Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg se merem kerdezni eddig mirol csinaltal sztetoszkopos videot
Holnap szerelem fel a tankom ami tőlük jött. Ha gondolod sztetoszkópos vidit tudok feltolni. :)
Ne mondjátok már hogy ennyi középkorú motornak kell kezelni a tankját, én meg azt hittem, hogy én vagyok csak ilyen szerencsétlen

Hát ha lőnél 1-2 képet mielőtt beszereled az jó lenne, a belseje + a pumpa felfogatási felülete érdekelne.
Jövő hét közepére lesz kész az enyém. Teszek fel képet ha érdekes.
Eljott az ember erte hazhoz szinte egyik kedden masik kedden hozta..
Köszi ne fáradj, onnan úgysem látni.
Meg gondolom aki ilyen sokat csinált már csak érti a dolgát.

Mennyi az átfutási ideje egy ilyen történetnek?
Elzárod a csapot kijáratod addig mig a uszóházba éri a benzint, aztán leereszted az uszohaz alsocsavaroknál teljesen a bengát. Azt sanyi. Nem tömödik el, nem rohad bele.
Mar osszeraktam de a tanksapka felol tudok kepet csinalni ha kell. En ugy lattam jol csinalta de nyakon is verem ha vmikor ujra gond lesz
JA akkor már nem kell üzemanyag stabilizátort venni, amugy is 2e Ft egy falkon.

Neked már kész a tankod?

Arra lennék kíváncsi, hogy lent ahol a pumpát felcsavarozza az ember hogy van vége a műgyantána kijön a csavros felületre vagy csak a nyiláson belül, mert ha utóbbi nem lehet, hogy elkezd majd egyszer csak felválni?
Lehet nem ismerem ezeket a dolgokat de sajnos fizetnem kellett az etanol miatt s ez zavar egy picurkat
Viszont most orok meg egy elet lett a tankom
Vagy létezik üzemanyag stabilizátor nevű cuccos, és akkor nem romlik meg a benzin.
Utolso tankolasra szerintem megeri teletankolni azzal draga benzinnel.
Avia kúton tankoltam már többször, nem tudom mi van benne de kevesebbet eszik belőle mint a molosból és egy hajszálnyival jobban megy, illetve olcsóbb pár forintal. Próba szerencse.
Szlovéneknél tankoltam Avia kúton prémium benzint na abbol már tényleg kevesebbet evet, pedig az egész túrán azzal a benzinnel tempóztunk a legjobban.
Akkor egyre gondolunk! Csak valahol 730Ft/L áron van a repülőbenzin (Itt találtam az árat: http://www.trenerkft.hu/hu/rep... )... Elméletileg lehet németekenél kapni "csak" 5% etanol tartalmú benzint, de 2020-ra egy uniós szabály szerint 10%-ra kell emelni minden üzemanyagban . Annó SRAD-nál jártam úgy hogy beleromlott a benzin a karbikba, azóta benzin nélkül tárolom a motort....
Igen es nem. Nem kerozinra persze de ott arulnak egyedul etanol mentes benzint repulesbiztonsagi okok miatt..ez is jelzi hogy tudjak hogy szar
Repülőbenzinre gondolsz?
Lukoilt inkább ne,,,, egyedi összetételű adalékot adnak a benzinhez. Na azt elég hiányosan teszik. Onan ne...
Igen, annyi az ár.
Telire csak etanolmentessel erdemes elrakni. 1 helyen van pest kozeleben. Budaorsi repter..
Az igen, elmehetnek az anyjukba a pancsolt benzinnel amiket árulnak újabban...

Lukoilnál van valami ami elvileg etanol mentes, lehet arra kellene ráállni.

Meg is van TOP N néven fut.

Henrico; köszi az jó lenne.
Ár maradt annyi mint a weblapon is van?
Meg van a vizsga.
Ha valakit érdekel!
Csütörtökön kapom. Körbe fényképezem az eredményt. Talán még csőkamerával is tudok pár képet lőni róla.
2008as hayabusa
Mikori évjáratú motor volt? Vagy az lehet már nem is számit amióta etanollal járunk