Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedvedre válogathatsz : Hayabusa Hungary, Suzuki Hayabusa Hungary, Hayabusa Rider Club 1300, Mecseki Sólymok
Még egy kérdés. Facebookon van hayabusás csoport?
Szevasztok. Tudja valaki,hogy 1999-es hayabusa-ba belehet-e épiteni az ujj Dinojet powercommander 5-öt?? Köszi minden gondolatot
Őszinte részvétünk :(
Árpi & Szilvi
ez igen. van ám képtermés
ráadás :
Ez a tragédia beárnyékolta a napot. Részvétem a családnak !
Néhány kép az indulásról:
részvétem a családnak és a barátoknak. sajnos ez a motorozás is olyan, mint oly sok jó dolog az életben - veszélyes.
Srácok , a képek !
Sziasztok
Mi is hazaértünk rendesen .Köszönjük a jó szervezést , és a Pécsieknek az idegenvezetést , príma volt
Őszinte részvétünk a kawás családjának és ismerőseinek
Mikor mentek ha reggel akkor nem fekszem le meló után azt csatlakoznèk èn is.
Részvétem nektek es a családjának is . Tényleg szomorú hír hogy szezon végére ilyen dolgok történnek. En is haza értem épségben . Koszi a szervezest, jo vilt eggyutt lenni
a solymokkal .
Őszinte részvétem! Nagyon rossz ilyet olvasni!
Mindenki vigyázzon magára és egymásra!!!
Én is sikeresen haza értem. A technikai problémákat leszámítva, nagyon jó kis nap volt!!! Jó érzés régi ismerősökkel találkozni, beszélgetni és együtt motorozni! Köszönet a szervezőknek!
Tavaszon találkozunk (remélem)!
Üdv mindenkinek!
Ott leszünk patent gumival !
Ez borzasztó,fogadd részvétünket.Örülünk hogy eljöttetek,tavasszal szezon nyitó,szeretettel várunk benneteket akkor is.Sziasztok,még egyszer nagyon sajnálom a barátotokat
Srácok ! Most értünk haza , 600 km felett lett a mai nap ! A Metzeler k3 tökéletesen tette a dolgát még ilyen állapotban is ! Nem véletlen a vételára ! Viszont meg kell osztanom veletek egy szomorú hírt . Mint alább írtam jött volna velünk egy 600 ZX Kawa M Zsolti barátunk ! Reggel 8.30 ra volt a tali Győrben , 8.15 től folyamatosan csörgettük de nem volt elérhető . 8.45 kor mi elindultunk Lacikával a Busával , gondoltuk valami közbejött neki azért nem jön , de nem tudtuk miért nem üzen legalább . Egész nap hívogattuk , de senki nem tudott róla semmit . Mikor hazaértünk akkor fogadott bennünket a hír , hogy reggel mikor mihozzánk jött volna és velünk hozzátok , halálos balesetet szenvedett reggel 8 óra körül , Győrtől pár kilométerre - http://www.kisalfold.hu/kepek/... A könnyeim potyognak srácok ! Holnap elmegyünk pár motorossal gyújtunk gyertyát Zsoltinak aki mindíg vidám volt és önzetlen és nagyon jó motoros ! Hozzánk indult reggel , de egy meggondolatlan autós figyelmetlenül kikanyarodott elé a főútra ! Zsolti nyugodj békében !
Remélem a taliról mindenki épségben hazaért ! Hegesztőnek köszönjük a szervezést ! A képeket majd felteszem nektek . Vigyázzatok magatokra !
Értem,akkor ez a Busa bosszúja volt,biztosan megátkozta a Kawát.
Sziasztok, mi hazaértünk. Minden ok. Szép kis nap volt. Jó idő, jó társaság. Jó volt újra együtt. Üdv mindenkinek. Zsolt, Attila.
üdv. nálam semmi baja nem volt a narancs fesszabályzójának. visszahívásról nem tudok. már nincs meg. ma 9-es kawával voltam, annak szállt el.
Szia!
A te vasadon is kétszer cserélték már gariban a fesszabályzót?Mert nekem idén cserélték másodszorra,mert valamikor visszahívás volt.
röviden - velem annyi történt, hogy bonyhádon a kúton nem indult be a motorom, így már el sem tudtam menni veletek a mecsekbe. elszállt a fesszabályzó. az akksi forró volt és a két oldala majdnem kipukkant. szerencsére a kút mellett volt egy üzlet és tudtam venni új aksit. a nap további részét már nem mertem vállalni, ezért hazaindultam. alacsony fordulaton refivel jó sok idő alatt, de szerencsésen hazaértem. sajnálom, hogy így alakult, de remélem nektek szép napotok volt. üdv. dj.
Azt még nem is láttátok mennyien jelentkeztek a frászbukon,eddig 30 körüli a létszám 8 Hayabusa csak tőlünk
Várpalota, Siófok felől, várhatóan 5en megyün. Szekszárdnál találkozunk,széles utat.