Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig semmire.

Ott tartok hogy megvettem külföldről a használt karbisort (itthon hiánycikk, de ha véletlenül talál az ember akkor az csak egy kicsivel szarabb mint a cserélendő darab..) de a karbicserére még nem jutott idő. Az eredményről majd beszámolok.
Természetesen váltó...
Szia,
nekem is van egy ugyanilyen 99-es 600-as SRAD. Én is küszködök több problémával, de mindenki mást mondd.

Jutottál valamire?
2006 gsxr 600 gyári leömlőjére milyen bemenetű
illetve milyen méretű összekötő cső kell? Előre is köszi!
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek Van egy Suzuki Gsx-r 600 k3-as motorom. Ha egyesből kettesbe váltok magas fordulaton berecseg. Szerintetek mi lehet a baj?
Szia én pont a héten szedtem le a felső kormány hídat.
Nekem 36 os 12 lapú dugó kulcs és olajos rongy 2 rétegben alá hogy le ne basszam a sarkát.
Így vettem le és így is raktam vissza.
Üdv.:Árpi
Szervusz!
Nekem meg van a Gyári hátsó lámpám K5 600-ban volt!
Ha kell akkor a beciby@citromail.hu címre jelezd!
Üdv.: Béci
k4 maradék eladó egyben 40000.-
Csaba
06209238057
Sziasztok! Suzuki gsxr 600-750 k2 féktarcsák eladók. Kitűnő állapotban, nem üt nem ráz. Postázom is ha kell. 25e a 3db. Érdeklődni: pentelee@gmail.com
eladó lenne! 06309456071
Manual szerinti nyomatekkal.Jo nagy crovafej es nyomatekkulcs nem hatrany.
Hello. Fellazult az a csavar amit bekarikáztam. Hogy tudom meghuzni otthon vag szervizbe kell elvinnem? Segítserek pls
Néztem a service manuálban 1000-1150 re írja a gyári értéket és a "LIMIT" értékhez 900 van írva. Nekem pontosan annyi is. De láttam már 75ezret futott gsxr-t 6-os kompresszióval is üzemelni.
Igen.
Gyári kipufogó van rajta?
9-es kompresszió mint határérték? Érdekes.
Sziasztok!

Olyan embert keresek akinek van jól működő `99-es GSXR 600 SRAD-ja

Nekem is van egy és sajnos 2ezer alatt befullad, torpan a motort, 2ezres fordulatszámot elérve pedig mintha fenékbe rúgnák megindul és teljes fordulatszám tartományban hibátlan. Kompresszió 9-es (service manual szerinti határérték) gyertya új, karbi kipucolva, szelephézagok jók, gázállás érzékelő cserélve, vezérlés rendben stb. minden meg lett nézve a hiba mégis fennáll.

Ezért keresek valakit (lehetőleg Pest megyéből) akinek ugyanilyen motorja van és egyedi megegyezés szerint igény esetén anyagi ellenszolgáltatás fejében megengedi hogy a karbisort és trafókat rápróbálhassak az övéről az én motoromra. Természetesen a tulaj folyamatos jelenléte mellett.

Ha bárki is hajlandó ilyesmire nagyon megköszönném, nagy segítség lenne!
Sziasztok! Eladó Bódis rendszer gsxr 600-750 k4-k5 höz. Ár: 110.000 ft
Tel: 06204606391
Szerintem azt vedd is meg.
Szerintem ennél jobbat nem igen találsz
Sziasztok!
`99-es 600 SRAD bontott de jó állapotú KARBISORT KERESEK!
Ha tud valaki, kérem szóljon. Köszönöm!
K6-K7 GSX-R 600hoz keresek komplett blokkot.Eddig a legjobb lehetőség egy 22000-et futott szervizkönyves 200000ft ért.Ha valaki tud ettől jobbat kérem ne tartsa magába.Köszönöm.
Hello! Érdeklődnék a gsx-r k6 hűtő után ,hogy mennyiért adod?
Köszi!
Sziasztok van egy pár eladó cuccom k6 k7 600 750 hez.
Sziasztok.
Ezek gyárival megegyező minőségűek vagy valami utángyártott ócska valamik.
Előre is köszi
Üdv Misi

http://www.ebay.com/itm/Inject...|Model%3AGSXR600&hash=item2ee1d37802&vxp=mtr