Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van rajta? vagy full gyári?
ddt 500 ez gyönyörű. mennyiért osztogatták?
Na ide is berakom.
hali
a gép 94-es. ma beindítottuk haverom fzr-ét úgyhogy mostantól mehet a menet
(nehéz szülés volt de megérte. mikor beindult még 3-szor kellett szétkapni...)
ma is mentünk iszonyú jól húz a cucc!!! csak a kormányteló lehet nem működik rendesen kicsit mintha beszitálna a kormány lassításnál.
majd ha jó idő lesz megyünk a reptérre gyorsulni a haverral és azt láthatjátok is mert a vidit felteszem ide a vidik közé
mitho mikori a géped?
én mikor a 99-es sradot hajkursztam egy pár napig az egészben az volt a legfurcsább,de egyben a legjibb is hogy 7500 től jött a picsánrugás szindróma.

arról meg hogy 4000 ről kigyorsít, az se rossz, de eccer probálj ki egy 600 4t krosszt.
az 6 ban 1500 től úg ykiló mint az állat.
trialmaster én nem tudok neked semmit mondani a tali doloról.

mitho gratulálok a kicsikéhez. Ugye milyen jó, amikor elindul? Hihetetlen volt számomra is az ereje de én egy kicsit tovább mertem tekerni, de persze a normál határon belül. Egyúttal irigyelek is, mert ma gurultál. A hengerfej dolognak majd utána jársz, ha lesz időd.
hali
na megvan a gixerkém!! nagyon faja nagyon magy! (még csak 4000től tekertem rá egy kicsit nagyobbat szép lassan és pillanatok alatt 9000-ren volt. na mondom ok stop!)
a jogsira visszatérve én 2004 ben tettem le az a1-et és majd csak2006 októberében tehetem le a korlátlant vagy még később ha akkor nem lesz vizsga az idő miatt. amúgy én sm szeretek rendőr elől menekülni (még nem is volt rá szükség) szeretem ha minden rendbaen van mert akkor nem büntethetnek meg max gyorshajtásra.
de addig meg nem bírom ki hogy ne motorozzak! főleg most a gixxerrel! egyszerűen késztetést érzek h menjek vele
a hengerfejnek nem tudtam még utánanézni ma nem volt sok időm
Srácok nem tudjátok mikor lesz gixxer vagy motoros tali legkorábban?

én meg kamionos caládba születtem, 2 nagybátyám kamionos, aterom is kamionozot, most buszozik, a haverjaim 90% is kamionozik.

nem tok semmit erről a hengerfej témáró, de utánna nézek, hátha találok vmit.
Bocsáss, meg hogy nem nagyon akarlak biztatni erről a kamionos dologról, de én 12 évet húztam le köztük nekem elég volt ennyi.

Ma este felet vetve ez a téma, itt hogy a 92 évjárat volt az első vizes. És hát a hengerfejjel lehetnek gondok. De ha esetleg más információval tudsz szolgálni erről az évjáratról azt is meg köszönném neked.
amúgy a kamionos életről meg anyit hogy lenne helyem egy cégnél nagyon jól fizetnek, és csak addig csinálnám amíg anyi nem jönne ösze hogyegy kedvező hitel, és max egy társ segitségével beinditsam a saját motorszervizt.
kicsit konkrétabbat, mert nem olvastam vissza teljesen , csak menekülös ajtós berontós dologig
Hát az én mocc szerelőmnek se volt A, ja, csak korlátozott.
És igazad van a rossz mikor jó?
A kamionos életet meg te tudod.
De ha már itt, vagy akkor kérdeznék tőled valami okosnak látszó dolgot. Te tudsz valamit mondani a hengerfej dologról (92-es)
na igen de már most rosszul jött. it vok a gyakorlat előtt és mien motorszerelő az akinek nincs jogsija. ráadásul jövöre végzek és meek kamionozni, és oda időben el kell kezdeni a jogsit.
Ez így igaz fiatalember nem érzékel még a veszélyt . De én nemsokára ütöm a 29-et így már sokkal másabb a dolog.
na igen így kezdödött nekem is 12 évesen elakartam menekülni a rendőr elöl a rpmettal , megfogot adott egy kibaszott nagy fülest hogy mjd ebből tanulok, meg kitépte a gyujtókábelt a blokkból.
és onnantól kezdve elszált velem a ló, hétévégn és nyáron is melotam hogy minél előbb motort tudjak venni, és 15 évesen saját pénzből megvettem a suzukimat(125-ös enduro)
50 es papirral, és azzal vigéckette.
épp hogy 18 at töltöttem 2 héttel mikor megvettem a husky-t.
most holnap leszek 19 , és látod már el is tiltottak, ami kurva roszkor jött mert nyáron kellene a gyakorlathoz.
ráadásil maradandó nyoma is van a kezemen.
Kishapsi teljesen egyet értek veled. De én ekkor 13-14 éves voltam és akkor ugyebár az emberpalántának egy kicsit másabb a felfogása. És anyám idejébe kapcsolt hogy elszaladt a ló, így mocc elad és én + lettem gyalogolós emberke. De ha visszaolvasol, nemrég vetem én a kicsikémet, és 4-km raktam bele. Azóta a garázsba van és ott is, marad, míg nem lesz meg a jogsim.
bocs hogy így beleszolok ebbe az üldözéses sztoriba.

oktober 6-. ig én is ugy voltam hogy szarok a rendörökre, nem jogsival hanem benzinnel meg y a motor, meg minek rendszám ugyse állok meg.

hálistennek akkor pont nem üldöztek a rendörök, de sikerült egy balesete okoznom.
ugye se rendszám, se jogsi, se biztosítás. anyagi kát zsebből kellet fizetnem, ezért most el kell adnom a mocit.
eltiltottak 1 évre.
és le is sérültem.

tehát inentől kezdve jogsi rendszám biztositás. és vállald a tetteidet a rendörök előtt.

ya és hozzátezsem, hogy a környező településeken még a mocos rendörök is engem + a hevromat kerestek,sorba megállították a motorosokat hpgy nem e ismerik a 2 nagyköbcentis krosszgépest.
Nem volt annyira (fájdalmas) csak hát anyám ezt végig nézte. Értelek teljesen lóvé mindig kel (sajna). De szerintem elmegyek és lefekszem. Ha sikerül utánajárnod a hengerfej dolognak ne felejts el. De szerintem addig még beszélünk. Szia
remélem mert negyon kéne a lóvé
hát az kellemetlen lehetett
Nem nagyon, de most kezdődik a szezon szerintem, el tudod adni.
Hát nekem ép egy ilyen üldözéses dolog miatt kelet eladnom annak idején a kicsikémet, én 70km vágódtam be a garázsba.
a mitomat is le kell festeni mert le van pattogva rendesen.el akarom adni.
télleg! nem tudsz olyat akinek kellene?
amikor még a mitomra sem volt jogsim akkor mákom volt mert a rendőr tudta h nincs jogsim és el akrart kapni.egyszer a ház elől állna ki fater a géppel jön a rendőr villog meglátta h apu az nem én és őneki nem szólt mert ismerik egymást. ha akkor én vagyok ott...