Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A rovátka csak tájékoztató jellegű. Nincs mit.
Köszi. Akkor állítunk rajta. Rovátka szerint pedig látszólag rendben, de tolómérővel mérve van benne. Köszönöm a segítséget.
Nyilván.
Kb. 1,5 mm van benne.. létezik, hogy ennyi okozná?
Sziasztok !
Eladó komplett fékrendszer:ZX 10 alsó munkahenger,Goodridge fékcső,R1 felső munkahenger,fékfolyadéktartály:készre összeszerelve.Csak fel kell rakni.
Képet rakok majd fel.
75.000 Ft.
Havernak volt ilyen, 1-szer elestek vele, valószínű hogy nem 1 nyomon fut.
Nem. Hátsó kerék egyenesen van bent? Egy nyomon fut a motor?
Sziasztok! K6 - az utóbbi időben feltűnt, ha elengedem a kormányt, akkor egészen balra kell súlyoznom, hogy egyenesben maradjon. Nem tudom, hogy előtte ilyen volt e... balra majd leesem a motorról, hogy forduljon elengedett kormánnyal.. jobbra meg szinte elég a fejemet elbillenteni és fordul. Ne nevessetek ki, de ez normális, vagy valami nem kerek?
Udv mindenkinek!Gsxr 600 srad valto zoroghet melegen?illetve ha igen mi miatt?Valaszokat koszi elore is!Tudom hogy nem 1000 res de valto valto ☺️
Én tudok neked!
GSXR 1000 K7-K8 Bodis slip-onok eladók. Érdeklődni privátban!
K4 1000- re keresek gyári rendszámtábla tartó műanyagot.
Szia! Farokidom külön eladó lehet?
Ezt honnan tudod? Van tapasztalatod ez ügyben?
Sziasztok! Van egy k4 pályaidom eladó, ha esetleg érdekel valakit! aku tartóval segédvázzal.
Ez nagyon occco more, van ebbe minden ami kell egy speedgépnek? Gyanus.
beteg vagy?
az eneos csak yamahába való, motult be
Sziasztok!
Megcsináltuk a kötelező szervízeket...kuplung ellenőrzés, szelephézag ellenőrzés, gyári légszűrő, gyertya, motul hűtővíz csere.... Már csak az olaj maradt... Nagyon szemezek az ENEOS CITY MAX 10W40-el , annyi a bibije hogy nincs API minősítése ahogy látom, de kimondottan Japán motorokhoz ajánlják.. Akkor most hogy is van ez? :D
https://filterabc.hu/Eneos_Cit...
Udv a klubban, jo valasztas!
Sziasztok! Lecseréltem a yamahát egy gixerre,nagyon úgy néz ki hogy beválik
Sziasztok! Ha esetleg van valakinek eladó pc5 az érdekelne.
Annyira spéci ez a cucc? Régebben itt a sportmotoron valaki szilikonzsírhoz hasonlította. Van valami alapja vagy teljesen más a kettő?
Sziasztok srácok! Valakinek nincs elfekvőbe K1-2 1000-hez vázvédője? Vevő lennék rá!
Jól fogsz járni, imádom a sajátomat is. Igaz az enyém azért már más ligában játszik, mint a gyáriak (főleg fék és futómű terén), nem is adnám oda annyiért amennyiért most hirdetik a K5-6okat. Gondolkodtam amúgy én is az eladáson, de olyan jó a gép, hogy nagyon hiányozna :)