Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az már legyen az Ő felelőssége,meg a barátjáé!
Nem is igazán az a baj, csak félre is vezetik ilyen butaságokkal aztán mikor meg van a baj.....
Feltűnési viszketegség.De 19 éves,mit vársz tőle?
A biztosító se fizet, bármi "nem oda való" dolog volta gumi felületén...
Én biztosan nem rajzolnám, gumiápolóznám a gumit.... Mire jó az? Ha máshogy nem tudom magamra felhívni a figyelmet, akkor legalább ne a gumit használjam festékvászonnak....
Itt is fent van.Csodálatosak a galériák,amiket feltölt,de egyikhez sem lehet hozzászólni.Vajon miért?
Mivel csak a mintát húzák ki ezekkel a filcekkel, így maximum a vízelvezetése romlik, de még az se lenne kimérhető.
Így ha neki tetszik, hát....
Mi is szoktunk írni a gumira filccel, krétával. Hány körös, milyen keverék, mennyibe kerül? Kb. a második kerékfordulatra lekopik róla. Nem tudom ő mit használ de kétlem, hogy emiatt elesne.
már csak a szilikon spray kéne az egész gumira, aztán mehet a ring-re

Hiába mondják hogy ha szarba lépsz, szerencséd lesz
Háát a tökömnek sincs kedve szart kaparni a talpamról
Egy hölgy ismerősömnek,( Ecsegi Szandra ) Facén fent van! híres neves versenyzők és neves szerelők mondták, hogy nyugodtan használja festékvászonnak a gumikat, mert az nem balesetveszélyes!
Szerintetek kinek van ennyi esze? Legközelebb gépzsírral kenetik le vele a féktárcsát....
Simson S51... egyértelmű

Viccet félretéve, 3 millám van most motorvásárlásra, sport/naked párti vagyok úgy hogy több minden érdekel. Viszont úgy döntöttem, hogy 2m-et szánok rá, a maradéknak más sorsa lesz.
Eladó!
Már megbocsáss, de pont 1 hónapja K9 1000 est kerestél aug. i megvásárlással 2.4 millióért! Akkor rád irtam hogy nekem van, (elkelt 5 nap alatt 2.39 ert) le sem szartad! Jövő hónapban jön s1000rr vs gsxr 1000 R???
"ár alattit keresek"

Hányszor hallottam már ezt..
A magyar "használtautó" vásárlói mentalitása + a nepperezreké.
Hirdetem a motorom, ezzel kezdi a paraszt, hogy háromszázzal fölé lőttem az árat
Mondom neki menj el fiam dolgozni, aztán majd ki tudod fizetni a "nem ár alattit", de hogy neki az nem jó, meg ne mondjam meg már neki mennyit ér a motorom (!), ilyen és ilyen ennyiért volt a hahun félórán keresztül négyéve február vége előtti második hétfőn koradélután...erre csak annyit tudtam kinyögni hogy forduljon mekka felé naponta háromszor, hátha bejön és talál egy balekot. .
Azóta már csak kinyomom kapásból, mert próbálkozik, de ravasz, mert több száma van
Sziasztok! VENNÉK!

Keresek saját részre motort, Hayabusa után egy jobb túrázót, vagy az alábbiakat. 2000 utáni érdekel, 500-999 között.
Yamaha Fazer, R1,
Suzuki S Bandit, Gsxr 1000, Hayabusa
Esetleg hasonló sor négyesek, más gyártóktól.
Interneten én is tudok keresni, ár alattit keresek.
06209194144
És a Honda már smafu?
08 ZX-10R. Azt várod, hogy egy suzukis topicban valaki a yamahára szavaz?
Srácok, K7 1000 vagy 07 R1?
Sziasztok!

Én pedig vennék egy ilyesmit, hétvégén már azzal szeretnék gurulni. 2000 utáni érdekel, 500-999 között. 06209194144
Eladó K9 1000 (2011.03.) nagyon szép állapotban valós 11300 km-el, Voo-Duu slip-onnal, igény esetén SC Projeck slip-onnal!!
tudok neked segiteni
Sehol semmi. :(
mna egy ilyen szett engem is érdekelne
Bárditól akár, de törekedj hogy csak gyárit vegyél hiába drágább!
Sziasztok. Nem tudja valaki hol tudnék venni teljes szelepszár szimering szettet k4-hez?