Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg ha valaki ezeket keresi:
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Arra emlékszem h raktál fel képet az új idomról. A kis karc meg hátul meg annyira nem lényeg sztem, enyémen is lett, vettem is hozzá egy komplett hibátlan farok idomot, majd az új tulaj felrakja ha akarja (már elutalták a foglalót, elhiheted kicsit izgalomban vagyok, pittyenhetne a telefonom h megjött, foglalhassam én is az újat). Lehet várni a tavaszt
Persze hogy meg

Kapott gyári bal oldali idomot ( ebayon 3 hónap vadászás )
plusz ugye ami tört karcolódott stb az csere vagy fullosra kijavítva. egyedül a popsi idomon maradt meg a karc, de azzal valószínű nem is foglalkozok. bár télen lehet az is elkészül.
Szép ez a motor, így fényképen nézve hibátlanra meg lett csinálva a kis csúszás után
Ez talán már a jó link lesz

link
Szépségesem

link
Volt egy kis barter benne így ha összeszámoljuk a kiírtnàl egy kilóval többért kelt el, de akkor is szinte ajándék volt...
Annyiert nem is csodalom, tetszett az a motor. Kiveve a szine
nekem a gixer kek feher, ez is az lesz
Az enyémet elvitték... ráadásul elég messzre... a P-ringen voltak is vele csütörtökön, most raktak fel egy videót amin rajta is van...
De-de
Csak ne sárgafekete legyen
Mar kineztem egy honapja az utodot, ez az egy oka amiert eladom a sajatom. Utca k5 ezer lesz belole, palyara a tiedet hoztam volna el
Na, és eldőlt már, hogy pálya vagy utcai ezredes lesz?
Ha mar a foglalot elkuldtek akkor azert van esely h el is viszik
Majd akkor mondd, ha elvitték...
Mindenképp a parton.
vagy e65 a parton?
Gondolom az 50es úton. Ígéretesnek néz ki.
Amúgy mindenkinek mondom........Senj-Zadar.Isteni útvonal.
Tavasszal.
Naggyal csak kb 6.De ja.
Ha tippelnem kéne, kb 9 éve?
Remélem azért lesz még fejlődés, rajta vagyok a dolgon. Jövőre akár gurulhatnánk is egyet.
Hámé,ekkora fejlődést egyév alatt ritkán látok.
Pedig itt vagyok jórégen.
Gondoltam osztozol az örömömben, de hát...
Ujjéééé.