Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyim is eladó,kategóriájában a leg olcsóbb,és esküszöm hogy az összes idióta engemhivogat
Ennyire gyorsan kinőtted hogy uncsi?
Vagy csak kéne az ezres?
1.250ért még odaadnám, tudom, hogy egy forintot nem kell rá költeni (na jó, a kipuffot kell megcsináltatni csak, meg majd 1-2ezer múlva hátsó gumi), 300at simán ráköltöttem idén kopó fogyó dolgokra, bár általában ez kb senkit nem érdekel, csak majd amikor a szerelő mondja, hogy kéne egy láncszett, ez az amaz, gyorsan repkednek a tíz meg százezrek. Ha ennyiért nem megy el, akkor vagy marad vagy majd elmegy szezon elején. Csak legyen akkor is mit venni helyette, mert most lenne.
Én javasolnám hogy maradjon meg.Ha feltennéd 8-900-ért egy héten belül elkelne.
De annak nincs értelme.
Persze, mint minden más. Más kérdés, hogy mennyit ér. Szezon végén úgy nézem nem nagyon pörögnek a motorok, 1.1-1.2ért se mennek el. Max megmarad, lesz helyette ezres később
Olcsóbban gyorsabb lenne.
Vegyétek, vigyétek, mennék a nagy tesóért :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600_k6-9367411
Sziasztok! 600 K5-höz keresek gyári fekete tankot. Ha véletlen a pályaidom alatt vkinek ilyen van, tudok adni helyette egy alapozott verziót + kp
Eladók,érd:zoli_motor@freemail.hu
Halihó!
gixxer 600 k2 re keresek sportdobot hogyha van valakinek eladó
De igen, mar mennek erte ha ez elkelne :)
Sziasztok! Volna pár meg maradt alkatrészem GSX-R 600 K5-höz!
Ha valakit érdekel írjon a beciby@citromail.hu email címre!
A hátsó ülés bal sarkánál minimális kopásból eredő sérülés található a két karon pedig minimális csúszásnyom fedezhető fel!
Konkrét árakat nem írok, ajánlataitokat várom, és meg beszéljük!
Üdvözlettel: Tóth Béla
Hamar megválsz tőle, csak nem a nagytesóra gyúrsz?
Sziasztok! Eladó lett a motorom:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600_k6-9367411
Nem vááálaszolt pedig már feküdtem mellette. Szerintem megsértődött...
Szívesen! Mikor magamnak cseréltem akkor hátsó emelőn volt (van fent róla galéria a képeim között), kifolyt rendesen mind, 2.7 liter körül ment bele.
Köszike a jó tanácsot Oliver89. Eddig Castrol Power 1-et 10w 50 használtam kipróbálom a Motult amit tanácsoltál! Oldal támasztón szoktad cserélni vagy hátsó emelőn?
Én is 7100 10w40-et használok csak én K5 600-ba hibátlan. néha én is pályázok, de mivel nagyrészt utcán fut a gép nem is kell a 300v.
Szia! Miután megvettem, 2x Motul 300v 10w40et használtam, most viszont 7100 10w40et raktam bele. Teljesen jó a 7100, talán még a váltót is picivel jobbnak érzem. 300v-t tényleg csak annak érdemes szerintem is belerakni aki szinte csak pályázik. Ráadásul azt 3000km-enként cserélni illik, a 7100at pedig elég 6ezrenként. Szerintem maradok a jövőben is a 7100nál.
Szia Oliver89 Szeretnék kérdezni velemit! Milyen olajat használsz a gixeredbe? nekem is K6 om van Előre is köszike
Szia Blaz -r!
Az a fekete dobozba a gépnek, ha megiszol 6 felelest egy láda sörrel, el is mondja hangosan mi a konkrét baja a gépnek!
Beindult. Hátul vám egy fekete doboz, nem volt a helyén, megmozgattam beindult. Az ac pumpa doboz az. Nem tudom mi lehet vele de most jó
Néztem ezzel kapcsolatos videót You Tube-on,talán hasznos lehet ha van nálunk egy kis darab vezeték,és az ülés alatt az akku mögött van egy csati amit a felvételen látottak szerint át lehet hidalni,és beindul a motor.Persze ez csak átmeneti megoldás,azt a célt szolgálja hogy ne kelljen pl.futózni.
Nekem 2.ra mindig "megjavult", de a jóistenke se tudja, meddig bírja.
SZiasztok! Na én is FI problémával kérnék segítséget. Történt ma, hogy mentem a motorral, és az úton egyszercsak leállt a motor, villog az olajnyomás led, és FI -t irt ki a hőfokmérő helyén. A motor nem indul, nem is "tölt" fel az AC. Fel raktuk utánfutóra, hazavittem, sikeresen felborult. Viszont itthon megpróbáltam beindítani és egyből beindult. Ötletetek van -e mitől lehet?