear Link-type suspension, adjustable preload and rebound
Brakes Rear Single hydraulic disc
Tires Front 120/70 ZR17
Tires Rear 160/60ZR17
Fuel Tank Capacity 19 liter (5.0 gal.) CA Model 18.5 liter (4.9 gal.)
Color Blue/White, Black/Silver
Szevasztok, találtam szép nagy képeket az új GSX-F-ről
Úgy tűnik a mostani 650es bandit blokkját kapja, ami 85ló.
Szeva. Igen megvan még azt hiszem. Beadtam egy szervízbe árulni és még nem szóltak.
Mastec márkájú, szinte új, karcmentes. Szép öblös duruzsolós mély hangja van de nem is az a túl agrsszív. Nekem az eredeti dob a király azért akarom elpasszolni.

30.000 lenne az ára és ez alá nem szívesen mennék..

70/532-8545
Üdv: Bubori Tibor
Szia!Szeretném megkérdezni hogy meg van-e még a Sportdob?Mennyiért adnád,mi a márkája,és a telefonszámod?