Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés.

Én Brembo 07SU27SC betétet használok. Hajlamos a nyikorgásra, de ezt más is tapasztalta már. Utcán nekem elég de legközelebb kipróbálom a EBC FA379HH-t.
Szia!Mennyit kèrsz a brembóèrt?
Beteg..... Nincs más szó rá....
Nekem van egy brembo felső radialis munkahenferem eladó. K4 nyergekkel használtam. Brembo SA fékbetéttel mar lassított rendesen.
Igen vmit kezdenem kell az első fékkel nagyon gyenge. Eddig yamaha r6 volt, hát nem valami megnyugtao a fekero :/
Egy radiális felső munkahengert vegyél rá. Nem látványos, de hatásos.
K4
UFM ???
Rövid karokban nem tudok adni tapasztalatot. Gyárinak vagyok híve. Volt egy motoros akinek kezébe maradt a kínai olcsó alu röv. fékkar. Majd nem beledöglöt. Én tanulok má kárán, nem kell a baj. De ez lehet 5000 böl egy ilyen eset.

Ez k4 vagy k3?
3 dolgot veszek most rá tanácsot szeretnék kérni tőletek. 1, fekete plexi 2, rövid eloxált fék és kuplung kar 3, első fékbetetek. Honnan érdemes venni és milyet. Köszi :)
Jo kis kidörrenő van rajta.
Ezennel csatlakoznék a clubhoz :D
Mindenki nyugodjan le a pics@ba, a facebookrol mar leszedte a csodas agyszulemenyet, de instagramrol elfelejtette...
Inkább oda se nézek
Vagy cica a cápáét!
Aztán hátha a cicát bekapja a cápa
Vörsönypöcöknek osztanák gazdagon...
nekem már kezdenek hiányozni
Azok a régi szép idők
Na most jól jönnének Clam & Oszi elvtársak...
https://hegylakok.hu/2017/02/g...
Kíváncsi vagyok mikor kezdi el a szakértőt perrel fenyegetni, mert a publikus instagram képét bemerte hivatkozni a cikkbe. Legalább is ez a szokása ...
Kenje be olajjal. Régebben volt még eperillatú 2T olaj is. Az a tuti a gumira
De attól még úgy viselkedik, mint aki az élethez nem nőtt fel...
27 èvesen már règ nem tini.
Nem csak belső mintát maszatol :) Megvan a legújabb tiniőrület :)
Ha csak a belső mintát festi,filcezi nem fog az életére törni, hisz az nincs kontaktban az aszfaltal. Az első esős időbe való motorozás lehozza amúgy. A másik hogy majd kinövi. A harmadik az, hogy semmi közünk nincs hozzá ha neki így tetszik had csinálja. Nem hiába nem lehet írni a képei alá.