Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esetleg valakit érdekel K6 K7 600 750 alkatrészek.
Sziasztok

Valaki hallott már arról a típus hibáról hogy k6 k7 nél a szelep szárára való kis ék kiesik és a szelep egyszerűen bele esik a hengerbe.
Ma hallottam hogy "nagyon sok 10/9 nél hiba." Nekem volt már 3 de egynél sem találkoztam ilyennel, sem pedig fesz szabályzó hibával sem.
Valaki hallott már ilyet? Vagy csak most tőlem :D ?
Atixnál ma láttam:
70-632-1829
a kicsi,vagy a nagy,vagy a müanyag?
Üdv! Nincs valakinek elfekvőbe egy-két idom csavar?
hello! k4-es suzuki gsx-r 750-hez keresek hátsó lámpát! kérem jelezze akinek van :)
hello! k4-es suzuki gsx-r 600-hoz keresek hátsó lámpát! kérem jelezze akinek van :)
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni! Van egy k8-as gixerem amire szeretnék egy sportkipufogót de ennél a modellnél nem bontható az alsó kis kipufogó dob. Persze szét kell vágni de mindenki mást mond hogy ha ez eltűnik egyből padra mert változik minden, ha viszont rajta marad sz.rt sem ér a sportdob! Volt aki szerint nem változik annyira a karakterisztika hogy padozni kéne. Mik a tapasztalatok?
Segítségetek előre is köszönöm!
Hello!

Valaki nem tudja véletlen, hogy a 750 l1 hátsó rugóstagjának mi a gyári beállítása? Előre is köszönöm!
http://www.bike-parts-suz.com on mennyi a posta költség, mert nem találtam sehol.?
Ezt már nézted?
Szerintem neked inkább a korábbi évjáratokat kéne nézni 93-95....
Itt a cikkszámokkal lehet keresgélni, hogy melyik modelekkel azonos

De kb ezek a találatok vannak...

Amúgy ezeket , ha nincs rommá törve, egy forrasztopalkával igen szépen össze lehet olvasztani...
Tasiékat kérdezd meg az 1100-as topikban.
Kedves társak valaki tud segíteni abba hogy az 1995 750 gsxr -emet amit a szerelőm összeb...szott (eltörte a fejidomot) kicserélhetem a SRAD fejidomjára avagy nem kivitelezhető, mert nemigen találok az enyémhez. De ha valaki tud nevet vagy telószámot beszerzési forrásra azt is megköszönném.Minden jót és kössz
Szia! Nekem volt mindkettő, SRAD és K1, K3-ból már csak 750, és 1000. Nekem az a tapasztalatom, h a lehetőség szerint mindenképp érdemes a 750-es mellett dönteni. Súlyban nem jelentős a többlet, és ha nem is használod ki sűrűn a max teljesítményt, a kisebb fordulaton ébredő nagyobb nyomaték nyugodtabbá és könnyebben vezethetővé teszik a motort.
Sziasztok
GSX-R vásárlásán töröm a fejem csak még azt nem tudom hogy 600 vagy 750. Van valakinek tapasztalata mindkettővel. Gyári teljesítmény adatokat ismerem csak kérdés hogy menetdinamikába ez mennyire jön ki. Megéri-e azt a plusz pénzt amit kérnek a 750-es ért?
Üdv. keresek gsx-r 750 k6-k7 papiros vázat és gyári idomokat. akinek van kérem jelezze.
gixxerke@freemail.hu
"RK" rajta van a láncon. Az 525 is, meg talán "0180"
Nocsak, nocsak! Akkor ezt vehetem igennek a Smolniki túrára?
Az Unixban vettem két gyári RK-t 3500 pénz volt a kettő... (japán cucc csak a belgák rakják össze)
RK biztos?
A K8-ra is ez kell? Hogy 525, azt tudom, de a gxw-t nem talaltam rajta.
Egyebkent pont a multkori kerdesedhez kapcsolodoan kell tudnom. Nittelo szemet kell vennem. ;)
Sztem 525 elég bőven, szak. szil. megegyezik az 530-al és könnyebb, kisebb a surl. ellenáll. is.
Keresd Őt:
https://www.facebook.com/alman...
Rk 525 gxw
Helló forumosok...
Valaki nem tud véletlen jó áron 530-as lancot a gixerre? Egy aranyozott szinűt ? :) csak újat..
kinek mi vált be?
Sziasztok !

Segítséget kérnék: A blokkom alján/elején lévő vastagabbik olajcső kicsit izzad. - Valaki esetleg tudja, honnan lehet beszerezni ? Esetleg bontásból valakinek ?

Válaszokat előre is köszönöm !
Készülnek már van anyag rendessen csak meg kellene vágni. Megvárjuk a május végét, megyünk egy kicsit szerpentinezni is. Nehogy csak azt mondják hogy az egykerék megy..
Sziasztok! Valaki itt van baráti motoros talin?