Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem így értettem!
Nem, vásárlókkal is.
Ja és lenne még 1 kérdésem,legfeljebb elkűldtök melegebb éghajlatra
Csak ruhákkal foglalkoztok?
Elmentettem a számodat
Köszönöm szépen mégegyszer a segítséget:)
Oké várunk szeretettel, az elérhetőségemet itt megtalálod...
Ez már jobban hangzik,hogy mindenképp lesz megoldás
Sajna a jövőhéten nem leszek,de ha visszajöttem akkor benézek hozzátok
Ha nem is Berik ruha de lesz Spool kétrészes fekete fehér 50-52-es méretekben a jövő héten még kedvezőbb áron, Óbudán vagyunk, és az említett problémádra is tudunk megoldási javaslatot, úgy hogy még a lábad sem lesz rövidebb
Szia! Köszönöm a segítséget
Hát lehet,hogy nem lesz rámvaló,mert álltalában ha a dereka jó,akkor a szára rövid
Már gondoltam,hogy vágatnom kéne a lábamból
Amúgy merre van az üzlet?
Sziaa!

biztos hogy találsz magadra megfelelőt

Gyere be és segítünk,belebújsz,megpróbálod felveszel hozzá egy csizmát és meglátod az összképet,nem lesz hiba
Hmmm...akkor rámvaló nincs
Végülis nem titok.
180cm 70 kg ,na így is van ruhád?
Khmm...ez nem a lovebox kedves G...
Mizu bent? rám is lenne ruha 56 a méret,és tudood,a kerülete
Szia! kifejezetten női szabású nem igen van viszont női méretek vannak 44,46,48,
A súly kérdés tudom hogy tabu de azt azért megkérdezném milyen magas vagy?
Hali!Engem érdekelne. Női kétrészesed is van? Remélem rám való is van,mert én elég magas csajszi vagyok és nem szeretnék úgy kinézni mint aki lavorba állt
De durva És a haverod,hogy van?
Sziasztok!
ArlenNess és Berik új bőroverállok 119.000Ft-tól több színben és méretben egyrészes és inkább kétrészesek. Érdeklődni itt vagy akár telfonon 30/6860076.
Basszus, de durva!
szeretnek venni egy powrecomandert es yoshimura rendszert ha valaki tud erdekel k4 gsxr1000re!elore is koszi!06209831781
Szerbusztok SUZUKIsok kellene nekem GSX-R1000 K5-6 VÁZ +BLOKKALKATRÉSZEK versenymotorhoz tartalék alkatrésznek(minden megoldás érdekel)ha valaki tud segíteni írjon azz ocsir6@freemail.hu e-mail címre.A segítséget előre is köszönöm!
Sziasztok. Tigerheart vagyok és ezért az egyetlen üzenetért regisztráltam a fórumba. Szerettem volna külön témát nyitni ennek, de gondolom bizonyos számú hozzászólás alatt erre nincs lehetőpségem. Hogy jövök-e még, nem tudom. Én is motoros vagyok, de a mindenki által megvetett nagyrobogós-fajtából. Tehát: Biztosan emlékeztek az Aug. 20-i kunmadarasi gyorsulási versenyen történt szörnyű balesetre, amikor a szervizúton lépésben haladó házaspárt egy állatkodó fiatal elütötte, a férj a helyszínen meghalt, de a felesége túlélte. A feleségét otthoni kezelés mellett hazaengedték, de sajnos ő is elment. 3 kisgyermek maradt árván. A feleséget Timinek hívták és én is ismertem. Timi testvére (Kata) írt nekem egy levelet, idézem: [quote]Szia! Sajnos nagyon rossz hírem van.Timike vasárnap hajnalban örökre elment a férje után.Tüdőembóliát kapott,s már nem tudtak rajta segíteni. Tőled szeretnék egy szívességet kérni.Ha módodban áll,kérlek írj néhány motoros fórumba üzenetet,-mert én (csak egy nő vagyok) nem igazán találtam megfelelő oldalakat-,hogy 2007. szeptember 29-én 13 órakor veszünk Tőlük végső búcsút a sárosdi temetőben. Azért kérlek erre,mert nagyon sok ismerőse,barátja volt a Zsoltinak a motorosok körében,akiket én nem ismerek,de esetleg szeretnék tudni. Előre is köszönöm![/quote] Mivel én nem túl sok motoros fórumot ismerek (még), tisztelettel kérlek Titeket, hogy segítsetek nekem/nekünk és az általatok ismert és/vagy látogatott motoros fórumokon tegyétek közzé a Kata által megadott információkat, tehát hogy a kunmadarasi baleset másik vétlen áldozata is elment és hogy Timitől és Zsolttól 2007. szeptember 29-én 13 órakor veszünk végső búcsút a sárosdi temetőben. Előre is mindenkinek nagyon köszönöm a figyelmet és a segítséget magam és a gyászoló család nevében is. Vigyázzatok magatokra.
Szia!

Tudok csinálni. Oldószeres-nyomtatott fólia-9 év garanciával. És ami nem mellékes a gyári ár töredékéért...

Hívj, vagy írj e-mailt (turi_p@citromail.hu) és megbeszéljük a részleteket.

További szép napot!
peppe1000.
gyári minőségű matricát tudsz csinálni?
de mi lett a tiéddel?
amúgy a gyári nem igazán fasza, jobb lenne valami állítható.
Sziasztok!
Segítségeteket kérném.
K2-es 1000-es gixerhez szeretnék egy gyári kormánystabilizátort.
Hol lehetne ezt beszerezni?
Minden információt lőre is köszönök!