Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom garanciás? Vidd vissza és gépreteszik kiderül minden! De szerintem is az imobili lesz a probléma!
Én is jártam már úgy, hogy lejtős salak úton parkoltam le és amúgy sosem szoktam sebességben hagyni, de ott muszáj volt és bementünk kajálni az étterembe...
Majd mikor jól lakottan bedugtam a kulcsot-elfordítottam, benyomtam a vészleállító gombot , se kép, se hang, hiába nyomkodtam a gombot és forgattam a kulcsot! Már elővettem az ülés alól a szerszámost, mikor a haver rákérdezett, hogy nem azért nem mukkan, mert sebességben van?! Kiraktam üresbe és egyből feléledt a műszerfal....
pedig ma is lattam nem 1 motorost az uton..eszem megalll
De az is lehet,hogy csak nincs kedve beindulni, ezeknek ugyanis lelke van!Nekem sincs kedvem hidegben motorozni! Szerintem tavaszra kiolvad!
szia
nyilvan megtetted de a manual szerint 2 alapveto problema lehet: rakd ujra off es varj kicsit s ujra indit proba, bezavarhat a kornyezet(radio interferencia) vagy akkumulator problema. nyilvan ezek a legegyszerubbek, ha nem ez akkor johet a fejvakaras
Sajnos ez a kurva immobilájzer lehet a ludas. Normálisan nem villog így ha az ember ráadja a gyújtást ha jól emlékszem.
Ehh hogy erre nem gondoltam...
Vedd ki sebességből, ha sztenderen van!
Hello mindenki!
Van egy kis problémám a 2016-os Busával, hátha valaki már találkozott ezzel.
Nem indul a gép...
Ráadom a gyújtást, az immobiliser kettő rövidet villan, majd egy hosszabbat. És hiába nyomom az indítógombot, nem megy az önindító...
Vakakinek van ötlete? A gép "szűz"
Sziasztok! Suzuki Hollós Újpest Motor szervízzel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?
Meg vagy vele elégedve?
Volt már vele komolyabb problémád?
két kipufogós a hayád?
nem dobra kell verni hanem kiirni ide
de persze ok ertheto
Az a helyzet, hogy az a Lajos privát száma, így ha nem gond, nem verném nagy dobra!
szia
ha nem titok az a szam kozze tenned hatha a tobbiek is tudnak hasznositani a Lajos tudasat
Nos! Találtam egy másik telefonszámot is a telefonomban, amin sikerült utolérnem a Lajost és felvilágosítást kaptam tőle. Az a helyzet a Suzuki Budakalásszal, hogy tulajdonos váltás van és a régi tulajdonos helyett a szerviz melletti benzinkút tulajdonosa veszi át az egész szerviz és szalon épületet. Megszűnésről szó sincs és leépítés sem lesz, hanem a remények szerint marad a szerviz és újra lesz Suzuki motorszalon is. Még talán Suzuki autószalon is lesz! A szervizvezető szerencsére marad a Karakas Lajos!
Szia!
Pont Ők szűntek meg a hölgy állítása szerint!
Szia!
Első gen. Hayabusa.
+36-20 363-7307

http://www.suzukibudakalasz.hu...

Remélem, hogy ez az és tudtam segíteni.
Szia,milyen motorod van?
Szia! Én a 750-es sradom érde hordom a tmotorhoz! Eddig semmi problémám nem volt velük! Gyorsak és emelett a munkájuk és az áruk is nagyon korrekt!
Sziasztok!
Ma hívtam a Budakalászi Suzuki szervizt, egy hölgy vette fel és közölte, hogy megszűnt a szerviz!
Valaki esetleg tud valami infót, hogy hova ment onnan dolgozni a szerviz vezető Karakas Lajos??
Sok évig kínlódtam szerelőről-szerelőre, míg végre sikerült a Lajosra találnom, akivel maradéktalanul elégedett voltam.
Vagy esetleg tudnátok becsületes és korrekt munkát végző motor szervizt, vagy szerelőt Budapesten, vagy a Budai régióban (Solymár, Vörösvár, Budakeszi, Pilisszentiván, Pilisborosjenő,...)???
Nem baj,ha a szegmens kihal,a lényeg az,hogy mi ne haljunk ki ezeknek az ősállatoknak a nyergéből!
Nem tudsz mást venni, ez a szegmens jó szerével kihalt.
Ez nagyon jó márka, viszont negyede áron kapsz már csak más márkát de célnak megfelel....
http://vi.raptor.ebaydesc.com/...
Szia,a link ,egy sebesség tilás feloldó modul,ilyet valaki szerelt már be hayabusába?