Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem egyik naprol a másikra fogja elrágni De ha nem tul kopott még a láncszetted nem nagy dolog tenni rá egy gyári méretű új elsőlánckereket. 2700ft kb fél óra a cseréje.
Köszönöm a infókat! Én is csak az óra alapján jöttem rá a turpisságra, bő 10%ot csal másik motorhoz képest. Van értelme bolygatni, vagy nagy baja azért így se lesz az elkövetkező 10ezer kmben?
Előnye a kissebb elsőlánckeréknek hogy jobban ugrik a gép ritkábban fulladsz le vele indulásnál pl Gyorsulásba is érezhető.A hátrány hogy totál hülyeségeket fog mutatni az óra és hogy elöl a villán megeszi a láncvezetőt mert a kissebb átmérőjű lánckerék gyorsításkor eléggé ráhúzza a láncot.Tehát ha kissebb mértékű áttételrövídítés kell érdemesebb egy +2es hátsó
nagyon 1szerü a javitás.....vágd el,vagy 30centisre vagy vágj el belőle 1centit
Most értem haza gurulásból, nekem pikk pakk leforogja magát hatodikban, igaz nem mentem tiltásig, de már nagyon közel volt az óra szerinti 284gyel.
Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy a 2005-ös GSX-R re valamilyen módon fel lehet-e szerelni az indexes visszapillantó tükröt?
Kompatibilis a kialakítás, csak a vezeték elvezetését kell megoldani, vagy más a felfogatás is?

Köszi
Sziasztok!

Észrevettem, hogy kifúj előrefele, vagy oldalra a kipufogóm az egyik illesztésnél. Az előző tulaj esett még vele tavaly, annak a nyomai láthatók, eddig nem nagyon figyeltem arra, hogy fúj, csak tegnap vettem észre, mikor járattam egy kicsit.

Ötletek, hogy hol mennyiért csinálják meg? Voltam autókipufogósomnál, aki mindent megcsinál autóra, de motort nem vállal.

Köszi szépen :)
Én csak nyomatékot akarok többet, a végsebbesség nem érdekel /Ringre kell/
nem csak elvileg, hanem gyakorlatilag is
az első lánckerék miadt tud csalni az órád 14-es elsővel,a haccázasom 200-nál 260-at mutatott
De akkor jól mondom elvileg, hogy ha felfele csal sokat az óra (100at mutat, a másik gixxer meg 90et) akkor elvileg kisebb az első lánkerék? A hátsó lánckerék gyári méretű.
az megint más
nekem jó így, ha nincs szembe szél alattam így is majdnem leforogja magát 6.-ban persze kell hozzá egy reptérnyi táv + igencsak szopogatni kell a tankot :D
Én se akartam, így vettem :)
én pl gyári áttétellel használom a k5-öt :D igaz kapukulccsal stb vagyok 70 kiló környékén szóval az én súlyommal jól boldogul.

persze utassal 5-6 ban mér érzem h naaaaaaaaaaa :D
én személy szerint biztos nem rövidítenék rajta :D
Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól gondolom nekem is az első a kisebb. Furcsa volt, hogy óra szerint 291 a vége, de múltkor egy haverral gurultunk és mikor nálam 100at mutatott, nálam épp csak a 90et karcolta. Gyorsulással így nincs baj, mondjuk nem tudom, hogy milyen az eredeti.
Má tudod
és milyé?
Köszi, megfejtődött
hát ez nem báttya ez Yamaka lesz
Üdv Urak! Eladó 10eFt/remélem gsxr-hez való /
Eeeeeeeeeeebaay
Sziasztok!
Szeretnék venni a k7-es gsx-remhez abs idomszettet aminek megvan a lámpa kivágása.
Esetleg valaki tudna ajánlani egy helyet ahol beszerezhetem vagy megrendelhetem?
Előre is köszönöm
Biztos meg fogod erezni