Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam már, de nem ismerem. A lényeg h nem szart adott el ezek szerint :) Vigyázni rá, meg magadra is
K1-es ,az lemaradt
Ja,értem! Azért gondoltam is mert nem egy nagy vàros. Dobó Pàl volt az eladó! Mondjuk nincs panasz a gixxerre,de hàtha tudni valamit az előéletéről! azért köszi
Nem ismerem, mielőtt elkezdtem motorozni (idén), nem nagyon figyeltem kinek milyenje van. Mikori gixer? Ha az eladó nevét tudod, őt már jó eséllyel fogom, kis város
Oliver89
Te nem ismered véletlen a motoromat?
Makóról vettem,egyszínű sötétkék 600-as gixxer.
Ha nem akkor bocsi,csak gondoltam megkérdezem
Melyik csoportban? Elsőre a kezdőbe neveztem be, bár azért szeretnék 2:15 közelében lenni. Hamarabb kimegyek megnézni a gyorsakat, ha látsz klasszik kék-fehér gixerrel egy piros-fehér-fekete Alpinestars overálos legényt, az én leszek, köszönj rám nyugodtan :)
én megyek 6-án a ringre
Szívesen, a google a barátunk
köszi ,nagyon sokat segítettél ezzel a cikkel
A könyv szerint, 2400 ml a hűtőrendszerbe, amibe a tartály és a hűtő tartozik.
hello! segítséget szeretnék kérni. 2003-as gsx-r 600-ba pontosan mennyi hűtővíz megy?
Sziasztok, szeretném a segitségeteket kérni! Suzuki gsx-r 600 k7 mocim van és érdekelne hogyan lehet átállitani a kijelzön a viz hömérségletét Celsius-ba mivel most Fahrenhei-ben van esetleg lehetséges volna e? Elöre is köszönöm
http://www.tesztmotor.hu/hirek/suzuki_fofekhenger_visszahivasi_kampany
Köszi a választ,de az okát nem tudnád megmondani mi okozza ezt.Esetleg ez gsx-r betegség?
Errol jut eszembe nem megy veletlen vki hungaroringre 6-an?
mivel ez a slick méret.... ezért nem mindegy ugye...
Igy mar ertem! Jo nagy gumit alaraktal, olyat autora szoktak
dehogy erre..írtam,hogy most nem az a lényeg mennyit mutat,és mennyit megy valójában,csupán csak arra,hogy mint nekem -1-el ezzel a gumival meghal 6.-ban.. így nem mindegy,mivel mit,hogyan...
Es ezzel mire akartal kilyukadni? Arra h az enyem nem mehet 290 felett ora szerint elol eggyel kisebb lanckerekkel? Ugyan... :)
bocs,hogy bele vau,igaz nekem 750 van,de elől ott is eggyel kisebb van fent. és a hátsó gumim 195/65 .Most maradjunk annál,hogy mit mutat az óra.. 5.-ben 270 felrakom 6-ba,és meghal...
hagyuk ezt a cserét.......szarnak rá a szakszervizeek mert ingyenes meló,semmivel nem lett jobb a fékem és levegősön kaptam vissza és sőt,már ketten is hozták hozzám visszahivásos csere utáni légtelenitésre
Volt rá garis visszahívás ahol mindent kicseréltek. fékcsövek felső munkahenger fékfolyadék tartály fékolaj stb stb. előtte k5 600 on nekem is elkezdett levegősödni 1-2 hét állás után. kicserélték suzukiék azóta hibátlan.
Sziasztok!
Egy régóta fellépő problémára keresek megoldást remélve valaki segít! Külföldön dolgozom így keveset használom k4-es gsx-r emet ,amikor hazajövök kb 1,5 havonta mindig lelevegősödik a fékem.A fékcsöveket kicseréltük fémfékcsőre,a fenti tömítőszettet kicseréltük (fékkarnál), a munkahengerekhez még nem nyúltunk,mert semmi olajfolyás vagy akár valami kis szivárgás sincs sehol.A kérdésem : elképzelhető-e ,hogy a légtelenítőcsavarok rosszak, vagy a munkahengerek tömítéseit kell cserélni?
Tud valaki olyan helyet ahol színrefújt fékolajtartályt lehet kapni?
Aválaszokat előre is köszönöm!
Erre az oldalra erdemes hagyatkozni ha ilyen kérdés merül fel: http://www.gearingcommander.co...

Innen megtudhatod, hogy az említett setup-pal 6.2-6.3%-kal lesz rövidebb az áttételed, és 3.7 mm-rel kerül hátrébb a hátsó tengelyed.
Szia! Nekem pontosan ez a setup van. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire lesz más, mint gyárival, mivel így vettem. Amit tudok: fogyasztásom olyan 6-8 között van, de nálam a sima utazó is 140. Végsebesség óra szerint 290+, GPS szerint kb 235-240. Úgy kell kalkulálni h kb 10%ot csal az óra a gyárihoz képest (plusz ugye a gyári óra is csal alapból pár %-ot). Gyorsulásra kb 200ig fej-fej mellett gyorsulok a k5 750nel.