Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyreszt egy igy van
Masreszt a mai uzemanyagok etanol tartalma miatt a benzin mar a kuton!is romlani kezd..s ha fel evet all a motor a tankot megzabalja elobb utobb.
Nekem is meg kellett csinaltatni a limitlessel es az erdekes az volt hogy ameddig a benzin szintje ert addig rozsdasabb volt a tank belul mint ahol csak a levego erte..igaz hogy tobb mint fel evet allt a motorban a 95os.
Ezt olvastam én is pár helyen, de az a gond hogy ha japán tank rozsdásodni kezd akkor már valószínűleg levált róla az a felület ami meggátolná a rozsdásodást. Ezért előbb utóbb elkerülhetetlen hogy le kelljen kezeltetni a tankot.
Teletank vízbe
Vagy pár napig teletankba 500g citromsav.
Akinek rozsdál a tank.

Védőruha + szemüveg
1L 20% sósav, beönt, 20 percig lötyköl
Nagynyomással kiadós öblités
1L 80fokos vizbe 200g szódabikarbóna, megint 20perc lötyköl.
Kiadós nagynyomásúzás
Száritás akár hőlégfújóval
1l benzinbe 1dl olaj beönt lötyköl

A tanksapka anyagát szétmarja a sósav!
Erre gondoltam én is... Ha szezon végéig ki bírja, akkor lehet elküldöm majd azt a kis csészét is.
Esetleg tudnál pár képet lőni a végeredményről, pl a beöntő meg a pumpa helye hogy néz ki utána, gondolom a belseje az hibátlan.
Csakhát anno volt ezeken valami felületkezelés(horgany is) és annélkül nem hiszem, hogy tartós lenne, a mai "minőségi" benzinekkel...
Sajnos én most adtam még csak oda. Csütörtökön elméletileg kapom. Nem tudom milyen, de nagyon dicsérik. Csak vigyázz vele, akkor szabad benzint beletölteni, amikorra rá van írva!
Gondolom, hogy jó lesz.. hetente 10xn darabot csinálnak. Sok helyről gyűjtik össze a munkát.
Most jön vissza tőlük a tank. Milyen lett a tank neked? Rozsdásodott utána?
Nekem is ez volt a gondom... majdnem elsírtam magam, úgy nézett ki belülről. www.limitless.hu nézz rá esetleg. Nem olcsó, de talán a tartóssága kárpótol.
Jelenleg tank rozsdásodással szopok és én rozsdamaróval megtöltöttem a kis edénykét és egész szép lett.
Kis foltban korrozio belül, meg a kábelén is van sérülés a csati mellett pont. Én meg szeretem ha minden patika
De mi lett a tiéddel?
Azt nem tudja valaki, hogy melyik benzinpumpa csereszabatos a k5 1000-ével?

Gondolok itt 2003 utáni SV-k, vagy K3-K4 1000 gixer.
Basszus.

Pedig párezret mrgért volna nekem.

Egyik bontós 10-et mondott rá, mondom köszi... Csak a fém részére
Ja.. és mellesleg a szerelgetésed után nem volt már F1.. sőt, 3 év után gurultam vele egyet, 360 km-t és azóta se. Jó lett! :)
Szia! Jaja.. kapott szegénykém 3000 km-nél.. :( de azóta nem tűnt gázosnak.. Azért utána gurult pár 10e-t. 3 év után mentem most vele egy karikát miután rendbe rakattam és feltűnt.. ellőtte nem volt ennyire gáz, sőt, amikor Te matattál rajta, utána jó lett. Erre most megint, még erősebben. Majd, ha visszakaptam rá a tankot, állítunk rajta és kiderül. Téged is meglátogatlak most már remélem. :) Lassan már 99,99%-os vagyok. :D
Múltkor basztam ki...
Szia,
Egyenfutást kell állítani. Bár azért meg is volt törve kicsit, ha jól emlékszem...
Sziasztok
Gear2dash elado 9 e ft tobb tipushoz is jo.
Keresek K3-k6 üzemanyag pumpát hibásat.(Csak az alsó fény edényke kell amibe bele van tolva)
Illetve rommátörött hűtő is érdekelhet, a beöntő nyílása legyen épp.
Idom marad, tankot kell felnyitni csak.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék tőletek kérni. Suzuki gsxr 1000 k5 kuplung bowden csere előtt állok. A bowdent ki tudom úgy cserélni, hogy az idomokat nem szedem le? Esetlegesen csinált már valaki ilyen műveletet? Az lehetséges, hogy kiszedés előtt egy behúzó drótot rákötök és úgy azzal az újat vissza behúzom?

Köszönöm a segítséget előre is.