Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello! k4-es suzuki gsx-r 600-hoz keresek hátsó lámpát! kérem jelezze akinek van :)
Dehogy sok....nézd meg ma mit veszel 1000 -ért....alig valamit....fagyit talán
Jójó....de ahhoz vennie kell azt is, aki vezeti!
Megéri!
Szia!
Ne vágj bele egy ilyenbe, mert akkor tényleg nem fogod használni!
Amúgy ebből a típusból egy jó példány az tényleg nem lehet rossz...
Perverz! Hol a videóm?
Olyan hegyeset válassz, mert a lapossal nehéz kanyarodni!
Szia!
Igen ott vagyok, de itt legalább olyan balfasznak érzem magam, mint valójában vagyok.
Te itt kurva drágák a motorok.....otthon sokkal jobbak az árak
Ha telófelújításhoz kell szaki tudok egy nagyon jót. Ha te magad csinálod akkor tárgytlan....
Szerintem te motor nélkül is úgy nézel ki, mint aki be van karmolva...napi24ben!
Így van. Amikor a Thundercatot lezúztam aszondják 150 000Ft-rá egy fejidom. Szerencsére lett egy szállítási sérült 45-ért. 60-ért vettem fejidomtartó konzolt vadi újat. Ráment 400e a motorra ebből a biztosító fizetett valami 350-et.
A motort 750-ért adtam el. Mondjuk a végén szebb volt mint amikor én megvettem.
De ha ez mind saját zsebre ment volna... faszom se költené rá a motor árának felét 4 elemre.
El kell gondolkodni, hogy veszel 400-ért egy motort és mondjuk 1 évre rá hajlandó vagy-e elkölteni 80e-et vezérmű+olajcserére.
Senki sem írta, hogy fillérbaszó vagy
Az a lényeg, hogy a jóval fiatalabb gépeknél is "árérzékenyek" a tulajok, akkor gondolja el mi van egy 17-18éves motornál. Azok megették már a kenyeret, berhelik jobbra, berhelik balra és egy feszíto arra sem olcsóbb.
15000 nem kiadás egy sporton és ugye 25db filléres alkatrész árán akart egy fasza komplett motort
Kb. ez a lényeg
Figyelj a fene matekozik, csak érdeklődök hol hol mennyi lehet egy GYÁRI alkatrész. Nálam nincs fillérbaszóskodás a motoron, de rá is lehet nézni a gépre! az se érdekel ha 50 ezerbe kerül akkor is megveszem, csak nyilván a magyar ember kicsit ár érzékeny.

Akkor lennék fillérbaszó, ha az ebayor szar manuális állítós vackot venném meg bele....
Az ötvenegyezer biztos jól húzhat... Főleg ha sárga fekete...
Köszönöm a tanácsokat
Egy k51000 jobban hasit.
Jól gondolkodsz!
705-et ajánlanám a nyomaték miatt is.
Igen!
Állandóan HF-et használtam 50e-km óta.
Most épp Mann filter-t, mert az volt ott ahol vettem cuccokat.
Lehet de a 750-et még bemerem vállalni. GSR 600 után egy 1000 azért sok lenne.
ugye ugye
Megéri.
akkor a 750-hez is
nyaljál mást
Ahhoz még kevés vagyok