Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem bejön,és ha tényleg ezres turbó lesz,akkor könnyű lenne tuningolni is.
ez igaz lehet, vagy valamilyen fantáziaszülemény? szerintem oldalnézetben gyönyörű. elölről, hááááát. a lámpa testtel mintha megint spórolnának egy picit. na de ez nem lenne kizáró ok, hogy megvegyem.
Ez már egész jó lenne... ha . Ti mit szóltok hozzá ?
Buék! Friss busás lettem, egy k8 az áldozat. Gyári dörrentyű van rajta, összekötőcsöveket keresnék hozzá.
Ha van valakinek ide is írhat: unatkozas@citromail.hu
Ez a hagyományos Óévbúcsúztató már lassan bekerül Várpalota történelem könyvébe annyira kitartóan szervezitek. Szép !
BÚÉK mindenkinek!
ez igen
Boldog újévet kívánok mindenkinek. Ismét össze jöttünk egy páran, hogy búcsút vegyünk az Ó évtől.
Boldog karácsonyt és vidám, élménydús új évet kívánok mindenkinek
Boldog karácsonyt és BUÉK !
Boldog karácsonyt minden Busa tulajnak,és a horgászoknak is,azaz akik egy szép busát akarnak kifogni maguknak!
Úgy-úgy
Mindenkinek boldog Karácsonyt!!!
Boldog Karácsonyt a solymászoknak!
Békés Boldog Szép Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek.
Fogadjunk,hogy drag,azaz versenyalkatrészek vannak a csomagokban,azért nem volt pénz fára!
Sok,sok sikert boldog ünnepeket kívánok!
Az angol nem gond. Szoktam is eBay-ezni, de ott bevallom pont nem kerestem, könyvet ott nem szoktam, inkább Amaznon. De köszi a tippet! Meglátom mire jutok.
szia
sajnos magyarul nincsen meg. nekem csak angolul van a haynes ebayrol rendeltem talan 8 korul volt postaval..kolcson a bibliat nem adom de ha kell tudok segiteni a rendelesben sporttarsi alapon ha nem tudsz "ebay-ezni"..
negru01 Kösssz szépen a segítséget! Boldog Ünnepeket, és sok jó motorozást jövőre!
Szia!

Már régóta megvan nekem digitálisan, de én pl olyan perverz vagyok, hogy szívesen megvenném papír alapon is. Viszont nem találtam meg sehol. Maróti-nál vannak pl Haynes könyvek, de ott csak az első generációshoz való service manual van meg.
Szóval ha tudsz abban segíteni, hogy hol lehet megtalálni (ne adj Isten magyarul is akár) a második generációshoz, sőt, a 2013 utáni (ABS-eshez) verziót, akkor azt köszönettel venném.