Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ösmerem az Oszibát.........hivd föl nyugottan,segit
Írtam neki emailt mert már eléggé unhatják a többiek itt a bagatel szerelési nehézségeimet
Bigoneoszit kerdezd hatha van kedve hozza ahogy neztem mintha 16 pozicios 090 HM csatlakozo lenne.
Köszönöm a tippeket!
Én az elektornikát nem szívesen basztatom így is nem száradt ki eléggé a kontaktspray belőle és az indítómotor döcögősen indúlt elsőre.
Bp-en van valaki aki ilyesmivel foglalkozik?
PUruttya megoldas de egy vezetekdarabbal hidald at a megegett reszen levo vezeteket.
Megnyuflgtato megoldas a csatlakozo csere.
Egy megolvadt cucc wd 40 tol nem lesz uj.
Easternbeawer-nel lesz megfelelo cseredarab meg vizallo kivitelben is.
A másodlavos pillangószelep léptetőmotorja a tipushiba.
C28 hibakód, brian foglalkozik a javitásával.
Felértem dobogóköré és vége is lett a csodának megint szar...
Nekem teljesen tiszta volt a csatlakozó viszont az az egy ami meg van égve még a gumi is elolvadt és szerintem nem ér bele megpróbálok hajlítani rajta de ha nem lesz jó úgy sem akkor nem tudom ki tudná orvosolni.
szobacica életem teeeeeeee.............jó gumikat küldjél mert már nem rajzolom a betont,énkább pályára tértem át,ugy hogy ha jó slock annak jobba örülnék mint a te nyamvatt orgazmusodnak amugy meg cim és telószám se ártana te kis te
az a baj hogy az a gumicumi pont menetiránnyal szembe van és az első kerék telehordja retekkel,próbáld meg le szigetelni valahogy előtte meg WD40
köszi Oszi
Szia Te !
Az tök jó,hogy neked adtam a motorgumikat,de valahogy oda is kellene adnom!
Kicsit elbasztam,mert megint nem vagyok otthon,és csak szeptemberben leszek újra,nagyfasz vagyok.De vigyázok rá ígérem! Legfeljebb verdesek rá ha otthon leszek némi leválasztóanyagot! @
Szerintem a következő hibáig semmi gondod nem lesz vele!
Szétszedtem a csatlakozót és az egyik kábel sarujánál meg van olvadva a gumi kicsit és el van színeződve lepucoltam összeraktam most jó de nemtudom, hogy ez meddig marad így.
Sziasztok!
Kis segitseget kernek toletek!
Erdeklodni szeretnek GSXR 600 k5 tipushibajarol ha van,vagy mire figyeljek oda ennel a tipusnal vasarlaskor de minden segitseget megkoszonok!
Esetleg vki ismeri ezt a motort?
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Mivel rossz volt a csap amit vettem így lassan 1 hét alatt teleengedte a hengert benzinnel így 1 hét alatt szépen lement a hengerfalon a gyűrű mellett..
Bocsi, 1500...
No problem!
Nekem van vagy 1400...
Tökéletes úgy.
Előbb én lettem volna a Hooniganes felhasználóval, csak nem figyeltem hogy mivel lépek be...
Húú bocsi, ki is ment a fejemből hogy felhívjalak... Holnap megpróbállak keresni!:)
Ne birizgald, ez nem auto hogy 650 legyen az alapjarata
1100 kb. a minimum, nekem pl. 1250, palyazashoz meg siman felveszik 1500-ra is.
Köszi
Ne állítsd sehova jó az úgy.
Valaki segítene abban hogy mekkora a gixxi alapjàrata?
Szerintem az enyémnek sok de lehet halucinàlok, pedig nem iszom 1100 körül forog ha àllok a làmpànàl,üzemi hőfokon És hogy ezt tudom-e egyàltalàn àllítani.!?
van a motorba tekercs és van tartalék is,ez csak is pozitiv