Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már kezdtem megijedni . Boldog újévet neked is. Hát csak összejön a dolog,a drágáddal Nem tudom, de én a helyedben nem raknák rá 190-es gumát a gyári papucs méret (120/70 / 170/60) de végül is te tudod ezt. Nekem Michelin Power Race (120/ 180-as van fent) zsír újba vetem 60. 000-ért. Én meg vagyok vele elégedve igaz nem sokat bírtam gurulni tavaly , de remélem idén csak lesz időm . Most épen a nyári bukfenc nyomait fogom eltüntetni (talán hétvége felé neki tudok állni a fényezésnek )
Nekem ilyen guma van elöl-hátul a mocin és csak jót tudok mondani róla. A gixxeren használattól függően 3-7e km-t lehet vele elmenni. (a hátsóval)
igen elég lényeges az ára is mert nekem spec nincs 40-60 ezrem 1 hátsóra. ez van
190-es mert most is ekkora van fent (csak 3 szöggel) meg mert ilyet találtam diszkont áron.
de még gondolkozok a 180-ason is csak találnom kell megfelelőt! (még az is lehet h conti sport lesz)
Tapadni biztos jólt tapad, de minek neked 190-es guma??Mer olcsó?
tied hogy halad?
vagyok-vagyok :D
mindenkinek boldog új évet kívánok
még a prüntyővel nem történt semmi remélem azért már majd a hétvégén szól a srác!
gumi még mindig téma.. találtam: Michelin Power Race Medium R 190/R17 90% 25 000.- ért nem tudom milyen de gondolkozok rajta. valaki esetleg tudja milyen ez a papucs?
Neked is B.U.É.K és mindenki másnak persze.
Mitho veled mi van nagyon el vagy veszve, vagy a drágádat csinosítod még mindig?
B.U.É:K. mindenkinek :)
Eladó 1 pár GSX-R600/750/1000 (2002 évjárattól) tipusú visszapillantó tükör. A nagyvastól lett rendelve, de felszerelésre nem került. Apróbb karcolásokkal , kedvezményes áron.

Érdeklődni: kako.pal@chello.hu
Hy mitho!

Gondoltam inkább ide írok . Nekem 180-as van fent
van két eladó integrált indexes hátsó lámpám gixer 600/750 K4 K5-be! Úgy villog, mint az egyes képen, de olyan színű, mint a kettesen, füstös :) Érd. mailben: szr.3.14@gmail.com
h aaz az ami az adatlapodan van akkor nem is muszáj h föltedd :D
Nem mennek föl a képek!
Föladom
Talán most elmegy a kép is
csak a buli kedvéért
Bocs a Gixxeresektől, de ez legalább buzuki
A régi RF-em fényezés előtt.
nem egyszerű az már biztos
innen szedjél ki vmit is minden útba van
ja van egy-két NSR-es régi is.....
na jó akkor jobban belemerülök...
n amindenki tegye be a maga kis szétszedős képeit!!
vezetek 1 lámpával és sárvédővel vmelyik pótolja a hűtőd na de legyen döntetlen
gyertyákat is kiszedted gondolom és úgy látom több helyed van mint nekem
na ki tud jobban szétszedett motort mutatni?

kicsit off, de akkor én is beszállok

hú a másodikat nem akartam