Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen!Elképzelhető hogy valahol valamikor végleges lesz a baj és ott hagy?
Gyújtáskapcsolóra tippelnék, nem ad delejt az AC-ra. Nekem is előfordult a K2-n, ismerősömnek a K4-en... Afféle GSXR "betegség".
Sziasztok!2002-es 600-as GSXR-em van,ma fordult elő harmadszor hogy indításkor F1 üzenet jött,ekkor nem indúl.Gyújtás le,próba újra és minden oké.Mire utal ez,valami probléma előjele lehet?Tartok attól hogy valahol ott hagy.
Akkor még nem találkoztál taxi-val a külső, és vénasszonnyal a belső sávban!

Pedig GSXR előtt ritkán látok autót...inkább utána
Nah persze
Azért városi forgalomban meg szokott esni, hogy beszorulok 2 kocsi mögé, és kénytelen vagyok 80-al menni, amíg el nem tudok menni.
Néha átugorja azt a számot...
50-el?
Hát nem is szoktak 90-el közlekedni...
Amúgy meg ha már ilyen segítőkészek vagytok, leírhatnátok, melyik részét nem értitek, aztán elmagyarázom szájbarágósan is.
Ne haragudj, nem gondoltam, hogy itt mindig mindenki nyélgázon közlekedik, rommá forgatva a motort...
Pedig fontos kérdés.
És nekem bezzeg nem rángat.
Senki.
A kérdés értékelhetetlen a számomra. Kb mintha azt kérdezném, h néha 5500-nál jön fel kerékre, néha meg 5800-nál. Miért?
A kuplung meg máshogyan csúszik.
6-ban amúgy sem gyorsítunk 80-ról 90-ig.
Valaki?
Halihó!
Még mindig keresnék Gixxer 600 k2 re sportdobot ha van esetleg valakinek eladó engem érdekelne....
Hy Oszi!

Küldtem egy mailt . Fontos lenne.
Te csak nyalogasd ha arra van gusztusod.
vénásan vagy nyelv alá?
Nem kell tesztelni a HH-t.
30e-ret mentem kb. vele.csak,fog,fog,fog mig fejreallsz.
Tuti cucc.
Eddig nekem is bevalt
A HH betét nekem tetszett

Hát igazából van sok. Majd amikor kell akkor írod.
Pár ami sztem jó: Mol láncspray, EBC HH fékbetét(most fogom tesztelni), EBC kuplung lamella szett, Dunlop+Michelin gumik
Épp ezért érdeklődök hogy apródonként megveszek mindent hozzá hogy ne fájjon egyösszegbe :)
Egyék okosságok miből mit érdemes venni?
Motul 5100 10W40
CR9EIX, ha van rá keret...