Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laser Sportdob hibátlan állapotban eladó! GSX-R 750, GSX-R 600 1996-2000 évjáratokra, 3 csavaros, E1 benne van. Szép mély hang . Ára: 30 000Ft.
Elérhetőség az adatlapomon.
Keresek 750 K7 féktárcsát 1vagy 2 db-ot.Esetleg új tárcsát milyet érdemes venni ami jó minőségű és elfogadható áron van?
Sziasztok! Megpróbáltam rákeresni, de nem sikerült, hátha volt már téma: K3 750 első féket mire lehet lecserélni jobb fékhatás érdekében? Mintha Yamaha rémlene, de nem tudom... Segítségeteket előre is köszönöm!
Gsxr k4 k5 600 /750 idomszett eladó !
Hi!
Lett egy plusz K6-7 600, 750-hez való fekete üléspúpom. Ha valakit érdekel, 8 matyi
5100 Motul teljesen jó!
köszi:)
A Motul 5100-ban még kevesen csalódtak szerintem, 10w40.
ez örök vita kérdés..
Rendben köszi, annyit had kérdezzek még milyen olajat ajánlatok motorba ? motul castrol stb ? azon belül is melyiket?
Helló keresnék k4-hez kipufogó rendszert !!
Hi,
Gyanítom, h megnyekkent az óra mechanika(ha nincs ledarálva a sebesség szenzor).
helló
érdeklődnék hogy 600/750 K6-K7 bal oldalidom és
600/750 K6-K7 lámpa mennyibe kerülne ha megvan még. esetleg képet tudsz esetleg küldeni?
Szia, igen a fordulat szám mutató mükődik, csak a km/h mutató nem működik azaz az is egyszer kétszer felugrik de nem sokszor és ennyi :D
Hi,
Neked is BUÉK.
Mármint nem megy a mutató? A fordulat szám igen?
Szia,
persze, ki kell jönnie. Bár én az injektor sort is le szoktam venni hozzá.
Semmi extra trükk nincs.
Sziasztok!
Lenne pár alkatrészem Gsxr 600 k6 hoz!
gyári kipufogórendszer
ÁC pumpa
visszapillantó tükör
komplett faridom (segédvázzal együtt)
hátsó teleszkóp minden tartozéka
hátsó tokico fékmunkahengerek
első tokico fékmunkahengerek
váltó + lábtartók
első féktárcsa
hátsó sárvédő
blokk ( de: szelepfedél törött)
Ha valakit érdekel, képeket is tudok küldeni!
Heló!
750es injektoros srad szelepfedelét merre forgassam hogy kitudjam venni? Kifér egyáltalán, vagy valami trükkje van? Szelephézagot néznék, de nem bírom kiforgatni.
Helo,Boldog Karácsonyt kívánok először is mindenkinek:) !!, Sikerült beújítanom egy 98-as 750-es sradot, de a km/h-val olyan gondom van hogy nem mér az az egyszer kétszer felvillan 160 felett de ennyi :/ vki nem tudja hogy hol keressem a hibát jeladó vagy óra csere ? segítséget előre is köszönöm :)
Boldog Karácsonyt kívánok minden márkatársnak!
láttad??
Link ?
nekem van egy Y-om,ha érdekel...700000
Hello keresnék egy gsxr 750 megvételre pályamotor ,utcai egyaránt !